Audigy II ZS ve Windows Vista x64

Ovladače - doporučení, názory a problémy kolem nich.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
Kamikadze
Redaktor PCT
Redaktor PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 02. zář 2006
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Audigy II ZS ve Windows Vista x64

Příspěvek od Kamikadze »

zdravim,
mate nekdo zkusenosti s touto kombinaci? Sam tuto kombinaci vlastnim a je to uprimne receno hruza. Sice se daji stahnout drivery z creative.com, ale zvuk je porad softwarovy, tedy nemastny, neslasny, bez vysek, basu, proste niceho.
HW podporu by mel resil Creative ALchemy, jenze ten navzdory tvrzenim mnohych lidi jede pouze pod kartami x-Fi.
Ma tedy nekdo zpusob, jak poradne rozjet Audigy II pod Vistou? HW akcelerace, EAX atd....

Diky moc za pripadne tipy
Vincent Vega v diskusi pod více než pozitivním testem Sapphire HD 5770 s oceněním poté, co byl autor lynčován za hanění dokonalé ATI, píše:Prosím autory PC Tuningu, aby zavedli novou hvězdu, třeba platinovou nebo diamantovou, a s tou odměňovali všechny ATi karty. Navíc také žádám, aby jste u karet této značky nepoužívali na závěr sloupeček s názvem "nevýhody", ale přeměnili ho na "nepodstatné drobnosti". Už mě totiž nebaví i potom, co danou kartu vychválíte do nebes, pročítat všechny ty komentáře od dětí, jak jste na jejich značku zlí. Děkuji
Kamikadze
Redaktor PCT
Redaktor PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 02. zář 2006
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamikadze »

Nikdo se nehrabete ve Vistach s kartama Audigy II? Pripadne i ostatnima Audigy I a 4? Problem tam bude identicky... :sad:
Vincent Vega v diskusi pod více než pozitivním testem Sapphire HD 5770 s oceněním poté, co byl autor lynčován za hanění dokonalé ATI, píše:Prosím autory PC Tuningu, aby zavedli novou hvězdu, třeba platinovou nebo diamantovou, a s tou odměňovali všechny ATi karty. Navíc také žádám, aby jste u karet této značky nepoužívali na závěr sloupeček s názvem "nevýhody", ale přeměnili ho na "nepodstatné drobnosti". Už mě totiž nebaví i potom, co danou kartu vychválíte do nebes, pročítat všechny ty komentáře od dětí, jak jste na jejich značku zlí. Děkuji
RYAN
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2004
Bydliště: okolie BA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RYAN »

niic dnes som si chcel dat Vistu na desktopa lebo sa mi zapacila na booku a som z nej nadseny ale jak citam tak kvoli zvuku si ju nedam... :sad:
Intel Core 2 Duo E6300@3220Mhz,Asus P5B Deluxe,2GB DDR2 800MHz CORSAIR TWINX XMS2@1150MhzCL4,MSI OC 8800GT,250GB 7200.10 16MB Seagate SATA2,320GB 16 MB Samsung Sata2,Audigy 4+Logitech Z5500,DSL 4 MB 1:1
DENIUS
BOOk:MSI M655X-Turion 2GHz,1GB RAM,100GB,x1600@550/1400DDR3
dexterav
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 26. pro 2003
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dexterav »

no ale vraj predsa len bude Alchemy aj pre Audigy, inak sa samozrejme vo vistách žiadna akcelerácia nekoná...
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X24GB 7,2GHz CL32 GSkill, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s + A50s + T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X
Kamikadze
Redaktor PCT
Redaktor PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 02. zář 2006
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamikadze »

to RYAN: Zkus to, zvuk je tedka jediny poradny problem.
Driv jsem mel na PCT test Vista vs XP -vykon ve 3D a i to se od te doby krapet zlepsilo, dneska bych rekl ze je ten vykon +- stejny(na te lepsi sestave(tedy viz podpis), horsi doma nemam). I spoluprace her a programu s Vistou je na tom podstatne lepe

to dexterav: bude, to jsem na netu taky cetl, jenze kdy? Ja mam tedka na kompu jak Vistu, tak XP a ten rozdil je treba ve Warcraftu 3 fakt hodne znatelnej :sad:
Vincent Vega v diskusi pod více než pozitivním testem Sapphire HD 5770 s oceněním poté, co byl autor lynčován za hanění dokonalé ATI, píše:Prosím autory PC Tuningu, aby zavedli novou hvězdu, třeba platinovou nebo diamantovou, a s tou odměňovali všechny ATi karty. Navíc také žádám, aby jste u karet této značky nepoužívali na závěr sloupeček s názvem "nevýhody", ale přeměnili ho na "nepodstatné drobnosti". Už mě totiž nebaví i potom, co danou kartu vychválíte do nebes, pročítat všechny ty komentáře od dětí, jak jste na jejich značku zlí. Děkuji
TiborM
Začátečník
Začátečník
Registrován: 13. říj 2004

Příspěvek od TiborM »

Tiez ma odradza od prechodu na Windows Vista problem s EAX, neviete ako je to napr. s UT 2004 ked sa zapne v menu hry Open AL, da sa to porovnat s EAX 3?
MB: Gigabyte GA-P55A-UD4| CPU: Intel i7 860 | Chladič: ARCTIC Freezer 7 Rev.2 | RAM: 8GB DDR3 Corsair 1600MHz| VGA: Gainward GTX480| Sound: Sound Blaster Audigy 2 | HDD: Samsung Spinpoint F3 1000GB SATA2 (7200rpm 32 MB) 2x, WD FALS 1000 GB SATA2 (7200rpm 32 MB) 1x| DVD-RW: TEAC 516 GA, ASUS 1608P2S | Zdroj: Corsair 650W | Monitor: 24" LCD Samsung
Sheep-Master
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. lis 2005
Bydliště: Sázava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sheep-Master »

hlásím stejný problém, mám audigy 4 a eax,mixer,dts nefachá :evil:
mám je na jednom oddílu a zatim nato kašlu než se něco objeví
Odpovědět

Zpět na „Ovladače“