Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Funkce report, slouží pro upozornění na porušení pravidel, ne vzkazy moderátorům.

Právě je po 8. březen 2021, 20:12

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 1 příspěvek ] 
Autor Zpráva
 Předmět: Myš do kanceláře
PříspěvekZaslal v: st 6. srpen 2014, 09:42 
Začátečník
Začátečník

Zdravím, v kanclu mám k dispozici hp msu1158 - asi chápete, odkud vítr vane. Po půl roce žití s tímhle šmejdem mě začíná pobolívat zápěstí. No a než abych řešil následek tak bych se rád zbavil příčiny. Pro představu - myš je tak malá, že i moje relativně malé ruce ji drží jen prsty bez opory zápěstí...

Parametry:
  • Cena: do 500.00 Kč
  • Je to do kanclu, takže sice může mét nevšední rysy, ale neměla by svítit, blikat ani jinak na sebe upozorňovat
  • Optika > Laser
  • Bez angle snappingu a akcelerace (HW)
  • Ergonomie pro pravou ruku
  • Na značce nesejde, když se za rok pokazí, záruka a nebo rovnou koupím novou ... Není na hry

Povrch na kterém bude používaná je stůl s matným plastovým povrchem. Díval jsem se na A4tech V7 ale to kolotočářské logo mě dost odrazuje.

Core i5 3570k @ 4.5GHz | AMD HD7970 | MSI Z77A-G43 | 24GB RAM | Audiotrak Prodigy HD2 | Crucial RealSSD C300 256GB + Intel S3500 240GB | 2TB HDD | CM Silencio 500 | Seasonic S760 platinum | Xigmatek Aegir + Noctua NT-H1

Odpovědět na téma  [ 1 příspěvek ] 

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 1 anonymní