Logitech mx300 alebo mx500?

Klávesnice, myši, volanty, tablet, joysticky, podložky, pedály, řadící páky, atp.
Odpovědět
Ryousuke
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Bratislava

Logitech mx300 alebo mx500?

Příspěvek od Ryousuke »

Co si myslite vyplati sa mi investovat do mx300 ktora ma 2*800 dpi senzor alebo do mx500 ktora ma zasa 7 tlacitok ...osobne som mx500 este v ruke nedrzal ale mx300 hej a dost ma zaujala... az na jeden detail ...tie tlacitka na nej su dost male :x ...stale mi uchadzal prst z praveho tlacitka :oops: ...asi to bude vec zvyku
Blackened
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Blackened »

No na to aku mys potrebujes a aka je lepsia pre teba musis dost sam.
Ci vyuzjes ty xx tlacitiek alebo je lepsie mat vacsie rozlisenie (hry)
A to ze ti nesedi do ruky to sa neboj clovek je tvor prisposobivi tak by si si zvylok na hocijaku mys

:lol:
Big pip
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2003
Bydliště: Čechova 1 Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Logitech mx300 alebo mx500?

Příspěvek od Big pip »

Ryousuke píše:Co si myslite vyplati sa mi investovat do mx300 ktora ma 2*800 dpi senzor alebo do mx500 ktora ma zasa 7 tlacitok ...osobne som mx500 este v ruke nedrzal ale mx300 hej a dost ma zaujala... az na jeden detail ...tie tlacitka na nej su dost male :x ...stale mi uchadzal prst z praveho tlacitka :oops: ...asi to bude vec zvyku
Mám mx500, dle mě má skvělý design, dobře se drží, je rychlá, a s novými driveri se dají nastavit i ty xx tlačítka. Navíc povrch hlavních tlačítek je dost drsný, aby z nich nesjížděly prsty. Jediné co by se dalo vytknou je nutnost vyvinou velkou sílu na zmáčknutí kolečka, ale třeba to je vada jenom mého modelu. Pro ty co mají strach, že ho omylem je to zas výhoda. Volba je tedy jasná.
.::Richmond::.
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Kontaktovat uživatele:

Re: Logitech mx300 alebo mx500?

Příspěvek od .::Richmond::. »

...jednoznacne mx500, ale osobne bych si vzal microsofti mysku...
Czernobyl
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: Kutná Hora

Příspěvek od Czernobyl »

mam MX 500 a jako kdybych se sní narodil :-D . Pro hrače skvěla myška a normalni lidi ji taky oceněj (nemusiš furt čistit kuličku :o ). Jen je trošku dražší.
ICE
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 02. čer 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ICE »

ber MX 500. nestoji o moc vic nez MX300. Ma lepsi senzor nez Dual, ale v nejakych testech byl dual lehce lepsi na lesklem povrchu. je to super krysa :-D
.::Richmond::.
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .::Richmond::. »

ICE píše:ber MX 500. nestoji o moc vic nez MX300. Ma lepsi senzor nez Dual, ale v nejakych testech byl dual lehce lepsi na lesklem povrchu. je to super krysa :-D
kdyz sme u tech lesklejch podkladu - muj m$ jezdi bezproblemove na obalu od cd (pres to plexi samozrejme), ale mx 500 ne, ten jen nekdy "zachytne"
ale drzme se tematu - autor chtel poradit mezi 300 a 500 - ber 500 a stahni na ni novej soft!
ICE
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 02. čer 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ICE »

ms jsou taky velice dobre a to i ty nejlevnejsi za 380 Kč...
.::Richmond::.
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .::Richmond::. »

ICE píše:ms jsou taky velice dobre a to i ty nejlevnejsi za 380 Kč...
za 380,- nevim, ale za 1500,- je (aspon pro me) urcite lepsi nez kterykoliv logitech! a to se klidne hadejte!
.::Richmond::.
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .::Richmond::. »

Eagle píše:
.::Richmond::. píše:kdyz sme u tech lesklejch podkladu - muj m$ jezdi bezproblemove na obalu od cd (pres to plexi samozrejme), ale mx 500 ne, ten jen nekdy "zachytne"
ale drzme se tematu - autor chtel poradit mezi 300 a 500 - ber 500 a stahni na ni novej soft!
Ask Spec (alias Specnatz), why this was removed.
na drevenym stole jezdi kazda optika bezproblemove 8-) ! novej soft pro logitechy zlepsi citlivost (sice nevim jak je to mozny ale proste mi to tak pripada). mimochodem novy mx logitechy jsou "radoby" konkurence ms! kdyz si koupis ms tak nekupujes jenom mys, ale designove a ergonomicky vyresenou mys s perfektnim dilenskym zpracovanim a vybornou podporou coz se o logitechach neda rict (asi po 14 dnech mi zacala mx500 vrzat - treba to byl spatnej kus ale i tak)
Halen
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 02. čer 2003
Bydliště: Černý Důl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Halen »

Já vlastním Microsoft Intelli Mouse Explorer 3.0 - je to perfektní krysa za squelou cenu - stala me 980,- Je pravda, ze je kapku větší, ale já zas nemám nijak malé ruce. Při paření Q3A sedne do ruky jak ulitá. Pokud bys trval na Logitechu a chtěl to hlavně na hry, je MX500 nejlepší volba.
.::Richmond::.
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .::Richmond::. »

Eagle píše:Ask Spec (alias Specnatz), why this was removed.
Microsoft vyrabi i maly mysky (http://www6.tomshardware.com/consumer/2 ... 03-02.html)!
Jinak na TomsHW bylo celkem slusny porovnani mezi MS & MXkama, jenomze mi to prislo jako newsletter, takze link nemam.
Pro porovnavani techto mysi doporucuju precist tyhle dva clanky http://www6.tomshardware.com/consumer/2 ... ce-06.html a http://www6.tomshardware.com/consumer/2 ... ce-07.html
Taky mam MSIME3 a muzu o ni rict to samy jako Halen. Hodne kreslim ve phtshopu a tam se dobra mys pozna hned! Jediny co mi oproti starsi MSIME vadilo byly maly bocni cudliky takze sem si dal vnitrnosti do starsi "krabicky".
Designove se mi proste novy logitechy nelibi (to cerny kolecko s logem na stribrnym podkladu je uplne votresny a pusobi levne), davam prednost strizlivosti, ale uz sem videl hezci - treba Bluetooth MS krysu (kterou bych si stejne nekoupil, protoze se musi dobijet)
X2 5000+ Black Edition @ 3.4GHz ■ OCZ Vanquisher ■ Asus M3N-HT Deluxe ■ Patriot LLK @ CL3 ■ Samsung F1 ■ 8800 GTS OC 320-bit ■ Enermax PRO82+ ■ CoolerMaster Cavalier³ black ■ Eizo + Samsung
UMPC @ 1.2-1.6 GHz ■ Windows 7 + Origami ■ touchscreen ■ 720g
DAM
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Zlín CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DAM »

MS IE 3.0 rulezzz

Pokud jsi pravak a mas vetsi ruku, tak jedine MS IE 3.0.
Ma mnohem vetsi teflony, to na te MX500 neni snad ani teflon (to je naky plast). Na tlacitka se vyprdni stejne je nebudes potrebovat a jeste usetris.

PS: Na forech jsem cetl, ze Logitech maji problemovy soft (nastaveni, sens ...)
>CPU< AMD Athlon 2600+ MOBILE (BARTON) @ 3400+ (2427MHz = 11.5x211) 1.82V (load: 39C, idle 29C, room 11C) ...0179 IQYHA 0433WPMW
>MB< ABIT NF7-S v2.0 >MEM< OCZ EL 1024MB (2x512MB, 422 MHz, dual channel, CL 2-3-3-7)
>GC< ASUS V9950 (GeForce FX5900) @ GPU 500 MHz / MEM 1000 MHz >MON< EIZO T765 >HDD< 2x WD RAPTOR 36GB (10k, SATA) RAID 0
>PS< AOPEN FSP300-60ATV 300W >COOL< THERMALTAKE VOLCANO 7+ (6000 RPM) + 5x COOLERMASTER 8cm
xp master
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 30. kvě 2003
Bydliště: Perpignan, FR

Příspěvek od xp master »

Já jsem si za 14 Euro sehnal OEM Microsoft Wheel Mouse Optical a je fakt super. Na obalu od CD jezdí perfektně (né, že bych to využil :) ). Rozhodně lepší (a levnější) než můj bývalý Genius, který mi nechtěl jezdit ani na červené podložce.
Ryousuke
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Ryousuke »

hmm ...dost tipov ...dik! :) ...inak som davnejsie kukal na recenziu v leveli na razer boomslang ...ta lacnejsia verzia tusim ani moc nestala od mysi ako logitech mx500 a to mala tusim 2500 dpi a fakt super tvar...
nevie niekto kde by sa po nej dalo pozriet?
...napr v shopoch po webe
fortran
Nováček
Nováček
Registrován: 03. čer 2003
Kontaktovat uživatele:

mysi

Příspěvek od fortran »

ja som mal zatial vsetky "schopne" optiky, logitech pilot optical, dualku, mx300, mx500 pozicanu iba a MS IE 3.0
podla mna je najlepsia ta microsoftka, stoji najmenej :), 890 bez dane v ageme, aj ked nie je vhodna pre ludi, co maju mensiu ruku, moja segra furd nadava :)
dobre su aj mx300 aj mx500, maju dobre senzory, to uz ako sa kazdemu ta ktora mys drzi
najhorsie co som mal bol dual optical, ani na func 1030 nejde moc dobre, senzor duala to je strach, q3 sa s tym neda hrat
ice^cz
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 09. čer 2003

Příspěvek od ice^cz »

Každopádně ber mx 500. Zkoušel jsem obě dvě a mx 300 mi připadala taková víc fušersky udělaná. Tvarově mi 500 sedla mnohem lip a tlačítka má si myslym taky líp udělaný. Akorát tlačítka navíc vůbec nevyužiju. Mouseware nedavej jesli koupiš jednu nebo druhou a hraješ nějaký 3d akce. Ale každopádně by sis měl obě vyzkoušet protože zas tak malá investice to neni :-))
MSI KT4V, Athlon XP Barton 2500+@2800+, 640 MB RAM 333 MHz CL 2.5, Saphire Ati Radeon 9600 XT 500/650, 80 GB Seagate Barracuda + 20 GB Seagate, Creative SoundBlaster LIVE! 5.1, Logitech MX 500. Klávesnice ČIKONY :))
byp[NiNR]
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. čer 2003
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od byp[NiNR] »

Pokud by se jednalo mezi 300 a 500 tak jednoznačne 500.
Ja mam M$IE 3.0 a sem s ni spokojen, akorát tady .::Richmond::. psal že u m$ dostanete sqele dilenské zpracovaní... no o tom bych se celkem hadal... viděl sem 3 kousky explorera a všecky tři byly do vrtule navíc kolečko už tak po půl roce ztatilo svojí původní tuhost a jde tedko až moc lehce... takže myslím že kavalitou to bude nastjeno:o)
-=:: bYp.[NiNR] ::=-
nějaká i5ka + SSDčko:)
Rossi46
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. črc 2003
Bydliště: Klášterec nad Ohří
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rossi46 »

No jednoznacne vol MX-500:), ne ja ji mam zhruba pul roku a nemuzu si ji vynachvalit, s novim mouswaver nebo co je to za soft od logitechu jede bez problemu na vsech 8tlacitek.., parim s tim ruzny 3D akce a vsude v poho... od M$ nemam zkusenosti tak ze nemuzu posuzovat ale jestli mx-300 nebo mx-500 vol MX-500!
CPU:Intel C2D E6700@3.6GHz, CPU Fan:Scythe Infinity, MB:Gigabyte GA-965P-DQ6[bios F13], Pamet:Corsair TWIN2X4096-8500C5D, VGA:Sapphire Radeon HD 5850 1GB GDDR2, SB:Creative Labs X-Fi Fatal1ty FPS 64MB X-RAM, HDD:2xWestern Digital Raptor WD1500AHFD[RAID0], Krysa:Logitech G5+fUnc F10S Large, Klavesnice:Logitech Media Keyboard, Case:Thermaltake Kandalf Supertower VA9003BWS, Zdroj:Seasonic M12-700, Monitor:Samsung SyncMaster 215TW, Mechanika:Samsung SH-W183A black.
Odpovědět

Zpět na „Vstupní zařízení“