Svinovačka kabelů

Klávesnice, myši, volanty, tablet, joysticky, podložky, pedály, řadící páky, atp.
Odpovědět
*obelix*
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2008
Bydliště: Benešov u Práglu
Kontaktovat uživatele:

Svinovačka kabelů

Příspěvek od *obelix* »

Nemáte někdo informaci kde koupit nějakou legantní svinovačku pro kablík ke sluchátkům apod.?
dost často mam vše zamotané a klasická gumička vydrží tejden a rupne ... dík za nápady
Kdo neskáče není Čech, tak mi skoč pro pivo a nevejrej!
davkol
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 22. dub 2013
Bydliště: Olomouc

Re: Svinovačka kabelů

Příspěvek od davkol »

Jde o transport/uchovávání? Zkus hledat „headphones cable wrap“. Správným smotáním jde i „zkracovat“ dlouhé kabely.
*obelix*
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2008
Bydliště: Benešov u Práglu
Kontaktovat uživatele:

Re: Svinovačka kabelů

Příspěvek od *obelix* »

tak něco takovýho ražení ...

http://www.miniinthebox.com/cz/magnetic ... 33452.html


ale chápu že navinout stávající kabel někam aby to pak stahovalo do ruličky samo ej problém ale řekněmě něco s čim to půjde navíjet třeba ručně ...
Kdo neskáče není Čech, tak mi skoč pro pivo a nevejrej!
davkol
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 22. dub 2013
Bydliště: Olomouc

Re: Svinovačka kabelů

Příspěvek od davkol »

Tyhle věci se neskutečně kazí. Nedoporučuju. Prostě se nauč kabel smotávat, aby se nezaplétal, nebo ho kolem něčeho omotej ručně.
*obelix*
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2008
Bydliště: Benešov u Práglu
Kontaktovat uživatele:

Re: Svinovačka kabelů

Příspěvek od *obelix* »

tak to právě dělám a už mě to nebaví .-)
Kdo neskáče není Čech, tak mi skoč pro pivo a nevejrej!
Bez_n1ck
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. pro 2006
Bydliště: Praha - Vinohrady

Re: Svinovačka kabelů

Příspěvek od Bez_n1ck »

Přejdi na bezdrát.
PC: MB: ASUS TUF Z370-PRO GAMING ; CPU: INTEL Core i7-8700K @ 3,7GHz ; CPUcooler: Noctua NH-D14 ; GPU: GIGABYTE GTX2070 WINDFORCE 3X 8GB ; DDR4: 2x16 GB 2666MHz CL16 ; HDD: Samsung 960 EVO M.2 500GB + WD Green 2,5TB + WD Red 4TB + 2xWD Red 8TB ; CASE: Be Quiet! Dark Base 900 ; PSU: Corsair RM650x ; MOUSE: Logitech G700s ; KEYBOARD: Razer Huntsman Elite ; SOUND: Logitech X530 ; MONITOR: 2x Dell U2515H (25" QHD IPS) | Games, that you can play with me | Diablo III - Divina
NOTEBOOK: Dell Precision 7730 ; CPU: Intel Core i7-8750H ; GPU: nVidia Quadro P4200 8GB ; DDR4: 2x16GB 2667MHz ; HDD: Samsung NVMe 256GB + Samsung 980 EVO M.2 1TB ; FullHD
Woyta
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. led 2004
Bydliště: Hořice

Re: Svinovačka kabelů

Příspěvek od Woyta »

AMD Ryzen 7 3700X, XFX Radeon RX 7900 GRE, Asus TUF Gaming B550, 2x8GB Corsair Vengance LED 3200mhz, 2x8GB G.SkillRGB 3200mhz, 256GB SSD Patriot, 1TB SSD Samsung 840 EVO, 3TB Western Digital, 4TB Western Digital,Creative Sound Blaster Z, Seasonic Focus+ 550W, 34" MVA 4k LCD Samsung , myš Logitech G602, klávesnice Tesoro Colada, volant Logitech G25

Intel C2Q Q9400@3,3ghz, Saphire RX 550, DFI Blod Iron P35, 4x2GB G. Skill PI Series 1066mhz, 640GB Seagate,Creative Sound Blaster Audigy, Seasonic S12 550W

It is better to live dangerously for 34 years than to be bored for 84 years. (Adelaide Siffert)
*obelix*
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2008
Bydliště: Benešov u Práglu
Kontaktovat uživatele:

Re: Svinovačka kabelů

Příspěvek od *obelix* »

Bez_n1ck píše:Přejdi na bezdrát.
ony se vyrábí bezdrátoví špuntový sluchátka?
Kdo neskáče není Čech, tak mi skoč pro pivo a nevejrej!
*obelix*
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2008
Bydliště: Benešov u Práglu
Kontaktovat uživatele:

Re: Svinovačka kabelů

Příspěvek od *obelix* »

jn asi koupim ten hřeben no co mi zbývá ... každopádně jsem bubínek s navijáčkem kam šel namotat kablík viděl ale ten to koupil před lety v lidlu a od té doby to tam neměli navíc to bylo dimenzovaný asi tak na 5m kabelu = velká špulka jak jojo
Kdo neskáče není Čech, tak mi skoč pro pivo a nevejrej!
Behemot
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 17. srp 2006
Bydliště: 50°4'52.22"N, 14°23'30.45"E... VŽDYCKY prodávám i jinde...
Kontaktovat uživatele:

Re: Svinovačka kabelů

Příspěvek od Behemot »

Pecky by se dělat mohly, mám jeden z nejmenších BT headsetů na světě a je to vlastně jen velká pecka. Má teda klip na ucho, jinak to držet asi nebude…
Odpovědět

Zpět na „Vstupní zařízení“