Připojení bezdrátového X360 ovladače k PC

Klávesnice, myši, volanty, tablet, joysticky, podložky, pedály, řadící páky, atp.
Odpovědět
Miroo
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 24. zář 2012

Připojení bezdrátového X360 ovladače k PC

Příspěvek od Miroo »

Zdravím, kopil jsem si X360 gamepad (novou verzi s otočným D-Padem) + Play and Charge kit + Wireless Controller PC Receiver. Zde je přesný návod podle, kterého jsem postupoval až do posledního bodu:
1.Plug in your Xbox 360 Receiver to your computer
2.Turn on your Xbox 360 Controller and and link it to your Xbox 360 Receiver by pressing both connection buttons on both devices.
3.If controller does not connect properly open Device Manager.
4.Click on Other Devices. An unknown device should appear with a yellow triangle.
5.Double click on unknown device and then update driver.
6.Select Browse my computer.
7.Select Let me pick from a list of device drivers on my computer.
8.Go down the list and select Microsoft Common Controller for Windows Class by double clicking.
9.Select Xbox 360 controller for windows version 2.1.0.1349 [13/08/2009] and press Next to install. (If this driver isn't an option plug your Xbox 360 Controller into your computer using the Plug & play USB Charge Kit. This should download the driver automatically. After it has downloaded and installed go back into device manager and start process again from step 3.)
10.After This process your Xbox 360 Controller should connect straight away. If this isn't the case unplug the Xbox 360 Receiver and turn your Xbox 360 Controller off. Plug Xbox 360 Receiver back in and turn Xbox 360 Controller on and if necessary press the two connection buttons again.
Během samotné instalace jsem nezaznamenat žádný problém avšak když chci gamepad spárovat s recivierem tváří se jako by v místnosti žádny nebyl. Kontrolka na ovladači by se měla rozsvítit namísto toho pouze bliká a nedokáže se s receiverem spojit. Nemáte někdo nějaký tip jak tyhle 2 věci donutit spolupracovat?
kub4a
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. úno 2011

Re: Připojení bezdrátového X360 ovladače k PC

Příspěvek od kub4a »

Na horní hrane je male tlačitko pro sparovaní tak to zmačkni a spojí se ti . A muzes mi pls říct kde si ho koupil? shanim to taky.
Miroo
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 24. zář 2012

Re: Připojení bezdrátového X360 ovladače k PC

Příspěvek od Miroo »

Jestli myslíš tlačítko na čelní straně ovladače (mezi triggery) tak přesně to mačkám, k žádnému spojení nedojde. Jinak jsem to koupil tady http://www.playcentrum.cz/
Odpovědět

Zpět na „Vstupní zařízení“