Problém s HDMI výstupem Intel HD Graphics 2000

Grafické karty s libovolným GPU ostatních firem (např. Xabre, Kyro, Parhelia).

Moderátoři: morke, Walker1134

Odpovědět
mir77
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. pro 2004
Bydliště: Teplice

Problém s HDMI výstupem Intel HD Graphics 2000

Příspěvek od mir77 »

Ahoj,
už tady nad tím bádám dvě hodiny a nic jsem nevymyslel. Tatík má stolní pecko s Core i3-2100 a deskou MB MSI H67MS-E33 - H67. Již dva roky vše ok. Monitor LG IPS235 připojený přes DVI-D a televize LG přes HDMI dlouhým kabelem. Vše fungovalo.
Nedávno jsem updatnul BIOS v desce, ovladače atd.. Při zapnutí TV se mu vždy rozblikal monitor a teď to pípalo, že je připojený zařízení atd. Prostě pruda. Ale žil s tím dva roky. Nu řekl jsem si, proč to neaktualizovat a nahrál jsem tedy nový BIOS. A vše běželo. Jako před tím, ale běželo.
Včera chtěl pustit film do telky a nic. Televize se identifikuje jak v intelácké utilitě na nastavování grafiky, tak v nastavení rozlišení ve Windows, tak ve zvukových zařízeních jako zařízení pro přehrávání zvuku, ale obraz tam nejde. Prostě no signal.
Zkusil jsem kontakt kabelu vzadu v pecku a žádná změna. Když připojím notebook, tak se to nromálně spojí. V BIOSu jsem již udělal default settings. Nic.
Jediné, s čím jsem si před touto patálií hrál bylo Wake-On-LAN, což si myslím by na to nemělo mít vliv. Navíc BIOS jsem uvedl do defaultního stavu, takže vážně netuším, kde bych měl hledat problém.
Ovladače jsou všechny nejnovější. Zkoušel jsem je přeinstalovat. Nepomohlo.
Dell Inspiron 7720, HP Compaq 6530b
mir77
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. pro 2004
Bydliště: Teplice

Re: Problém s HDMI výstupem Intel HD Graphics 2000

Příspěvek od mir77 »

Nikdo nic? Vypadá to, že HDMI je v Power Saving Modu. Když přes něj připojím monitor, tak mám taky leda kulový.
Dell Inspiron 7720, HP Compaq 6530b
Odpovědět

Zpět na „Ostatní grafické karty“