Myš A4Tech G7-360n samovolně spouští webové stránky

Klávesnice, myši, volanty, tablet, joysticky, podložky, pedály, řadící páky, atp.
Odpovědět
Anglesey
Nováček
Nováček
Registrován: 11. led 2014

Myš A4Tech G7-360n samovolně spouští webové stránky

Příspěvek od Anglesey »

Zdravím,
mám problém s čerstvě zakoupenou bezdrátovou myší A4tech G7-360n. Po zasunutí nanoreceiveru do usb a následném používání myši se samovolně spouští weové stránky "www.wině.cn-gí". Tato adresa se spouší náhodně po cca 10 kliknutí levým tlačítkem myši. Je jedno jestli klikám na ikony, tlačítka, html odkazy nebo jen do prázdné plochy. Zrovna tak i interval mezi spouštěním uvedené stránky je různý, někdy je to hned dvakrát za sebou, jindy musím chvíli počkat než se uvedená adresa spustí.

Výše uvedený problém se vyskytuje na všech počítačích kam jsem myš připojil, na win xp i win7. Pokud jsem si dobře všimnul, nejdřív se otevře dialogové okno Spustit ve windows, kam se následně zapíše ona podivná adresa www.wině.cn-gí. Poté se otevře prohlížeč a snaží se otevřít adresu.

Po instalaci programu od výrobce 16-in-One problémy skončily, ale pouze do té doby než jsem tento program vypnul. Potom se zase začal spouštět prohlížeč s touto adresou.

Protože s A4Tech nemám moc zkušeností, uvítám všechny nápady jak tenhle problém vyřešit
Time4ty
Nováček
Nováček
Registrován: 06. črc 2008
Kontaktovat uživatele:

Re: Myš A4Tech G7-360n samovolně spouští webové stránky

Příspěvek od Time4ty »

Tato stránka mi taky vyskočila, taky mám myš i klávesnici od A4Techu, ale mám ji již nějaký rok a stalo se tak poprvé.

Bude to určitě vinou A4Techu nebo je tím nějaký jiný program? Už jsi to vyřešil?

edit: mám Myš A4Tech G7-630N a klávesnici GR-85
Time4ty
Odpovědět

Zpět na „Vstupní zařízení“