Napájecí adaptér Logitech G25

Klávesnice, myši, volanty, tablet, joysticky, podložky, pedály, řadící páky, atp.
Odpovědět
ToxicTears
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. led 2009
Bydliště: Cheb
Kontaktovat uživatele:

Napájecí adaptér Logitech G25

Příspěvek od ToxicTears »

Zdravím všechny, dostal se mi do ruky Logitech G25, ale klasika, přišel bez napájecího adaptéru.

Je to trochu atyp, ale s klasickou koncovkou na notebooky, například ACER nebo starý HP. Problém je ale v tom, že logitech trochu nepochopitelně udělal originální napájecí adaptér na 24V a 1,75A.

A teď otázka: Mám tady plonkový adaptér na 19V a 4,75A. A teď jaké situace mohou nastat.

1. nestane se vůbec nic a vše bude fungovat
2. méně voltů vadit nebude, ale na stejnou hodnotu výkonu je potřeba místo 1,75A dodat 2,2A a to zařízení na to nebude stavěný a při vyšší proudu to shoří (volant nejspíše, adaptéru to asi bude jedno)
3. třeba 19V je málo a nechytne se to vůbec a trafo bude nepoužitelné

Četl jsem na pár fórech, že týpek taky neměl trafo ke staršímu Logitech MOMO, kde stačí 24V a 0,75A a dal tam trafo ze starého HP na 19V a 3A a běželo mu to. Jak dlouho nikdo už nepíše.

Z pohledu elektrikáře (n00ba) se mi nelíbí dodávat jenom 19V, nicméně ve finále proč ne, ampér na to mám více než dost, jenže právě, nemám jich zase moc na ten elektronický obvod, když budu mít méně Voltů.

Měl by k tomu někdo nějaký zajímavý pohled? Děkuji
Odpovědět

Zpět na „Vstupní zařízení“