nV Optimus - ovladač na Intel HD 4000 , nefunguje?

Grafické karty s libovolným GPU ostatních firem (např. Xabre, Kyro, Parhelia).

Moderátoři: morke, Walker1134

Odpovědět
devilekcz
Nováček
Nováček
Registrován: 27. srp 2012

nV Optimus - ovladač na Intel HD 4000 , nefunguje?

Příspěvek od devilekcz »

Nahoru
Zdravím,
před pár dny mi nastal problém, čistil jsem obrazovku, stekla mi kapalina do displeje, monitor prestal fungovat, nejspiš se zktratoval, napojil jsem ntb do externi LCD, vše jelo ok, tak jsme se strýcem do dělá opravy NTB naznali ze koupime LCD a vyměnime ho, dneska jsme ho vyměnili.

Při prvním spustěním ntb se začal spouštět ale obrazovka začla blikat a nešlo to dále(načte se to za logo WIN 7), tak jsme tedy odinstalovali ovladace interni grafické karty ( Intel HD 4000 ) , spustili to a vše jelo. Doma jsem zkusil stahnout aktualni ovladače, nainstaloval jsem to a po restartu to opět spadlo, LCD funguje v pořádku, ale vzdy kdyz nainstaluji ty ovladače nejede to.
Je tam externí graficka karta Geforce GT 640m, ta nejde nainstalovat jelikož je nutné aby byla nainstalovany ovladač pro intel HD 4000....
co tedy s tím??

jakmile nainstaluju ovladač pro INTEL a zapojím ntb do externího LCD, vše jede vpořádku, jakmile vytáhnu HDMI ntb opět spadne a tak furt dokola, nikam se s tím nehnu

bylo mi řečeno, že možná odešel grafický čip na zakladní desce(intel)..... co stím? jde to vyměnit? jde ntb spustit pouze na externí grafice? aby to bylo pouze na ní a interní zcela vypnout?

děkuji za veškeré rady, jsem celkem bezradný
Ntb není v záruce, ale je to celkem dobře našlapaný stroj (alespon pro mě)



tento ntb
http://www.alza.cz/acer-aspire-timeline ... lternativy



děkuji
Naposledy upravil(a) Krteq dne pon 7. črc 2014, 09:01, celkem upraveno 1 x.
Důvod: edit titulku
Odpovědět

Zpět na „Ostatní grafické karty“