Jak na bazarovou UPS?

Problémy, rady a vše ostatní k PC zdrojům, UPS, napájení a voltážím, wattmetrům i počítání spotřeby.
Odpovědět
alisgod
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. zář 2003
Bydliště: Prágl
Kontaktovat uživatele:

Jak na bazarovou UPS?

Příspěvek od alisgod »

chci si koupiT UPS, ale nechci novou, nějakou nedlouho jetou.Na co si dát bacha?Značku,výkon,možnost servisu nebo výměny baterky atd.?díkes za rady.
TOSHIBA SATELLITE A14E, Win Vista Home Premium
Butch
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2003
Bydliště: Praha

Re: Jak na bazarovou UPS?

Příspěvek od Butch »

alisgod píše:chci si koupiT UPS, ale nechci novou, nějakou nedlouho jetou.Na co si dát bacha?Značku,výkon,možnost servisu nebo výměny baterky atd.?díkes za rady.
Ta co mám já v podpise vydrží i po roce používání kolem 10 minut tzn. stejně jako když byla nová a navíc mám LCD, takže s CRT to bude kolem 8 minut.

Nevěř specifikacím výrobce(a nebo si zjisti, pro kterou konfiguraci je to spočítáno). On sice uvede 20 minut(např. u mé UPS)
Ale to je tak akorát pro nějaké Pentium 2.
Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06
TomV
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 12. lis 2003
Bydliště: Jihočeská Metropole (tm) ... lol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomV »

Já mám 1kVA UPS (APC BackUPS-RS 1000) na celou síť, tj. můj komp (viz. podpis), bráchovo komp (P4 3.0, 512MB, 80GB 7200rpm HDD, vypalka, CDROM a FX5200), server (P200mmx, 64MB, 20GB disk), 16-ti portový switch a BreezeNet (transceiver mikrovlnky) a urve to všechno zapnutý asi čtyři minuty. Paráda... :-)
The problem has been eaten.Obrázek
Vanilkovou do velkýho kornoutu bych prosil... hodně velkýho... hodně vanilkovou
Odpovědět

Zpět na „Počítačové a záložní zdroje“