PCTuning
http://pctforum.tyden.cz/

klávesnice + audio/mic jack
http://pctforum.tyden.cz/viewtopic.php?f=111&t=247105
Stránka 1 z 1

Autor:  kurcatovium [ út 11. říjen 2016, 11:45 ]
Předmět:  klávesnice + audio/mic jack

S touto featurou (audio vstup/výstup zabudovaný v těle klávesnice) jsem se setkal u drahých klávesnic od Razeru nebo Roccatu, kde je to z mého pohledu perfektní vychytávka - do PC vede místo tří jen jeden kabel s "roztojkou" na konci. Otázka ale zní, jestli se dá něco podobného sehnat i u "obyčejné" klávesnice bez zbytečných kravin jako je podsvícení nebo makro klávesy, které se v kanceláři na takové to běžné datlování stejně nepoužijí. Jediné, co by snad mělo z nadstandardní výbavy smysl, jsou audio klávesy (play, pause, volume +-, mute) a 3+KRO pro strýčka příhodu.

Nesetkal se tu někdo s podobnou klávesnicí? Použil jsem google, ale asi mu cpu špatná klíčová slova, protože mi to v naprosté většině případů vyjíždí buď drahé mechanické klávesnice nebo hudební midi keyboardy :-D Anebo si prostě vymýšlím něco, co neexistuje :-D :-D

Autor:  Shaquille [ út 11. říjen 2016, 12:00 ]
Předmět:  Re: klávesnice + audio/mic jack

Asi bych koupil 2ks klasicke 3,5mm jack prodluzky a "svazal" s kabelem od klavesnice... Bude to nejlevnejsi, nejjednodussi a muzes pouzivat klavesnici, na kterou jsi zvykly.
Taky jsem se setkal pouze s hernimi klavesnicemi s audio/mic. Dostupnou delal i Trust, ale nemuzu ji ted najit (herni design).

Autor:  kurcatovium [ st 12. říjen 2016, 06:21 ]
Předmět:  Re: klávesnice + audio/mic jack

Shaquille: Asi to tak nějak dopadne. Vypadá to, že audio porty na klávesnici jsou (zatím?) asi jen luxusní zboží, takže jsou výsadou kousků za 2k a víc...

Autor:  davkol [ po 24. říjen 2016, 21:04 ]
Předmět:  Re: klávesnice + audio/mic jack

Ty porty v klávesnici jsou buď opravdu prodlužka (to ani nemusí být v klávesnici), nebo velmi levná zvukovka – takže ekvivalentního výsledku jde dosáhnout tím, že se pořídí USB prodlužka a do ní se strčí USB zvukovka za $3 z eBay. Tahle fíčura je v klávesnici neskutečný výjeb na zákazníkovi.

Autor:  jikratom [ út 25. říjen 2016, 01:38 ]
Předmět:  Re: klávesnice + audio/mic jack

Třeba A4Tech X7 G800MU
asi ne moc do kanclu ale klávesnice nějaké jsou

Stránka 1 z 1 Čas je uváděn v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/