PCTuning
http://pctforum.tyden.cz/

Neposlušná myš!
http://pctforum.tyden.cz/viewtopic.php?f=111&t=251479
Stránka 1 z 1

Autor:  JohnyStone [ st 1. únor 2017, 22:48 ]
Předmět:  Neposlušná myš!

Ahoj,

tohleto téma tak nějak spadá do dvou kategorií, do ostatní HW (myš) a do OS Windows, ale dal jsem to sem. Samozřejmě jsem Gůglil - bezvýsledně.

O co jde: OBČAS se mi stane (prostě to najednou začne a dělá už pořád, spraví to třeba restart, nebo vypojení a zapojení myši), že když držím levé tlačítko myši a s myší pohnu (typicky označování textu, prohazování záložek v Chrome, přesouvání ikonek atd.), tak se stane to, že místo PŘESOUVÁNÍ začne myš (kurzor) ZBĚSILE KLIKAT (30-160 kliků za vteřinu, měřil jsem to). Začne klikat přesně ve chvíli, kdy tou myší pohnete.
Snáze to pochopíte na jednoduchém příkladu: Máte na ploše ikonku obrázku a chcete ho přesunout na jinou část plochy. Tak na něj najedete, podržíte klik a začnete s myší posouvat. No a místo posunutí se vám ten obrázek třeba 20x otevře.

Proč sem vlastně píšu: nevím, jestli je to systémem nebo myší. Samozřejmě jsem na inkriminovaném PC zkoušel jinou myš a inkriminovanou myš na jiném PC a problém se neprojevil (tyhlety věci se spolehlivě řídí murphyho zákony, takže těžko říct). Ovladač myši ve správci zařízení a samotný "doplňkový" SW SteelSeries přeinstalovány.

Myš je SteelSeries Rival, OS Win 7. Malware není (projeto MS Security Essentials, Emsisoft Anti-Malware a Malwarebytes Anti-Malware). Detailní HW v podpisu.

Pozn.: Myslím, že to neplatí jenom pro levé tlačítko, ale i pro pravé tlačítko a kolečko (stisk kolečka).

Díky za rady!

Autor:  Alfajk [ pá 3. únor 2017, 23:58 ]
Předmět:  Re: Neposlušná myš!

skoro urcite za to muze ten doplnkovej software, nejaky makro nebo neco, zkus to smazat... a mys ma vlastni pamet na makra? taky vymazat

Stránka 1 z 1 Čas je uváděn v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/