Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Funkce report, slouží pro upozornění na porušení pravidel, ne vzkazy moderátorům.

Právě je po 17. květen 2021, 18:14

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 7 příspěvků ] 
Autor Zpráva
 Předmět: Nasazení klávesy
PříspěvekZaslal v: po 3. září 2012, 16:21 
Nováček
Nováček

Dobrý den,
mám takový menší problém (pro mě veliký).
U notebooku ASUS X72Jr mi vypadla klávesa TAB a nejsem schopen ji nasadit zpět.
Můžete mi prosím pomoct?
Přikládám foto:

http://clip2net.com/s/2gvJ8

Předmět: Re: Nasazení klávesy
PříspěvekZaslal v: po 3. září 2012, 16:24 
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Obrázek uživatele

Chtelo by to ostrejsi fotku. Nejsou castecne ulomene ty packy plastove na te klavese?
Klavesa by normane mela jit nacvaknout tlakem na ni kdyz ji das na misto kde ma byt.
Ovsem pokud jsou uchytne mechanismy v poradku. Podle te fotky to nepoznam.

Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06

PříspěvekZaslal v: po 3. září 2012, 16:26 
Nováček
Nováček

Na klávese, nic ulomené neni.
a tlakem to nejde zacvaknout, jenom se mi zacvakne spodek :(

PříspěvekZaslal v: po 3. září 2012, 16:35 
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Obrázek uživatele

No ta fotka je fakt spatna ale ten na fotce nakloneny bilo-modry uchyt by mel mit nahore dve male jako "tycky" za ktere klavesa drzi v tech packach co jsou nahore, pokud tedy mas dobre ji na te fotce otocenou, jako ze neni vzhuru nohama atd....

Z te fotky je to spatne poznat, takze nechci kecat, treba je to uchyceni jinak. Musel bych to videt na vlastni oci nebo by ta fotka musela byt v lepsi kvalite.

Dneska to vyrobci silene sidej. Jeste pred par lety treba Lenovo delalo skvele klavesnice.
Mohl jsi klavesku normalne vyloupnout a zase vratit zpet. Dneska bych si to u tech shitu uz netroufl.
Poradil bych ti at vyloupnes dalsi a podle uchytu poznas jestli ta co ti nejde nandat ma vse vcetne uchyceni nebo ne, ale v dnesni dobe je to risk ze si podelas dalsi klavesu. Setri se na matrosi no...

Par jsme jich uz davali na reklamaci kvuli urvanym packam(zatim vetsinou Edge), vetsinou na levym shiftu...nastesti vzdy opravili.

Pokud je nejaka cast uchytu urvana tak se da vymenit, pokud je to v zaruce, normalne by to mel servis opravit.

Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06

PříspěvekZaslal v: po 3. září 2012, 16:53 
Nováček
Nováček

Tak jsem zjistl závadu. Ono se mi to za co to drží ulomilo :-/
byly to ze stejného materiálu, jako ten modrý úchyt :-/

PříspěvekZaslal v: po 3. září 2012, 16:55 
Nováček
Nováček

Nevíš jestli se dají koupit jednotlivé klávesy? I s tím úchytem modrým.

PříspěvekZaslal v: po 3. září 2012, 16:58 
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Obrázek uživatele

No to jsem psal zen tam bude neco ulomenyho.

Koupit solo tezko, kazdej vyrobce muze mit trochu jine. Ja jsem zjistil i tri ruzne uchyceni tj ruzne verze kb v ramci jednoho modelu, takze spis bych to videl primo napsat do Asus servisu.

Odpovědět na téma  [ 7 příspěvků ] 

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 5 anonymních