Gunnar brýle

Klávesnice, myši, volanty, tablet, joysticky, podložky, pedály, řadící páky, atp.
Odpovědět
xecuttor
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. lis 2011

Gunnar brýle

Příspěvek od xecuttor »

Máte je? Používáte? Zkušenosti? Typy kde sehnat levněji... Všechno sem :-)
AMD Phenom II X4 940 BE, Asus M2N-E, 4GB 800Mhz DDR2, Sapphire AMD Radeon 5770 1GB Vapor-X, Enermax Eco80+ 500W
Obrázek
damib
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. čer 2011

Re: Gunnar brýle

Příspěvek od damib »

xecuttor píše:Máte je? Používáte? Zkušenosti? Typy kde sehnat levněji... Všechno sem :-)
Já něvím ale já proti únavě očí používám občas tyhle http://www.army-shop.cz/produkty/ochran ... /1188.html. Který mám mimochodem i jako módní doplňek a fungují proti únavě suprově. Akorát musíš snížit kontrast a zvýšit gamma korekci a brightnes na max. Tudíž si myslím že vyhodit za takový brejle 2K je zbytečnost.
Sem o 150 killů dopředu !!!!!!!!!!
xecuttor
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. lis 2011

Re: Gunnar brýle

Příspěvek od xecuttor »

Nikdo jiný?
AMD Phenom II X4 940 BE, Asus M2N-E, 4GB 800Mhz DDR2, Sapphire AMD Radeon 5770 1GB Vapor-X, Enermax Eco80+ 500W
Obrázek
pute
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. bře 2008
Bydliště: Prague

Re: Gunnar brýle

Příspěvek od pute »

Gunnary jsem měl půjčené na jednu LAN párty. Bylo tam dost zakouřeno, na PC jsem byl nalepenej cca 16 (možná víc) hodin denně. Jeden den jsem to zkoušel s těma brýlema, oči ani v noci po x odehranejch hodinách nebyly unavený. Druhej den jsem brýle půjčil své drahé polovičce a hrál jsem bez nich. Rozdíl byl opravdu hodně znát. Nicméně díky té šílené ceně jsem je zatim nepořídil.

Pokud by někdo věděl kde se dají sehnat za rozumnou cenu (tak do litru) tak za tu informaci budu vděčnej.
Casio SF-4300R, 32kB
Odpovědět

Zpět na „Vstupní zařízení“