Náhrada za Logitech MX Revolution

Klávesnice, myši, volanty, tablet, joysticky, podložky, pedály, řadící páky, atp.
Odpovědět
Rajce
Začátečník
Začátečník
Registrován: 01. bře 2007

Náhrada za Logitech MX Revolution

Příspěvek od Rajce »

Zdravím přátelé
Mám na vás prosbu o pomoc. Používám pro práci skvělou Logitech MX Revolution. Obzvláště jsem si zvykl naprogramovat si kolečko s naklápěním do stran. Bohužel ač myšítko vydrželo řadu let, tak začíná dosluhovat. Poohlížím se tedy po nějakém nástupci. Jenže bohužel u současného modelu Logitech MX Master zdá se kolečko s naklápěním naprosto opustil a nahradil jej dalším bočním kolečkem. Pod něj lze ale zdá se naprogramovat jen specifické funkce a nikoliv jakoukoliv klávesovou zkratku.
Máte někdo z vás současný Logitech MX Master (2S) s bočním rolovátkem a můžete si jej naprogramovat zcela libovolně? Nebo máte někdo
Nebo mi můžete doporučit nějakou jinou kvalitní myš?
Požadavky - bezdrátová, velikost Large, typ snímání Laser, min 7 tlačítek, kolečko s naklápěním, boční "palcová" tlačítka pro Undo a Redo
PC: CPU Core2Duo E6400 (2,13GHz, OC 3,04GHz)+Accelero Freezer Pro 7, MB Gigabyte 965P-DS4, Gigabyte nVidia GTX 260, Kingstone 6144MB DDR2 (800Mhz), Fortron 450W, LCD Dell 2209WA E-IPS
Odpovědět

Zpět na „Vstupní zařízení“