Bezdrátová Myš - Špatný kontakt?

Klávesnice, myši, volanty, tablet, joysticky, podložky, pedály, řadící páky, atp.
Odpovědět
sorontur21
Nováček
Nováček
Registrován: 02. srp 2017

Bezdrátová Myš - Špatný kontakt?

Příspěvek od sorontur21 »

Zdravím, mám A4tech R7 bezdrát myšku. Napájecí vstup je poškozený nemá správný kontakt.

když jí chci nabít tak musím hledat tak že zasunu/vysunu dokud se nerozsvítí, úplný problém to není přes noc to nechávám nabíjet ale čím déle to budu dělat tím hůř budu hledat kontakt a jednou jí ani nenabiji, vím to protože je to čím dal těžší.

Záruku nemám, rád bych jí nechal někde opravit jestli je to možné netuším, bylo by fajn kdyby se dal vyměnit vstup na napajecí kabel přijde mi to možné ale nemůžu to nikde najít, ani nevím co mám napsat do googlu, možná mi něco uniklo tak se zeptám vás. Díky.

Kabelem to není.
clkmaster
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. čer 2003
Bydliště: Brno

Re: Bezdrátová Myš - Špatný kontakt?

Příspěvek od clkmaster »

No tak podle obrazku je to bezny micro USB konektor, a jeho vymena by nemel byt neresitelny problem.
Intel i7 3770K + Be Quiet! Dark Rock Advanced C1, Corsair XMS3 16GB/2000MHz, Asus P8Z77-V PRO, MSI GTX970 Gaming 4G OC, Samsung 850 Pro 1TB, 3x WD RED 3TB, Seasonic Focus Plus 550W, Dell U3415W, Logitech MK710
sorontur21
Nováček
Nováček
Registrován: 02. srp 2017

Re: Bezdrátová Myš - Špatný kontakt?

Příspěvek od sorontur21 »

Micro USB konektor, když víte co hledat jak hledat tak to jde. Našel jsem někoho kdo opravuje něco takového tak se zkusím zeptat zda si troufne na myš ;) ... ale nevím jestli do toho půjdu pokud cena bude max do 300 Kč tak ano za víc už ne raději doložím na novou až uplně umře konektor. Díky.
Odpovědět

Zpět na „Vstupní zařízení“