Podsvicena mechanicka klavesnice cz

Klávesnice, myši, volanty, tablet, joysticky, podložky, pedály, řadící páky, atp.
Odpovědět
Aldarion
Nováček
Nováček
Registrován: 01. zář 2008
Bydliště: Kladno

Podsvicena mechanicka klavesnice cz

Příspěvek od Aldarion »

Ahoj,
schanim klavesnici s
- MX cherry blue switchi
- Podsvicenim (cokoli krome cervene)
- Ceskym popisem klaves

Vypada to jako jednoduchy ukol, ale s popisem na e-schopech (Klavesnice ma MX switche)
a velice omezenym vyberem to tak jednoduche neni.

Videl jsem TESORO COLADA EVIL Backlit, ale myslim ze hnink na zapesti neni uplne idealni.

nebo klidne kompletni ceske klavesy na MX cherry switche.
Koupil bych si klavesnici (urcite s vetsim vyberem) a jen vymenil klavesy.
Ale to jsem nikde nenasel.

Diky za vsechny napady.
davkol
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 22. dub 2013
Bydliště: Olomouc

Re: Podsvicena mechanicka klavesnice cz

Příspěvek od davkol »

Nauč se #skill psát všemi deseti a na #gimmick podsvícení se vykašli. Pořiď si #vintage klávesnici pro maximální #swag. Problem solved. #yolo
Aldarion
Nováček
Nováček
Registrován: 01. zář 2008
Bydliště: Kladno

Re: Podsvicena mechanicka klavesnice cz

Příspěvek od Aldarion »

To je jako bych si vybiral sportovni auto a nekdo prisel a rekl mi ze Fabka je taky dobra, sportaky jsou spatny, at se naucim ridit a ze stejne u nas na dalnici vic nez 130 jet nesmim. Na to jsem se ale neptal. Hledam auto co ma 300 koni a vic. Takze ne, problem nebyl solved.

Jde jen o to, ze na nasem trhu neni tak velky vyber, myslel jsem si, ze by se tady mohl nekdo vyznat a doporucit par favoritu, kteri se daji koupit i u nas.

Navic ta klavesnice ani neni pro me. Sam pisu na Logitech G710+, ale ta ma brown switche.
davkol
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 22. dub 2013
Bydliště: Olomouc

Re: Podsvicena mechanicka klavesnice cz

Příspěvek od davkol »

Mohu dát hladovému rybu, pak ještě jednu, a zítra zase. Zůstane hladový, závislý a chudý. Naučím-li jej však ryby chytat, pak jsem mu pomohl k nezávislosti a dobrému životu…
Jinak libovolná #gimmick podsvícená klávesnice + #custom sada od WASD Keyboards.
CZECHYa
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 14. úno 2012
Bydliště: Třebíč

Re: Podsvicena mechanicka klavesnice cz

Příspěvek od CZECHYa »

http://www.czc.cz/tesoro-durandal-ultim ... 07/produkt

Osobně používám už přes půl roku tuhle klávesnici a na hraní / psaní optimální. Kupována na CZC a měla už na sobě české popisky. Prodávají ji s MX Black/Blue spínači.
Core i5 8600K, MSI 5700XT Gaming, Asus Strix Z370-G, 2x8GB Corsair DD4 3200, Noctua NH-D15S, NZXT H400, Schiit Magni 2U + Schiit Modi 2U + Beyerdynamics DT 880 Pro (600ohm), LG LG 27GL850 + AOC 27G2U
davkol
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 22. dub 2013
Bydliště: Olomouc

Re: Podsvicena mechanicka klavesnice cz

Příspěvek od davkol »

- Podsvicenim (cokoli krome cervene)
Aldarion
Nováček
Nováček
Registrován: 01. zář 2008
Bydliště: Kladno

Re: Podsvicena mechanicka klavesnice cz

Příspěvek od Aldarion »

CZECHYa píše:http://www.czc.cz/tesoro-durandal-ultim ... 07/produkt

Osobně používám už přes půl roku tuhle klávesnici a na hraní / psaní optimální. Kupována na CZC a měla už na sobě české popisky. Prodávají ji s MX Black/Blue spínači.
Ta mi hned padla do oka, byla by idealni nebyt cervene podsvicena.
rusty333
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. srp 2009
Bydliště: Brno

Re: Podsvicena mechanicka klavesnice cz

Příspěvek od rusty333 »

nechci zakládat nový thread tak se zeptám tady

nevíte v kterém brněnském shopu by se dala vyzkoušet mechanická klávesnice? nejlépe třeba 2 druhy spínačů pro srovnání, nebo ještě lépe kdyby někde měli switch tester od CM... už dlouho si ji chci pořídit, ale nechci slepě investovat 3k... a ten tester nechci kupovat protože než by došel samotný tester a pak ještě klávesnice by dohromady trvalo tak 2 měsíce
CPU: Core i7-8700K + SCYTHE Ninja 5 MB: ASRock Z370 Extreme 4 RAM: HyperX Predator DDR4 16GB 3200MHz VGA: MSI GTX1070 GAMING X M.2 SSD: Samsung 970 EVO 500GB SSD: 2x Samsung 840 256GB HDD: WD Green 2TB PSU: Seasonic Focus Plus Gold 550W Case: Fractal Define R4 Monitor: ViewSonic XG2402 + Dell U2412M Mouse: Logitech G403 + Razer Sphex Keyboard: SteelSeries 6GV2 Audio: HyperX Cloud, Microlab Solo 9C NAS: NETGEAR ReadyNAS 312 - 2x WD Red 3TB
Odpovědět

Zpět na „Vstupní zařízení“