joystick-ukládání nastavení

Klávesnice, myši, volanty, tablet, joysticky, podložky, pedály, řadící páky, atp.
Odpovědět
Tombasss
Začátečník
Začátečník
Registrován: 31. kvě 2010

joystick-ukládání nastavení

Příspěvek od Tombasss »

Zdravím,dnes mi přišel nový joystick Genius MaxFighter F23U.Zapojil jsem ho,zkalibroval,ale ve hrách prostě nefunguje.Když chci nastavit nějakou osu,tak to prostě nic nedělá.Říkal jsem si,jestli by k tomu neměl být nějaký ovladač,i když v krabici jsem našel jen samotný Joystick a manuál,to bylo vše.Díky za odpověď.
Naposledy upravil(a) Tombasss dne sob 30. črc 2011, 12:32, celkem upraveno 1 x.
Tombasss
Začátečník
Začátečník
Registrován: 31. kvě 2010

Re: Nefunkční joystick

Příspěvek od Tombasss »

Ještě bych dodal,že Joystick jsem koupil z důvodu,že z něj udělám H Shifter,na netu jsem našel jeden program Joystick to H Shifter,nastavil jsem vše,jak má být,ale ve hrách se ty dvě osy(X a Y) při mapování rychlostních stupňů přepisují,tzn.nastavím dvojku-v pohodě,ale jak dám čtyřku,tak se mi přepíše dvojka a funguje zas čtverka a tak to je u ostatních kvaltů.Doufám,že jsem to napsal dost srozumitelně.
Tombasss
Začátečník
Začátečník
Registrován: 31. kvě 2010

Re: Nefunkční joystick

Příspěvek od Tombasss »

Tak teď už jsem to nějak rozchodil,ale když v tom programu chci uložit svoje nastavení,tak mi to vypíše chybu: Run-time error "5" Invalid procedure call or argument
Tombasss
Začátečník
Začátečník
Registrován: 31. kvě 2010

Re: joystick-ukládání nastavení

Příspěvek od Tombasss »

Prosím poraďte mi s tím ukládáním,je to strašně nepraktické to furt znova nastavovat.
Odpovědět

Zpět na „Vstupní zařízení“