2 klávesnice?

Klávesnice, myši, volanty, tablet, joysticky, podložky, pedály, řadící páky, atp.
Odpovědět
tomygo
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. říj 2004

2 klávesnice?

Příspěvek od tomygo »

Je možný dát si k počítači dvě klávesnice. Já jsem zkusil dát klávesnici jinam a nešla. Tak nevím jestli to jde popřípadě co potřebuju. Základní desku mám ASUS P4PE2-X. Díky za odpověď.
Scorp
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 08. lis 2003
Bydliště: Matička měst, Michle
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Scorp »

a na co by ti asi tak byla? :?
tomygo
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. říj 2004

Příspěvek od tomygo »

Myslel jsem na hraní her. Třeba Fifa 2004 aby jsme mohli hrát dva na jednom počítači.
Shit
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2003
Bydliště: Hradec Králové

Re: 2 klávesnice?

Příspěvek od Shit »

tomygo píše:Já jsem zkusil dát klávesnici jinam a nešla.
Dejme tomu teoreticky, že by šly použít klávesnice do USB a PS2.... Ale 2 klávesnice na jednom PC asi těžko rozchodíš :lol: ...konflikt zařízení...... Kterou klávesnici má OS kdy poslouchat?... :oops: :lol:
Jája
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2003
Bydliště: Prostějov

Re: 2 klávesnice?

Příspěvek od Jája »

Shit píše:
tomygo píše:Já jsem zkusil dát klávesnici jinam a nešla.
Dejme tomu teoreticky, že by šly použít klávesnice do USB a PS2.... Ale 2 klávesnice na jednom PC asi těžko rozchodíš :lol: ...konflikt zařízení...... Kterou klávesnici má OS kdy poslouchat?... :oops: :lol:
PS2 + USB klávesnice fungují spolu bez problému, nedávno jsem to zkoušel :)
Využít to na hry se ale nedá, protože programy jaksi nerozlišují na které klávesnici jsi zmáčkl třeba space, berou to prostě dohromady.
Core i7 8700K , Asus Prime Z370-A, 2x8GB DDR4 3200 G.Skill TridentZ, GTX1060 6GB, Adata SX 8200 Pro 512GB, 120GB Intel SSD 320, 2x Crucial MX500 1TB, X-Fi Titanium, 22" LG W2252TQ, EK water blocks (CPU+GPU, DDC1+EKtop, NexXxos Pro III+II), Avance C001 Terminator, Seasonic Focus GX-650
sovicka
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. pro 2003
Bydliště: východní prágl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sovicka »

Teoreticky si můžeš do PC nainstalovat soft, který ti nasimuluje druhé (třetí, šesté...) PCčko a nastavíš si, že tahle klávesnice ovládá tohle PC a tak...
Virtuální PC si potom sesíťuješ s druhým a jede se...
Na název si nevzpomenu ... ale myslím že třeba SUMA (socky) nabízel jeden PC, dva LCD, dvě myši, dvě klávesnice ... a zároveň mohli pracovat dva useři.

//edit: je jich víc, ale co třeba Mircosoft Virtual PC ?
Francie ... sladká Francie
Shit
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2003
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Shit »

2 Jája: A jak to reaguje třeba na Caps Lock? Já jsem to jednou zkusil taky (resp. jsem zapomněl odpojit USB KB) a byla s toho pouze modrá smrt... :oops:
Jája
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2003
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od Jája »

Shit píše:2 Jája: A jak to reaguje třeba na Caps Lock? Já jsem to jednou zkusil taky (resp. jsem zapomněl odpojit USB KB) a byla s toho pouze modrá smrt... :oops:
Upně normálně na USb jsem ho zapnul a začal svítit i na PS2 a tam ho mužu třeba zase vypnout. Minulej týden jsem zkoušel nějakou Chicony USB multim. kb, tak jsem ji připojil zároveň se starou PS2, spustil jsem Jdoom a střídavě hrál na obou kb.
Core i7 8700K , Asus Prime Z370-A, 2x8GB DDR4 3200 G.Skill TridentZ, GTX1060 6GB, Adata SX 8200 Pro 512GB, 120GB Intel SSD 320, 2x Crucial MX500 1TB, X-Fi Titanium, 22" LG W2252TQ, EK water blocks (CPU+GPU, DDC1+EKtop, NexXxos Pro III+II), Avance C001 Terminator, Seasonic Focus GX-650
Odpovědět

Zpět na „Vstupní zařízení“