USB přepínač tiskáren

Cokoli týkající se tiskáren, skenerů a multifunkčních zařízení, papíru či náplní.
Odpovědět
filipdostal
Začátečník
Začátečník
Registrován: 27. pro 2009

USB přepínač tiskáren

Příspěvek od filipdostal »

Dobrý den,

je možné ovládat datový tok, který je zasílán do 4 tiskáren stejného typu, které jsou připojené do jednoho pc?

Schéma zapojení:

Obrázek

Zakoupil jsem tento USB přepínač, ale bez kýženého výsledku:
https://www.alza.cz/premiumcord-7-porto ... 0.htm?o=43

nějaký tip na jiné zařízení?

Děkuji
Drakes12
Začátečník
Začátečník
Registrován: 08. črc 2014

Re: USB přepínač tiskáren

Příspěvek od Drakes12 »

Nevím jestli je na to zrovna zařízení. Ale v možnostech tisku máš vždy možnost vybrat tiskárnu z které to vytiskneš. Myslím že takhle jak to chceš to určitě nepůjde .
CPU:Intel Core i5-4690K; MB:ASUS B85-PRO GAMER GAMING; RAM:Crucial Ballistix Sport 8GB (kit 2x 4GB) 1600MHz CL9; VGA:MSI NVIDIA GTX 970 GAMING 4G; HDD: Intel SSD 530 Series 120GB, WD Green 2TB; PS:Seasonic S12II-620 (SS-620GB F3) 80Plus Bronze; Case:Zalman Z3
filipdostal
Začátečník
Začátečník
Registrován: 27. pro 2009

Re: USB přepínač tiskáren

Příspěvek od filipdostal »

Bohužel softwarové přepínaní není možné.

Pokud bych měl popsat celý postup:

Tisk probíhá přes program vytvořený v excelu, spustí se příkaz zadaný ze čtečky čárových kodů, následně pomocí makra se otevře program Label STAR(tisk štítků) a ten zašle příkaz pro tisk do vybrané tiskárny.
Drakes12
Začátečník
Začátečník
Registrován: 08. črc 2014

Re: USB přepínač tiskáren

Příspěvek od Drakes12 »

Možná ti poradí ještě někdo jiný ale já si myslím že to jinak neuděláš. Možná nějak složité k tomu napojit Rasberry Pi.A nějak přes to ale to to je už tak složité že ... Takže nejspíš z toho nic nebude.

Edit: Aha takže proto, mno tak to nevím jedině udělat ještě nějaké makro co by ti v tom programu prepinalo tiskárny . Ale to jde mimo mně
CPU:Intel Core i5-4690K; MB:ASUS B85-PRO GAMER GAMING; RAM:Crucial Ballistix Sport 8GB (kit 2x 4GB) 1600MHz CL9; VGA:MSI NVIDIA GTX 970 GAMING 4G; HDD: Intel SSD 530 Series 120GB, WD Green 2TB; PS:Seasonic S12II-620 (SS-620GB F3) 80Plus Bronze; Case:Zalman Z3
Odpovědět

Zpět na „Tiskárny, skenery a multifunkční zařízení“