Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Funkce report, slouží pro upozornění na porušení pravidel, ne vzkazy moderátorům.

Právě je út 13. duben 2021, 23:49

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 2 příspěvků ] 
Autor Zpráva
 Předmět: Mechanická klávesnice Logitech G710+
PříspěvekZaslal v: ne 10. květen 2015, 09:50 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Našel by se tu majitel G710+, který má nebo měl problém s podsvícením této klávesnice ?
Nemám na ni záruku, takže reklamace nepřichází v úvahu, ale nesvítí mi 8 tlačítek.
Prolézal jsem net a našlo se víc těchto problémů ale nikde jsem nenašel řešení. Všichni to poslali se zárukou na reklamaci.

Dále bych se chtěl zeptat - Má někdo zkušenost s pájením LEDek na mechanických klavesnicích?.. G710+ má bílé, já bych chtěl červené, ale zatím se do toho nehrnu abych něco nepo*ral =). Na videa a forka jsem koukal, ale nenašel jsem nic přimo k této klávesnici, takže pokud má někdo osobní zkušenost tak bych jí dal přednost.

//PET5: Přesunuto do správné podsekce

Předmět: Re: Mechanická klávesnice Logitech G710+
PříspěvekZaslal v: pá 15. květen 2015, 10:02 
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar

Pokud je tam LED ve spínači (skrz plošňák), prostě stačí odpájet všechny diody a vyměnit je. Příp. bych zvážil SIP socket.

Odpovědět na téma  [ 2 příspěvků ] 

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 2 anonymních