Problém s klávesnici C-Tech KB-103MS

Klávesnice, myši, volanty, tablet, joysticky, podložky, pedály, řadící páky, atp.
Odpovědět
vlazy
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 27. dub 2018

Problém s klávesnici C-Tech KB-103MS

Příspěvek od vlazy »

Mám novou klávesnici C-Tech KB-103MS a když počítač vypnu do režimu spánku nebo hibernace tak se počítač normálně vypne, ale hned na to se zase sám zapne. Když před vypnutím počítače do režimu spánku nebo hibernace klávesnici odpojím z USB tak je vše v pořádku což svědčí, že problém je asi v klávesnici. Prozatím jsem si to vyřešil vypnutím u klávesnice možnosti probouzet počítač, ale to mi trochu vadí, protože u jiných klávesnic jsem byl zvyknutý probouzet počítač ze spánku nebo hibernace stiskem kterékoliv klávesy na klávesnici a nyní to už není možné.
Také se mi poslední dobou občas stává, že při probuzení počítače ze spánku nebo hibernace např. stlačením tlačítka na myši se počítač probudí ale hned na to zase uspí. Nestává se to ale vždy a nemám zjištěné jestli i toto má na svědomí klávesnice.
Nevíte někdo jestli tyto mnou uvedené problémy jsou vlastnost klávesnice C-Tech KB-103MS a proto se s tím asi nic nedá dělat a nebo se jedná o vadu klávesnice, případně o nějaký problém u mne v počítači. Zajímá mne čím to může být a co se s tím dá dělat. Docela dost mi to vadí. Nerad bych to šel reklamovat když nemám jistotu, že klávesnice je skutečně vadná a pak kdyby se ukázalo, že klávesnice je v pořádku musel hradit náklady které obchod s tou reklamaci měl.
Jinak mám Windows 10 64 bit, ale to snad na uvedené problémy nebude mít žáden vliv.
Odpovědět

Zpět na „Vstupní zařízení“