PCTuning
http://pctforum.tyden.cz/

Razer Naga Molten Edition nefungují tlačítka
http://pctforum.tyden.cz/viewtopic.php?f=111&t=191375
Stránka 1 z 1

Autor:  orromis [ st 28. listopad 2012, 15:53 ]
Předmět:  Razer Naga Molten Edition nefungují tlačítka

Zdravím,

Nagu mám zhruba 4 měsíce a zatím fungovala bez jakýchkoli problémů. Včera jsem normálně vypnul notebook (žádné aktualizace se neninstalovaly) a dnes po zapnutí nefunguje myš správně. Tlačítka jsou namakrovaná defaultně, ale odedneška funkce levého tlačítka je identická s funkcí kolečka (a ostatní tlačítka nefungují s výjimkou numerického bloku na straně myši).

Pro představu:
Defaultní nastavení (levé tlačítko myši se chová stejně jako když zmáčknu kolečko, ostatní tlačítka nefungují, scrollování funguje a numerický blok také; z nějakého důvodu je disablováno nastavení levého tlačítka)

Obrázek

Tak aby fungovalo alespoň levé tlačítko (levé tlačítko myši se chová jak má, protože kolečko má fci levého tlačítka, ostatní tlačítka nefungují, scrollování funguje a numerický blok také)

Obrázek

Zkoušel jsem několikrát reinstalovat Synapse, odstranit veškeré registry obsahující "razer" a odinstalovat veškeré ovladače, které si windows stahuje při připojení myši do USB - nic nepomohlo.

Nepomohly ani staré ovladače na Nagu (nejsou přímo určené pro Molten Edition a nezaregistrovali připojenou myš). Touchpad funguje normálně, stejně jako jiné myši. Při připojení mé Nagy do jiného počítače problém přetrvává.

Zkoušel jsem i obnovit systém o asi 5 dní zpět, ale také to nepomohlo.

Nevíte někdo co s tím? Zkoušel jsem najít firmware, ale razor na svých stránkách nic nemá a google mi také nepomohl (a firmware na obyčejnou Nagu není možné nainstalovat).

Mnohokrát děkuji za pomoc!

Autor:  Jeltík [ st 28. listopad 2012, 16:22 ]
Předmět:  Re: Razer Naga Molten Edition nefungují tlačítka

Hmmm, zkus RMA, třeba se v tom zázraku něco pokadilo, nebyl bys první ani poslední Razerák, co kvůli podobnejm srandičkám konvertoval k Logitechu :-)

Autor:  orromis [ čt 29. listopad 2012, 19:40 ]
Předmět:  Re: Razer Naga Molten Edition nefungují tlačítka

Jinak to bohužel asi nepůjde :(

Psal jsem Razeru na support, tak se mi třeba ozvou (ale pochybuji, že mi pomohou, ozvou-li se vůbec).

Autor:  Hladis [ čt 29. listopad 2012, 22:47 ]
Předmět:  Re: Razer Naga Molten Edition nefungují tlačítka

Razer ma zajimavou libustku. Do svych normalne dobrych zarizeni vzdy nahodi nejakou botu. Ty mas tu starou revizi ,co do mesice koncila na RMA. Musis ji vymenit za tu s vymenitelnyma krytama. Ta ma dost bugu opravenych. Tz. Razer Naga a Naga HEX. Ta Molten je stara revize ,jen s jinyma svetylkama.

Autor:  orromis [ pá 30. listopad 2012, 12:49 ]
Předmět:  Re: Razer Naga Molten Edition nefungují tlačítka

Tak mi napsali ze supportu, že to mám reklamovat. Můžete lock.

Stránka 1 z 1 Čas je uváděn v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/