Vertikální myš s odolným kolečkem

Klávesnice, myši, volanty, tablet, joysticky, podložky, pedály, řadící páky, atp.
Odpovědět
lokoj
Nováček
Nováček
Registrován: 21. kvě 2016

Vertikální myš s odolným kolečkem

Příspěvek od lokoj »

Ahoj, potřeboval bych poradit myš s opravdu odolným kolečkem. Nejlépe vertikální a bezdrát.

Jde o to, že kolečko asi používám víc než ostatní. Každá myš mi vyrdží tak půl roku. Pak začne kolečko zlobit. To je, že například při scrolování po stránce dolu mi to občas povyskočí o kousek výš. No pak to prostě zdržuje při práci.

Poslední myši, co jsem oddělal:
Trust Verto Wireless Ergonomic Mouse
CONNECT IT CMO-2510-BK Vertical Ergonomic

Jasně, ony stály kolem 600 Kč, ale bojím se koupit třeba nějakou za 2500, protože kdyby mi to kolečko po roce začalo blbnout, tak by mě to asi naštvalo.

Reklamace se mi řešit nechce.

Tak co, máte zkušenosti s odolnými kolečky :-)?
PET5
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2006
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Vertikální myš s odolným kolečkem

Příspěvek od PET5 »

Mám zkušenost s vertikální myší Trust GXT 144 Rexx, kterou jsem koupil z druhé ruky zde na fóru v loňském únoru. Od té doby ji používám v práci denně 8 hodin u počítače. Vytížení kolečka je řekl bych docela značné, pro pohyb v dokumentech. Kolečko nemá nijak sofistikovaný mechanizmus, krokování je takové nevýrazné (malý odpor), nemá setrvačník a spínač má "plastový", docela zřetelný zvuk. Nicméně funguje spolehlivě a má na omak příjemný povrch, který se potem dosud nerozleptal (s tím mám problém i u mnohem dražších modelů, které používám doma). Na vertikál jsem si docela rychle zvyknul a překvapivě jsem se zcela zbavil bolesti lokte, která mě už dost trápila.
CPU: Intel i9-10900K, MB: NZXT N7 Z590, AIO: NZXT Kraken X63 RGB, RAM: Kingston 2× 32GB DDR4 3200MHz CL16 Fury, Disky: 1× SSD 1TB + 2x WD HDD 3TB, GPU: EVGA GeForce RTX 3080 FTW3 ULTRA, PSU: Cooler Master V1200 Platinum, CASE: NZXT H7 FLOW, OS: Windows 10 PRO 64 bit, Repro: Creative GigaWorks T20 Series II, Monitor: DELL UltraSharp 30" PremierColor UP3017 2560x1600. Alternativně: Apple MacBook Air / iPad Pro + Apple Pencil / iPhone 12 Pro Max
Donic
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 12. bře 2012
Bydliště: Jihočeský kraj

Re: Vertikální myš s odolným kolečkem

Příspěvek od Donic »

Existuje také nějaká vertikální herní myš (bezdrátová)? Nebo jsou vertikální myši pouze kancelářské?
bonavox
Začátečník
Začátečník
Registrován: 31. srp 2006

Re: Vertikální myš s odolným kolečkem

Příspěvek od bonavox »

Jako první vertikální jsem měl Evoluent Vertical Mouse. Předraženej brak.
Pak jsem vyzkoušel pár jiných vertikálních myší, a skončil jsem taky u Trust GTX 144. Za mě je super.
Použití je rovněž intenzivní pracovní.
Podpis může být maximálně “50 bodů vysoký”, akorát že už nikdo neřekne, kolik řádků těch 50 bodů je. Tak raději pro jistotu nic … PRAVIDLA VIVAT!
Donic
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 12. bře 2012
Bydliště: Jihočeský kraj

Re: Vertikální myš s odolným kolečkem

Příspěvek od Donic »

Ta Trust GXT 144 Rexx Vertical je ale drátová...v bezdrátové verzi zřejmě nebude, že...
Nicméně má někdo zkušenost s touto vertikální myší - Marvo M703W? Údajně by měla být herní...
https://www.marvogaming.eu/cs/produkty/ ... arvo-m703w
Odpovědět

Zpět na „Vstupní zařízení“