Mechanika do 3k

Klávesnice, myši, volanty, tablet, joysticky, podložky, pedály, řadící páky, atp.
Odpovědět
Sobo
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 28. črc 2007
Bydliště: Bolatice

Mechanika do 3k

Příspěvek od Sobo »

Dneska mi zdechla Razer Lycosa (hrozný krám, ale za ty prachy jsem to nechtěl vyhazovat), tak se poohlížím po něčem novém. Jelikož mám rád pohodlí a věci, co něco vydrží, směřuju svůj pohled na mechanické klávesnice. Moc nepíšu, maximálně někde na fóra nebo něco málo pro sebe, ale klávesnice by primárně měla dobře a pohodlně zvládat hry.

Požadavky:

- Cherry MX Red spínače
- podsvícení (asi bych moc nemusel bílou, jinak je to jedno)
- dlouhý levý shift
- ideálně ještě dlouhý backspace, malý enter nevadí (v podstatě by nevadil US layout)
- cena do 3k
- žádné extra macro klávesy, prostě klasika

Uvažoval jsem o Func KB460, ale tam je krátký shift. Dále mě zaujala Tesoro Durandal, ta se ale už snad ani neprodává. Snad by se možná dala sehnat ta eSports verze s kombinací Red a Black spínačů, což bych snad přežil, ale s tou dostupností je to mizérie (na objednávku).

Existuje pro mě ještě něco zajímavého?
So, Lone Star, now you see that the Evil will always triumph, because Good is dumb! - Lord Dark Helmet @ Spaceballs
plastelinak
Červená karta
Červená karta
Registrován: 31. led 2011
Bydliště: Brno - Kr. Pole

Re: Mechanika do 3k

Příspěvek od plastelinak »

Za me urcite CM Storm Quickfire TK, sezenes vsechny switche.
Sobo
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 28. črc 2007
Bydliště: Bolatice

Re: Mechanika do 3k

Příspěvek od Sobo »

Chci klasický layout, na nějaké opičárny alisn PgUp/Down klávesy v numerickém bloku fakt nemám náladu. Navíc tahleta má i další mouchy jako přepínání FN locku při běžném používání multimediálních kláves atd.

Objednal jsem u CZC ten Durandal, který je podle všeho celkem bezproblémový, tak uvidím.
So, Lone Star, now you see that the Evil will always triumph, because Good is dumb! - Lord Dark Helmet @ Spaceballs
Odpovědět

Zpět na „Vstupní zařízení“