Bezdrátove klávesnice- lze jinak nez s mysi?!?!

Klávesnice, myši, volanty, tablet, joysticky, podložky, pedály, řadící páky, atp.
Odpovědět
Hydr0gen
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. srp 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Bezdrátove klávesnice- lze jinak nez s mysi?!?!

Příspěvek od Hydr0gen »

Vysvetli mi nekdo, co je to za manyru, ze sety klavesnice+mys jsou pouze bezdratovy (budiz) a klavesnice samotny se bezdratovy neprodavaj (PROC?! :? ).


Ja nechci nahrazovat svyho mazlika MX500 :P , chci akorat novou klavesnici a proc ne bezdrat? Ale jak na to tak koukam, kaslu na to, protoze zatim na 3 e-shopech jsem videl POUZE sety :x .
Digitaldoom
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. srp 2004
Bydliště: Jirkov nebo Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Bezdrátove klávesnice- lze jinak nez s mysi?!?!

Příspěvek od Digitaldoom »

Hydr0gen píše:Vysvetli mi nekdo, co je to za manyru, ze sety klavesnice+mys jsou pouze bezdratovy (budiz) a klavesnice samotny se bezdratovy neprodavaj (PROC?! :? ).


Ja nechci nahrazovat svyho mazlika MX500 :P , chci akorat novou klavesnici a proc ne bezdrat? Ale jak na to tak koukam, kaslu na to, protoze zatim na 3 e-shopech jsem videl POUZE sety :x .
to je divný..bezdrátový klavesnice jsou normálně k sehnání zvlášť... :) ale set je zpravidla výhodnější a taky jde barevně k sobě :);)
Lord
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. říj 2003
Bydliště: Nordirhaus
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord »

jak bylo receno,je to levnejsi a hlavne se predpolklada, ze pokud prechazis na bezdrat,tak si poridis oboje
....ze by to byl MELOUN
sovicka
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. pro 2003
Bydliště: východní prágl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sovicka »

Tak to udělej jako já ... koupil jsem si komplet chicony a myš jsem holt odložil a pracuji jen s klávesnicí (i když, tu už taky budu měnit za drátovou)

...je to trochu dražší řešení, ale funguje... :)
(popř. se můžeš pokusit sehnat starší bezdrátovou klávesnici v bazáči [ale ty většinou bývají infra, ne rádiové])
Francie ... sladká Francie
Hydr0gen
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. srp 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hydr0gen »

sovicka2001 píše:Tak to udělej jako já ... koupil jsem si komplet chicony a myš jsem holt odložil...
To mi prijde jako skoda. A kdybych chtel mys prodat, tak to nejde, protoze (snad krome MX setu, nejsem si jist) mys potrebuje vysilac stejny jako klavesnice, cili sama o sobe fungovat nemuze, nemylim-li se.
Digitaldoom píše:
Hydr0gen píše:Vysvetli mi nekdo, co je to za manyru, ze sety klavesnice+mys jsou pouze bezdratovy (budiz) a klavesnice samotny se bezdratovy neprodavaj (PROC?! :? ).


Ja nechci nahrazovat svyho mazlika MX500 :P , chci akorat novou klavesnici a proc ne bezdrat? Ale jak na to tak koukam, kaslu na to, protoze zatim na 3 e-shopech jsem videl POUZE sety :x .
to je divný..bezdrátový klavesnice jsou normálně k sehnání zvlášť... :) ale set je zpravidla výhodnější a taky jde barevně k sobě :);)
Jo? Prosim te, ukaz mi kde. Hledam napr. u czech computer. Kategorie bezdratove klavesnice ma jedinou podkategorii-s mysi.
A u Alzasoftu (nebo Mironetu, ted nevim), maji pod klavesnicema tyto kat.: ps/2, usb a bezdratove s mysi :? To je skoro absurdni...
Naposledy upravil(a) Hydr0gen dne stř 1. pro 2004, 19:01, celkem upraveno 1 x.
Desktop: Core i7 920, MB MSI X58M, Asus GF9600 GT Silent, RAM Corsair 3x2GB DDR3 1600MHhz, HDD Seagate Barracude 500GB 7200RPM NCQ 16MB Cache, zdroj Xilence 550W
HADES
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HADES »

Taky jsem to hledal u pěti dodavatelů a nikde samostatnou klávesnici nemají. Je to docela záhada
Intel Core2Duo E8200 @3GHz / Gigabyte EP35-DS3 / PowerColor ATI HD 6850 1GB DDR5/ Patriot 2x2GB DDR2 800MHz 5-5-5-12 / Kingston V+ 64GB SNVP325 / Samsung Spinpoint F1 HD320HJ / WD1001FALS / WD5000AAKS / Samsung S203P / SB X-Fi X-Treme Gamer / Genius SW5.1HT / Speedlink Medusa Home / Logitech MX518 Gaming Grade / LOGITECH Deluxe 250 / Dragonlord PC-K58 / Scythe Mugen / Samsung 226BW / Windows 7 Home Premium 64bit
Hydr0gen
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. srp 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hydr0gen »

Tak chvalne jestli nam DigitalDoom neco rekne... Byl bych jedine rad. Nejvic me stve, ze samostatnou klav. clovek nesezene a mys prodat nemuze, maximalne tak strcit do supliku (pokud ji nepotrebuje).
Desktop: Core i7 920, MB MSI X58M, Asus GF9600 GT Silent, RAM Corsair 3x2GB DDR3 1600MHhz, HDD Seagate Barracude 500GB 7200RPM NCQ 16MB Cache, zdroj Xilence 550W
Digitaldoom
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. srp 2004
Bydliště: Jirkov nebo Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Digitaldoom »

Hydr0gen píše:Tak chvalne jestli nam DigitalDoom neco rekne... Byl bych jedine rad. Nejvic me stve, ze samostatnou klav. clovek nesezene a mys prodat nemuze, maximalne tak strcit do supliku (pokud ji nepotrebuje).
Tak schválně jsem z toho zmaten :) protože můžu odpřísáhnout že kamarád si kupoval bezdrátovou klávesnici sámotnou..ale teď když civim všude možně do ceníků tak nic zvlášť :( :oops: to je děs..... :) no je fakt že je to už skoro 2 roky .... ale přece nepřestaly prodávát zvlášť :(
Hydr0gen
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. srp 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

EXISTUJE!

Příspěvek od Hydr0gen »

Tak jsem nejake nasel, ale jsou podezrele levny:



http://shop.computershop.cz/StoreCSVS1/ ... ctID=10504

http://shop.computershop.cz/StoreCSVS1/ ... ctID=10506.

Co na ně říkáte?
Desktop: Core i7 920, MB MSI X58M, Asus GF9600 GT Silent, RAM Corsair 3x2GB DDR3 1600MHhz, HDD Seagate Barracude 500GB 7200RPM NCQ 16MB Cache, zdroj Xilence 550W
Coololooser
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16. pro 2003
Kontaktovat uživatele:

Re: EXISTUJE!

Příspěvek od Coololooser »

Hydr0gen píše:...
tak uz vim co si nadelim pod stromecek, jdu do te cerne :roll:
0118 999 881 999 119 7253
Odpovědět

Zpět na „Vstupní zařízení“