PS/2 problem - mys nejde vubec, klavesnice po chvili chcipne

Klávesnice, myši, volanty, tablet, joysticky, podložky, pedály, řadící páky, atp.
Odpovědět
norick
Nováček
Nováček
Registrován: 24. srp 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

PS/2 problem - mys nejde vubec, klavesnice po chvili chcipne

Příspěvek od norick »

Ahoj,
Mys pres PS/2 chodila na "novy"(vyreklamovany) desce asi 2 dny a pak prestala fungovat... mys jsem vymenil za starsi krap - a ta sla asi den a pak prestala fungovat...
Na druhym kompu jsem pote vyzkousel prvni mys a v pohode behala. Tedka je na postizenym kompu mys pres COM, ktera funguje.
Vsechny mozny "integrated peripherals" byli povypinany, aby nedochazelo ke konfliktum IRQ.
Jeste doplnim, ze to nefunugje ani na Windows ani na bootovatelnym Linuxu - Knoppixu.
Dneska rano zacala blbnout klavesnice(taky PS/2) i na windows i na linuxu. Vypnuti a zapnuti kompu problem vyresi. A bios je prave ted na defaults.
Deska ASUS A7N8X, cpu Barton 2500+, 2x512 DDR RAM 333MHz
Cim by to mohlo bejt? Neni to znova na reklamaci?

dik
pavel.minarik
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pavel.minarik »

no jo, to skutečně vypadá na desku - dal bych to reklamovat znova, ikdyž tahle závada je hodně zvláštní
Pavel Minarik @ Dell Latitude 7300 (bohužel moc topí, nedoporučuju)
random
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 18. led 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od random »

Tento tyzden som posielal na reklamaciu dosku s podobnou´zavadou ...., ale lacny PC Chips SiS748 .......
( a raz asi pred rokom mi podobny problem/nefungovala PS2 klavesnica ani mys ...... sposobovala pamat :? ...... inak system behal normalne ... :-D )
Sempron 2800@2160MHz ( 270x8 ), 1024MB GoodRam, MSI K8N Neo-FSR, Radeon 9800SE@8 pip 128MB 128b 378/290, 200GB HD Maxtor Pata, DVD RW LG4163
Sentenced
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Jotunheim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sentenced »

random píše:Tento tyzden som posielal na reklamaciu dosku s podobnou´zavadou ...., ale lacny PC Chips SiS748 .......
( a raz asi pred rokom mi podobny problem/nefungovala PS2 klavesnica ani mys ...... sposobovala pamat :? ...... inak system behal normalne ... :-D )
Jednou jsem mel na zakaznikovo PC podobnej problem, uz uz jsem videl desku na reklamaci a pak jsem zjistil presne to samy - zpusobovala to pamet - nejaka nekompatibilita, s jinou pameti bezely PS/2 v pohode, zradnej problem. :)
Huutamalla voi saada kiven itkemään vaan ei puhumalla toista anteeksi pyytämään, pyytämään
- ja niinpä meillä tuulta kylvetään

norick
Nováček
Nováček
Registrován: 24. srp 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od norick »

hm, zajimavy. Jeste bych mohl zkusit vymenit pameti do jinych slotu a jinak pujde deska do reklamace, uvidi se, jestli neco vymyslej.
Coololooser
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16. pro 2003
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Coololooser »

tak ty pameti bejt tebou takyz zkusim, na jedne gigabytce 7vt600 jsem jel par tydnu a pak zacala vypadavat, mys , pote se to stridalo s klavesnici a pote komplet dole byly aj USBcka, nenachazelo to novej hw nic proste, no vse vypadalo na zakladku, tak jsem ju sel reklamovat a jake zdeseni kdyz mi volali za cca 5 hodin ze u nich funguje dokonale bez problemu, tak jsem ju vzal z5 zapojil vse jak bylo a ejhle vse jede do dnes jak ma, tehdy jsem si to nejak nedokazal vysvetlit ale mozna to byly ty pameti, kdo vi
0118 999 881 999 119 7253
tosuja
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. dub 2004
Bydliště: Brno

Příspěvek od tosuja »

Ono to muze byt kdecim. Ale hazel bych to na desku - Asus uz neni, co byval. Loni firma koupila cca 60 PC od Autocontu s deskou Asus (oznaceni si nevzpomenu, tusim neco jako P4C800, proste i765 chipset). Do teto chvile jich bylo asi 20-25 na reklamaci z nejruznejsich duvodu (grafika, disk, deska), z toho aspon 10 pripadalo na problemy typu "po zapnuti nic nedela", "sekne se po rebootu" a dalsimi na desku ukazujicimi chybkami. Reklamace byly resene promptne, ale to uz sem nepatri.

Taky mame par pameti, ktere jedou ve vsech deskach, krome ASUS....
Odpovědět

Zpět na „Vstupní zařízení“