KLAVESNICE

Klávesnice, myši, volanty, tablet, joysticky, podložky, pedály, řadící páky, atp.
pOOLa
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Jablonne v Podj. (Praha - skola)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pOOLa »

ICE píše:
pOOLa píše:Tak lidi tahle diskuze je jak delana pro me...taky se rozhoduju na novou klavesnici a narazil jsem na tuhle... http://www.eurocase.cz/Czech/ECK001.htm
mate nekdo zkusenosti???
Jinak moje zkusenosti s klavesnicemi geniu jsou vcelku dobre (az na tu s tim LCD!!!!). Genius ma celkem slusne tichej a prijemnej chod (aspon pro me)... podoba se to notebook klavesnicim.
bleeeee.... takovej namackanej prcek???
predpokladam ze ty tlacitka nad sipkama sou ty super fce power a sleep... uz vidim jak budes kazdou chvili to PC nechtene uspavat :)

Fka namacknuty...

des... raci si kup ten logitech :) sice neni membranovej, ale pokud nemas superomezeny misto tak bych sel raci do nej...
JJ tech tlacitek nad sipama se taky desim... kazopadne ja mam rad NoteBook klavesnice (jejich chod) takze chci nejakou takovou. Bohuzel jsem zatim zadnou nenasel... jedina co se mi fakt libi je Logtech ( http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=25423 ) bohuzel cena :-( kdyby byla dratova a bez mysky tak ji beru hned... nevite nekdo o nejaky takovy???
Atlhon XP 2500@3200 (Barton 200*11), Epox 8RDA3+ rev 2.1,Corsair 2x256MB+1x512 RAM 128-bit (400MHz CL2 3 3 6), Radeon 9500 128MB 256bit @ Radeon 9700 (394/292), Fortron 350W 60PN(PF), Hitachi 7K250 160GB, LG GSA-4120B, 17" SONY Trinitron, MS IE 4.0A, Tablet...
Moje clanky na PCT
XPM
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 22. dub 2004
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od XPM »

No já mám tenhle UMAX: http://www.umax.cz/big.php?sp=KLAV&pic=img/23740.jpg
A MAX spokojenost a šetří místo :twisted: :roll: [/img]
Obrázek
PROJECT: Digital Fantasy
Více na mých www
ICE
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 02. čer 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ICE »

tak na tom byc pane O´neale nevyrzel ani pul hodiny :)
Marian
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 23. led 2004
Bydliště: Brno

Příspěvek od Marian »

Jack O'Neal píše:No já mám tenhle UMAX: http://www.umax.cz/big.php?sp=KLAV&pic=img/23740.jpg
A MAX spokojenost a šetří místo :twisted: :roll: [/img]
Tak miesto to mozno setri ale tie sipky :cry:
A64 Winch 3000+@4050+, 285x9, 1.58V, AC freezer 64 PRO @ 5V, ABIT AV8, Dual 2x 512MB A-DATA Vitesta 500@510Mhz 3-4-4-7-1T, Raptor powa! SATA 16MB cache, MSI NX6600-VTD128 Diamond @ 550/1100 + Primecooler VGA-HG1 Blue @ 5V, 20" LG FLATRON 204WT, Genius 5.1 HT, Levicom Visible Power 450W/30A, Logitech MX400, WinXP prof. SP2
Casemod
XPM
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 22. dub 2004
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od XPM »

ICE píše:tak na tom byc pane O´neale nevyrzel ani pul hodiny :)
To jsem si taky myslel když jsem jí dostal, ale pak jsem zjistil že má pro mě lepší rozmístění kláves než obvyklé klávesy :razz: :razz:
Obrázek
PROJECT: Digital Fantasy
Více na mých www
ICE
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 02. čer 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ICE »

Jack O'Neal píše:
ICE píše:tak na tom byc pane O´neale nevyrzel ani pul hodiny :)
To jsem si taky myslel když jsem jí dostal, ale pak jsem zjistil že má pro mě lepší rozmístění kláves než obvyklé klávesy :razz: :razz:
mam na ni moc velky ruce :-p
XPM
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 22. dub 2004
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od XPM »

ICE píše:
Jack O'Neal píše:To jsem si taky myslel když jsem jí dostal, ale pak jsem zjistil že má pro mě lepší rozmístění kláves než obvyklé klávesy :razz: :razz:
mam na ni moc velky ruce :-p
:lol: Zlatý psací stroje že :lol:
Obrázek
PROJECT: Digital Fantasy
Více na mých www
pavel.minarik
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pavel.minarik »

ICE píše:tak na tom byc pane O´neale nevyrzel ani pul hodiny :)
No to jsem si taky prvně myslel u svýho notebooku, ale teď už jsem si tak moc zvykl, že ty velký klávesnice s šíleným zdvihem a odporem doslova nenávidím. A rozhodně nemám ručičky jako děťátko.
Pavel Minarik @ Dell Latitude 7300 (bohužel moc topí, nedoporučuju)
ICE
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 02. čer 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ICE »

pavel.minarik píše:
ICE píše:tak na tom byc pane O´neale nevyrzel ani pul hodiny :)
No to jsem si taky prvně myslel u svýho notebooku, ale teď už jsem si tak moc zvykl, že ty velký klávesnice s šíleným zdvihem a odporem doslova nenávidím. A rozhodně nemám ručičky jako děťátko.
odpor m ten logitech mensi nez lecjakej notas :)
Odpovědět

Zpět na „Vstupní zařízení“