Mechanická klávesnice Logitech G710+

Klávesnice, myši, volanty, tablet, joysticky, podložky, pedály, řadící páky, atp.
Odpovědět
endy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. říj 2014

Mechanická klávesnice Logitech G710+

Příspěvek od endy »

Našel by se tu majitel G710+, který má nebo měl problém s podsvícením této klávesnice ?
Nemám na ni záruku, takže reklamace nepřichází v úvahu, ale nesvítí mi 8 tlačítek.
Prolézal jsem net a našlo se víc těchto problémů ale nikde jsem nenašel řešení. Všichni to poslali se zárukou na reklamaci.

Dále bych se chtěl zeptat - Má někdo zkušenost s pájením LEDek na mechanických klavesnicích?.. G710+ má bílé, já bych chtěl červené, ale zatím se do toho nehrnu abych něco nepo*ral =). Na videa a forka jsem koukal, ale nenašel jsem nic přimo k této klávesnici, takže pokud má někdo osobní zkušenost tak bych jí dal přednost.


//PET5: Přesunuto do správné podsekce
MB: Asus Maximux VII HERO X97 | CPU: i7-4790K | RAM: Crucial Ballistix Sport 8GB | GPU: MSI GTX 970 GAMING |
SSD:
OCZ Vector 150 120GB | HDD: Seagate Barracuda 7200.14 2TB | PSU: EVGA SuperNOVA 750 G2 | CASE: NZXT H440 |
OS: Win 10 PRO x64 | MONITOR: Dell U2515H
davkol
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 22. dub 2013
Bydliště: Olomouc

Re: Mechanická klávesnice Logitech G710+

Příspěvek od davkol »

Pokud je tam LED ve spínači (skrz plošňák), prostě stačí odpájet všechny diody a vyměnit je. Příp. bych zvážil SIP socket.
Odpovědět

Zpět na „Vstupní zařízení“