SteelSeries nebo Razer

Klávesnice, myši, volanty, tablet, joysticky, podložky, pedály, řadící páky, atp.
Odpovědět
Danyas
Začátečník
Začátečník
Registrován: 26. říj 2013

SteelSeries nebo Razer

Příspěvek od Danyas »

Dobrý den chtěl bych radu, mám vybrané 2 druhy myší a nevim jakou koupit, určeno spíše na: CS:GO, COD4

STEELSeries Rival

http://www.czc.cz/steelseries-rival/140472/produkt




Razer DeathAdder 2013

http://www.czc.cz/razer-deathadder-2013 ... 8ulk5off4b
davkol
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 22. dub 2013
Bydliště: Olomouc

Re: SteelSeries nebo Razer

Příspěvek od davkol »

Já bych z těch dvou bral SS Rival. Razer má problémové zpracování a Synapse 2.0, to jsou minusové body. Ale samozřejmě to chce pokud možno obojí vyzkoušet, co ti líp padne do ruky.
krokodýl
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 23. úno 2012

Re: SteelSeries nebo Razer

Příspěvek od krokodýl »

Měl jsem před nějakou dobou SS kinzu a můžu s klidným svědomím říct, že to byla jedna z nejhorších myší. Dělala dvojkliky, i když člověk klikl jen jednou, ovladače si nepamatovaly uživatelský nastavení a pořád se vracely do defaultu, taky měla jedny z nejhorších sliderů, špatně klouzala po podložce - stejný značky. Nevyřešila to ani reklamace všechno se opakovalo i u novýho kusu. Už bych takovou myš nechtěl. DA je prověřenej model, akorát cena by mohla být tak o třídu níž.
MiniMe
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 09. bře 2006
Bydliště: Dolní Benešov (Ostrava) / Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: SteelSeries nebo Razer

Příspěvek od MiniMe »

Sorry, že obnovuji staré téma, ale narazil jsem na něj a rád bych se podělil o vlastní zkušenost. Před rokem jsme s kolegou a kamarádem nakoupili 4 ks Razer DeathAdder 2013 (kolega domů a do práce) hlavně na CS:GO. Přes spokojenost s myší skončily cca po roce a půl 3 v reklamaci.

U první odešel mikrospínač LMB.
U druhé přestalo fungovat scroll kolečko.
Třetí začala dělat dvojkliky.

Já přešel na SS Rival, mám ji pár měsíců, takže těžko soudit. Místo těch dvou dalších byly koupeny Razer DeathAdder Chroma (snad vydrží déle :) ).

Taková je má zkušenost s Razerem. Problémy, jenž popisuje krokodýl zatím u Rivala nepozoruji.

Pro info jsem měl před Razerem cca 5 let Microsoft Intellimouse Explorer 3.0 a cca 5 let Logitech MX518, které doteď fungují. Nejsem teda žádný ničitel myší :D
Gigabyte DS-4 rev 3.3, E6750 @3,465GHz(495*7) / ThermalTake SonicTower + Noctua P12, Corsair 2048MB(2x1GB) DDR II 800@990MHz XMS2 Twin2X2048-6400, Gainward Golden Sample HD4850@754/2338, Toshiba-Samsung SH-S203 SATA, WDC5000AAKS, WDC 2500YS, Corsair HX620, 2xNoctua S12 + Akasa AK-FC-03, SB Audigy, Creative Inspire P5800, LG F700P, Genius KB21-e, Logitech MX518, Razer eXactMat

FakaHeda® Gameserver hosting
Odpovědět

Zpět na „Vstupní zařízení“