Gamepad nelze nainstalovat

Klávesnice, myši, volanty, tablet, joysticky, podložky, pedály, řadící páky, atp.
Odpovědět
Schumann31
Nováček
Nováček
Registrován: 25. úno 2015

Gamepad nelze nainstalovat

Příspěvek od Schumann31 »

Zdravím,

mám gampead thrustmaster gpx lightback a při připojení do usb to napíše že software ovladače zařízení nebyl úspěšně nainstalován. V balení nebylo žádné cd s ovladači a na stránkách výrobce je pouze ovladač od microsoftu "xbox-360-controller-for-windows", který má být pouze pro win XP a s tím to nefunguje. Mám Windows 7, zkoušeno do všech usb co mám a pořád to stejné, na win 8.1 se okamžitě připojí. Zkoušel jsem i přeinstalovat ovladače na usb a bez úspěchu, všechny ostatní zařízení v usb fungují, mám i jiný gamepad, který bez problémů jede.

Nějaká rada? :-)
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Gamepad nelze nainstalovat

Příspěvek od Alfajk »

a ten gamepad ve hrach funguje, nebo ne? me to u noname ovladace hazelo "nezname zarizeni" ale vse fungovalo
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Odpovědět

Zpět na „Vstupní zařízení“