BROTHER HL1212WE vs. WIFI

Cokoli týkající se tiskáren, skenerů a multifunkčních zařízení, papíru či náplní.
Odpovědět
Roman X2
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2007
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

BROTHER HL1212WE vs. WIFI

Příspěvek od Roman X2 »

Zdravím mám problém s tiskem skrze wifi. zkoušel jsem aplikace z webu brother pro opravení sítě ale ty pouze zvládnou vytisknout testovací obrazec ale problém stále přetrvává v tom že žádné apliace nemůžou v tiskárně tisknout vždy přestanou reagovat a na liště mi přibude do fronty dokument co čeká na tisk

Tiskárna je spojena s routerem ASUS RT-N10U pomocí WIFI a na router jsou připojeny počítače metalicky. Systém používám všude Win7 Ultimate x64 / x86

nevím zda tento dotaz nemám směřovat spíše do jinné kategorie např sítě


Na závěr se mi před časem začali objevovat tiskárny v systému vždy dvakrát ale z jakého duvodu opravdu netuším a nevím jak to vypnout. viz obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
MB:Asus P8Z68V-Pro CPU:Intel Core i5-2400(4x3,1GHz) RAM:Kingston HyperX T1 (2x4GB)1600MHz VGA:Sapphire HD7850
Drinker
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2013
Bydliště: Ostrava

Re: BROTHER HL1212WE vs. WIFI

Příspěvek od Drinker »

A Ikonka softu na liště ti svítí zeleně nebo šedě (offline)? Mám Brother tiskárnu a taky jsem měl problém, kdy tiskárna byla online jen občas. Vyřešilo to až přidělení IP adresy tiskárny natvrdo do routeru. Od té doby vše na 100%

Soft na opravu sítě je k ničemu, najde ti tiskárnu a přihodí ti ji jako další zařízení, proto ta kopie
Odpovědět

Zpět na „Tiskárny, skenery a multifunkční zařízení“