Mad Catz M.O.U.S. 9

Klávesnice, myši, volanty, tablet, joysticky, podložky, pedály, řadící páky, atp.
Odpovědět
Renegate
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. čer 2014

Mad Catz M.O.U.S. 9

Příspěvek od Renegate »

Zdravim,rozmyslam nad novou myskou,hry sa moc nehravam,a chcem ist do bezdrotovej,teraz mam roccat kone a rozmyslam nad touto:

http://www.alza.sk/mad-catz-m-o-u-s-9-bila-d450870.htm

mate s nou niekto nejake skusenosti? paci sa mi a zda sa byt nie prilis velka,co mi aj vyhovuje.

Pripadne tato ma dobre hodnotenia http://www.alza.sk/a4tech-bloody-r7-d617815.htm

Dakujem za kazdu radu


//PET5: přesun od odpovídající podsekce
davkol
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 22. dub 2013
Bydliště: Olomouc

Re: Mad Catz M.O.U.S. 9

Příspěvek od davkol »

RAT měly dlouho problémy s nekonzistentní kvalitou a problémovým senzorem.

Doporučuju podívat se na Logitech G602. Minimálně má delší záruku od Logitechu a na poměry velmi dobrou výdrž na baterie.
Renegate
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. čer 2014

Re: Mad Catz M.O.U.S. 9

Příspěvek od Renegate »

diky,poriem sa na to,vyzera dobre
Renegate
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. čer 2014

Re: Mad Catz M.O.U.S. 9

Příspěvek od Renegate »

takze nevyzera zle,len neviem ci mi nebude vadit tych 6 tlacitok na lavom boku,musi sa to blbo stlacat zrejme,mozno chce to len zvyk
Renegate
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. čer 2014

Re: Mad Catz M.O.U.S. 9

Příspěvek od Renegate »

nikto dalsie rady?
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Mad Catz M.O.U.S. 9

Příspěvek od zombux »

s R.A.T. mám jen ty nejlepší zkušenosti, asi jediná myš která mi ergonomicky dokonale sedí. s kvalitou nikdy problém nebyl, ale je možné že mám jen štěstí na dobrý kousek :)
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
PersonalComputer
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. led 2007

Re: Mad Catz M.O.U.S. 9

Příspěvek od PersonalComputer »

Jak můžete doporučit G602 ? Vždyť tady v recenzi nebyla hodnocená nijak dobře.... http://pctuning.tyden.cz/hardware/klave ... ni?start=7

Špatný senzor, nízké rozlišení a celková nevyváženost... Navíc má i pomalý komunikační "můstek" takže jede na 500Mhz... Nekupovat !

A vůbec - HERNÍ BEZDRÁT je blbost. Proč asi většina progamerů používá stále dráťáky a valná většina nově uváděných herních myší je drát a optika. Pokud chceš Logitech tak zkus G502. Stojí stejně jako ten nepodarek 602 a je to nebe a dudy... Je teda taky docela těžká, ale v současnosti je to asi nejpokročilejší myš. Mám ji doma, trochu mi nevyhovuje ergonomicky (prostě DA má lepší křivky) ale to je individuální... Suma sumárum - G602 nebrat a Ratku taky ne...
Case: Be Quiet "Dark Base" 900 CPU: i7 7700K 4.0GHz MB: MSi Z170M3 Gaming RAM: Crucial Ballistix Sport 2400Mhz GPU:MSi GTX 1070 Gaming X 8GB HDD: Seagate Desktop 2TB PSU: Corsair RMx 750W OS: Windows 10 Home 64bit Keyboard: Cherry MX Board 6.0 Mouse: Razer DeathAdder Chroma
davkol
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 22. dub 2013
Bydliště: Olomouc

Re: Mad Catz M.O.U.S. 9

Příspěvek od davkol »

Nijak dobře? Argumentace progamery? Možná by sis mohl přečíst OP:
hry sa moc nehravam
5% akcelerace a drobný lag pak nemusí moc vadit; hmotnost je subjektivní a (při vyšší citlivosti) ji někdo může preferovat.

Naopak bych rád viděl, co jiného používá tužkové baterky a má vydržet 200 hodin. Možná tak některé ty kancelářské logitechy, které pro změnu lagují.

Tím netvrdím, že bych si pořizoval bezdrátovou, natož myš. Co třeba Logitech M570?
PersonalComputer
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. led 2007

Re: Mad Catz M.O.U.S. 9

Příspěvek od PersonalComputer »

To bych vzal radši G700s, G602 je skutečně podle všeho hoodně předražená.
Case: Be Quiet "Dark Base" 900 CPU: i7 7700K 4.0GHz MB: MSi Z170M3 Gaming RAM: Crucial Ballistix Sport 2400Mhz GPU:MSi GTX 1070 Gaming X 8GB HDD: Seagate Desktop 2TB PSU: Corsair RMx 750W OS: Windows 10 Home 64bit Keyboard: Cherry MX Board 6.0 Mouse: Razer DeathAdder Chroma
Odpovědět

Zpět na „Vstupní zařízení“