Klavesnice a mys Logitech Wave Corded Keyboard CZ

Klávesnice, myši, volanty, tablet, joysticky, podložky, pedály, řadící páky, atp.
Odpovědět
Culex pipiens
Nováček
Nováček
Registrován: 22. led 2008
Bydliště: Ceske budejovice
Kontaktovat uživatele:

Klavesnice a mys Logitech Wave Corded Keyboard CZ

Příspěvek od Culex pipiens »

Chtel bych se zeptat, zda-li nema nekdo zkusenosti s funkcnimi klavesami na klavesnici Logitech Wave Corded Keyboard CZ. V softwaru ke klavesnici jsem nastavil po jedno z eFek, aby otviralo web page, ale ono to nedela, at tam nastavim jakoukoliv stranku (URL). Muze mi nekdo poradit?
Sephiroth
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. srp 2007
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Klavesnice a mys Logitech Wave Corded Keyboard CZ

Příspěvek od Sephiroth »

Culex pipiens píše:Chtel bych se zeptat, zda-li nema nekdo zkusenosti s funkcnimi klavesami na klavesnici Logitech Wave Corded Keyboard CZ. V softwaru ke klavesnici jsem nastavil po jedno z eFek, aby otviralo web page, ale ono to nedela, at tam nastavim jakoukoliv stranku (URL). Muze mi nekdo poradit?
Tak tenhle problem mam se vsema funkcnima i medialnima klavesama (krome tlacitka pro vypnuti PC)
Core2 Duo E6750 2,66GHz; GIGABYTE P35-DS3P P35 s775; 4x1GB DDR2 800MHz CL5 Transcend; Gibabyte GTX280 1GB; SoundBlaster Audigy SE; 320 GB SATA II 16 MB Seagate; Cooler Master eXtreme Plus 650W; repro Logitech X230; keyboard Logitech Wave Corded; mouse Logitech MX518; Tablet Wacom Bamboo
SpeedyGT
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16. kvě 2005
Kontaktovat uživatele:

Re: Klavesnice a mys Logitech Wave Corded Keyboard CZ

Příspěvek od SpeedyGT »

Zdravím, mám tuhle klávesku nějaký čas a nějak se nemůžu smířit s tím jak funguje tlačítko na vypnutí/uspání PC. Mám nastaveno na uspat a docela často se mi stává, že pokud ho zmačknu, tak se pc uspí, ale za cca 3s potom se zase rozjede. Takhle se to stane třeba 2x za sebou a pak už spí ok. Někdy napoprvé... Co s tím? Ovladače od Logitechu nainstalovány...
AMD Ryzen R7 7700X + AiO Fractal Lumen S36 V2 / ASUS TUF Gaming B650-PLUS / Kingston FURY 2x32GB 5200MHz / Gigabyte RX 7900GRE OC / WD Black SN770 NVMe 1TB / Enermax Modu82 625W / Fractal Meshify / 3x Dell P2720D 2560x1440
Petr Štejnar
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 14. led 2005
Bydliště: Trutnov

Re: Klavesnice a mys Logitech Wave Corded Keyboard CZ

Příspěvek od Petr Štejnar »

Mám jinej problém.Klávesnice nereaguje při bootování PC,takže se nedostanu ani do biosu.Po naběhu Windows už funguje jak má.
AMD Ryzen 3600 ,ASUS STRIX B550-F Wi-Fi,16GB RAM 3600,AMD SAPPHIRE RX570 4GB
Odpovědět

Zpět na „Vstupní zařízení“