Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Funkce report, slouží pro upozornění na porušení pravidel, ne vzkazy moderátorům.

Právě je čt 4. březen 2021, 10:55

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 9 příspěvků ] 
Autor Zpráva
 Předmět: Gigabyte M6980 - cukani kurzoru
PříspěvekZaslal v: pá 11. květen 2012, 02:26 
Nováček
Nováček
Obrázek uživatele

Zdravim, potreboval bych poradit. Delsi dobu mam laserovou mys Gigabyte M6980 a dokud sem s ni byl jen na stole, kde fungovala bez jakekoliv podlozky tak nebyl problem. Poridil jsem si ale notebook a s myskou cestuji, takze dost casto menim povrch a rekl bych ze tato mys je asi nejvybiravejsi co sem kdy videl. Zkousel jsem ruzne kombinace DPI, refresh rates a ja nevim jeste ceho vseho, ale aby behala tak jako na stole kde je jen na nejake tapete nebo co to je (drevotriskovy stul s polepem) toho jsem nikdy nedocilil. Kdyz rekneme kopiruji nejakou caru kurzorem mysi, celou dobu se kursor chveje, poskakuje a zkratka "hlavu" v CS s tim nedam ;]
Koupil jsem si v Alze podlozku GIGABYTE GP-MP8000 s tim ze je to jedina od gigabyte takze by nemel byt problem. Bohuzel ne, stale stejne chveni a poskakovani.

Muj dotaz tedy je: da se sehnat podlozka, ktera je obecne dobra pro laserove snimace mysi kde nebude problem? Nerad bych se vracel k opticke mysi, celkem sem si zvykl na pouzivani maker a rad bych si nechal tuhle. Uvazuji o SteelSeries QCK, ale je to spise jen vystrel do tmy, nevim jestli na ni pujde. Diky za odpoved.

Předmět: Re: Gigabyte M6980 - cukani kurzoru
PříspěvekZaslal v: pá 11. květen 2012, 06:57 
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Obrázek uživatele

Covece mam tu nejobycejnejsi latkovou podlozku v praci a prvni laserovou mys Logitech MX1000 a nemam sebemensi problem.

Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06

PříspěvekZaslal v: pá 11. květen 2012, 07:10 
Začátečník
Začátečník

Todle je vlastnost spatnych laserovych mysi.. strasne zavysle na povrchu. Nejlepsi je jit do obchodu a testovat...

ASUS ROG STRIX B350-I GAMING ~ AMD RYZEN 7 3700X 4300MHz @ 1.275V ~ EVGA GTX 1070 ~ HyperX Fury Black 32GB 3200MHz ~ Corsair SF600W ~ ADATA XPG SX8200 Pro SSD 512GB ~ Cooler Master MasterBox NR200P ~ Scythe Fuma 2 ~ Dell S2721DGF + BenQ XL2411Z + Samsung 2233RZ ~ www.flyingbbq.cz - Blog o BBQ!

PříspěvekZaslal v: pá 11. květen 2012, 08:55 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Zkus A4tech http://www.okcomputers.cz/zbozi/a4tech-x7-500mp-podlozka/ je za pakatel a moje G500 je na ní v pohodě

PříspěvekZaslal v: pá 11. květen 2012, 10:12 
Nováček
Nováček
Obrázek uživatele

No když už blbne i na gigabyte podložce, tak bych si tipnul, že bude problém v samotné myši. SS QCK není střela vedle, sám ji mám a je to dobrá podložka, ale pochybuju, že vyřeší tvůj problém.

Teď mě tak napadá, co kdyby jsi s sebou tahal horní desku onoho potapetovaného stolu, nešlo by to? :P

PříspěvekZaslal v: so 12. květen 2012, 01:03 
Nováček
Nováček
Obrázek uživatele

Butch: taky ji mam, bezdratovku a dobry .. jen mi nak nesedi pracka na ni :]
tmaven: ja nevim, bratr ma nejakou Trust mys za 700 cca a dela mu to minimalne ... asi je to senzor od senzoru tezko rict
Jetlík: diky, urcite po ni kouknu
krokodýl: ja nevim jak to maji s podlozkama, maji jen jednu jedinou a taky je to ghost serie, prisla mi spravne tlusta, dobrej material atd - proc myslis ze by mohl byt problem v mysi kdyz jde na stole a na nejakym casopise (tusim kvety :D) taky, jo a diky za potvrzeni SS QCK :]

je mi zkratka divny ze kdyz to byla mys pomalu za tisicku, ze by to melo divnej senzor, to bych cekal u mysi za 150,-

PříspěvekZaslal v: so 12. květen 2012, 07:24 
Začátečník
Začátečník

No jde o to, ze todle delaly treba i drazsi mysi od steelseries a logitechu, akorat ze to pak v nejake revizi doladili a prodanemu zbytku rekli, ze maji jiny material pouzivat..

ASUS ROG STRIX B350-I GAMING ~ AMD RYZEN 7 3700X 4300MHz @ 1.275V ~ EVGA GTX 1070 ~ HyperX Fury Black 32GB 3200MHz ~ Corsair SF600W ~ ADATA XPG SX8200 Pro SSD 512GB ~ Cooler Master MasterBox NR200P ~ Scythe Fuma 2 ~ Dell S2721DGF + BenQ XL2411Z + Samsung 2233RZ ~ www.flyingbbq.cz - Blog o BBQ!

PříspěvekZaslal v: so 12. květen 2012, 11:00 
Nováček
Nováček
Obrázek uživatele

"proc myslis ze by mohl byt problem v mysi kdyz jde na stole a na nejakym casopise (tusim kvety :D) taky"
Tak když jsi psal, že ti blbne na gigabyte podložce, tak si myslím že bude problém v myši, protože tahle kombinace by měla funkovat vždycky, třeba se ale pletu a tím, že koupíš jinou podložku (od jiného výrobce) si zrovna pomůžeš. Kámoš má taktéž ntb s gigabytkou, jezdí s ní po všem možném, ale na tohle si nestěžoval, je fakt že má GM-M8000X což je myš o třídu výš.

PříspěvekZaslal v: ne 14. říjen 2012, 10:07 
Nováček
Nováček

Ahoj,
nevim jestli je to pro vás ještě aktuální, ale mám myše (Gigabyte M6980) dokonce 2. Obě jezdí v pohodě na všem, nicméně jsem jemné chvění zaznamenal - podložka steelseries. Stačilo proklikat dpi dokola a zase se uklidnila :) Zdá se mi, ale že maj radši hladkej povrch než hrubej, proto bych být tebou šel do jiného materiálu než látky (PLast, kov).
Snad jsem pomohl :).

Odpovědět na téma  [ 9 příspěvků ] 

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 1 anonymní