Mys a klavesnica na pracu

Klávesnice, myši, volanty, tablet, joysticky, podložky, pedály, řadící páky, atp.
Odpovědět
Jesper
Nováček
Nováček
Registrován: 20. říj 2010

Mys a klavesnica na pracu

Příspěvek od Jesper »

Vie niekto doprucit klavesnicu a mys (separatne alebo aj set) vhodnu na pracu? Wintel a VMware admin.

Cena spolu cca. 2500 CZK.

poziadavky na klavesnicu:
- ticha
- standardne rozlozenie navigacneho bloku (del, ins, home, end, pageup, pagedown)
- notebookovy typ tlacitok - teda nizky zdvih a kludne aj samostatne klavesy
- dedikovane klavesy na ovladanie hlasitosti
- idealne bezdrotova

poziadavky na mys:
- aspon 4 tlacitka na programovanie makier (popripade aj moznost prepinania profilov makier)
- bezdrotova s vydrzou aspon na cely den prace - 12 hodin max
- nabijanim pomocou kabla, popripade do "doku"
- stredne velka, mam uchop len prstami

Doma mam Logitech K360 a G700.
Klavesnica mi uplne vyhovuje, az na ten chybajuci blok klaves. Inak by som zobral tu istu.
Mys je pre to co potrebujem idealna, ale uz sa zial nevyraba, tak nieco podobne by som chcel.
Dik za akekolvek navrhy.

Edit> doplnena veta.
davkol
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 22. dub 2013
Bydliště: Olomouc

Re: Mys a klavesnica na pracu

Příspěvek od davkol »

Logitech K800 (nebo ekvivalentní – K740? – prostě logitech s Perfect Stroke) + Logitech G602

Pokud si počkáš na nějakou dobrou nabídku, můžeš se i tak vejít do rozpočtu. Jinak to bude kompromis.
Jesper
Nováček
Nováček
Registrován: 20. říj 2010

Re: Mys a klavesnica na pracu

Příspěvek od Jesper »

Nad K800/740 som uvazoval, ale to je prudko mimo rozpocet. Inak su bombove.
Dnes som bol pozerat set MK520 a ta klavesnica je presne to co chcem. Skoda ze sa nepredava aj samostatne.

K myske. Ma ta G602 nabijanie aj cez kabel ako G700? Nejako som a to nikde nedocital, a z fotiek sa mi zda ze ee.
davkol
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 22. dub 2013
Bydliště: Olomouc

Re: Mys a klavesnica na pracu

Příspěvek od davkol »

G602 má AFAIK řádově větší výdrž než G700. (BTW nedělá se teď G700s?)

MK520 nemá Perfect Stroke (aka scissor switch). To považuju za velký kompromis v kvalitě/pohodlí.
Jesper
Nováček
Nováček
Registrován: 20. říj 2010

Re: Mys a klavesnica na pracu

Příspěvek od Jesper »

Jop robi sa teraz G700s, ale 2500 za mys je moc. G700 som kupoval za 1300 (ze som si ja blbec vtedy nezobral dve :-( )

Ten perfect stroke nema ani moja K340 a nejako zle sa mi na nej nepise.
Ale ked tak nejaku radu na nejake specializovanejsie e-shopy? Ceske eshopy maju viac menej rovnake ponuky, a moc som si nevybral. Zatial to vyzera na kombinaciu tej klavesnice z MK520 a nejakej mysky.
Odpovědět

Zpět na „Vstupní zařízení“