Myš 1500,- + Sluchátka 1500,-

Klávesnice, myši, volanty, tablet, joysticky, podložky, pedály, řadící páky, atp.
Odpovědět
Mickeyi
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 17. zář 2011
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Myš 1500,- + Sluchátka 1500,-

Příspěvek od Mickeyi »

Jaké byste mi doporučili příslušenství - MYŠ, SLUCHÁTKA.
Buď myš max. cena 1500,- a sluchátka max. cena 1500,-, nebo aby se to prostě nějak dorovnalo do 3000,-.
Vím sice, že tohle příslušenství by si měl každý vybrat sám, ale jen by mě zajímaly tipy co používáte a s čím jste spokojeni.

Požadavky na sluchátka Velké, mohutné, kvalitně zpracované, pěkné. Dobré na hudbu, ale i k hrám. Mikrofon nemusí být. Čím větší kabel, tím líp.

Požadavky na myš - Pohodlná, pěkná, kvalitní. Můj tip je Gigabyte GM-M8000X Ghost ale designově se mi moc nelíbí. Mám rád lesklé povrchy. K myši bych chtěl i nějakou slušnou podložku, co největší, ale max. cena 350,-.

Děkuji. :)
Obrázek
TOC
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. bře 2011
Bydliště: Praha

Re: Myš 1500,- + Sluchátka 1500,-

Příspěvek od TOC »

Lesklé povrchy u myší nehledej, nejsou většinou pohodlné na dotek, matné pogumavané platy jsou lepší.
Myš si zpravidla vybírej podle ergonomie a senzoru, to je jediné na čem záleží (+ váha).
Sluchátka bych asi doporučil Sennheiser PC320. :)
Laptop: Lenovo Legion 5 Pro 16" (R7 5800H, RTX3060, 16GB, 2TB) ///
Periferie: Razer BlackWidow Elite (yellow) / Razer Orbweaver Chroma / Roccat Nyth / Dell S3220DGF + Dell U2719D (portrait) + Alza Ergo ///
Audio: Sennheiser HD650 / Cambridge Audio Dacmagic / Hypa 1 ///
Suke001
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 02. říj 2009
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Myš 1500,- + Sluchátka 1500,-

Příspěvek od Suke001 »

Tak sluchátka :

uzavřená Audio-Technica ATH-T500

otevřená AKG K 540

Jinak radši bych koupil dražší sluchátka a k tomu myšku za 400 ( např a4tech laserovku, mám ji a spokojenost). Radši koupit dražší sluchátka než myšku :)
Mickeyi
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 17. zář 2011
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Myš 1500,- + Sluchátka 1500,-

Příspěvek od Mickeyi »

TOC píše:Lesklé povrchy u myší nehledej, nejsou většinou pohodlné na dotek, matné pogumavané platy jsou lepší.
Myš si zpravidla vybírej podle ergonomie a senzoru, to je jediné na čem záleží (+ váha).
Sluchátka bych asi doporučil Sennheiser PC320. :)
Koukám, že máš v popisu uvedenou Roccat Kone+, vzhledově je to nádherná myš. Perfektně udělané osvětlení. Jak je na tom s kvalitou? Jsi s ní spokojený?
Obrázek
TOC
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. bře 2011
Bydliště: Praha

Re: Myš 1500,- + Sluchátka 1500,-

Příspěvek od TOC »

Jsme maximálně byl jsem spokojený i s původní Kone, ale Kone+ dovedli k dokonalosti, senzor se netrhám zpracování perfektní.
Lepší jsem ještě neviděl, nemá na to ani G700, o chrastítku typu G500, G9x, apod. ani nemluvím...
Podsvětlení supr, ovladače přehledné a dostatečně detailní, kolečko má rázné krokování, ale není to nepříjemné, je pogumované a dobře zpracované.
Tlačítka kladou ideální odpor a nedělají velký hluk, ergonomie je pro mě naprosto úžasná, jako by mi udělali odlitek ruky. :)
Laptop: Lenovo Legion 5 Pro 16" (R7 5800H, RTX3060, 16GB, 2TB) ///
Periferie: Razer BlackWidow Elite (yellow) / Razer Orbweaver Chroma / Roccat Nyth / Dell S3220DGF + Dell U2719D (portrait) + Alza Ergo ///
Audio: Sennheiser HD650 / Cambridge Audio Dacmagic / Hypa 1 ///
Mickeyi
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 17. zář 2011
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Myš 1500,- + Sluchátka 1500,-

Příspěvek od Mickeyi »

S myší mám jisto. Jelikož mamka miluje barvičky a světýlka, tak nekladou odpor na cenu. :lol: :lol: Ten design je opravdu dokonalý.

Sluchátka moc extra nepotřebuju, takže vemu Creativy Fatality za 600,-.

Díky kluci, moc jste mi pomohli. Letos budou moje nej Vánoce v životě.
Obrázek
Mickeyi
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 17. zář 2011
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Myš 1500,- + Sluchátka 1500,-

Příspěvek od Mickeyi »

Takže verze s + je lepší? V čem? Co je vylepšené? Škoda, že na ní není už to logo Roccat, které svítí. Vypadá to lépe než nálepka.
Obrázek
TOC
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. bře 2011
Bydliště: Praha

Re: Myš 1500,- + Sluchátka 1500,-

Příspěvek od TOC »

Jo, je.
Kolečko je lepší, myš má novej lepší povrch, plnější tvary a to je asi vše.
Každopádně tak [+] verze je dokonalá, což ta původní nebyla.
Laptop: Lenovo Legion 5 Pro 16" (R7 5800H, RTX3060, 16GB, 2TB) ///
Periferie: Razer BlackWidow Elite (yellow) / Razer Orbweaver Chroma / Roccat Nyth / Dell S3220DGF + Dell U2719D (portrait) + Alza Ergo ///
Audio: Sennheiser HD650 / Cambridge Audio Dacmagic / Hypa 1 ///
Odpovědět

Zpět na „Vstupní zařízení“