co namiesto Logitech G9x

Klávesnice, myši, volanty, tablet, joysticky, podložky, pedály, řadící páky, atp.
blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

co namiesto Logitech G9x

Příspěvek od blaho »

Szia


Mam uz druhu v poradi mysku Logitech G9x
je sice plne funkčna a O.K.
ale chcem upgrade/cena nepodstatna

je tu niekto kto mal G9x a upgradoval za nieco novsie a je spokojny
bude to do PC na hrani / jasne only PUBG :roll:
racecar
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2014
Bydliště: Košice

Re: co namiesto Logitech G9x

Příspěvek od racecar »

G903?

G9x som mal davno nez sa rozpadla v ruke.
"Nepochválím-li se sám, nikdo jiný to za mě neudělá."
blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

Re: co namiesto Logitech G9x

Příspěvek od blaho »

s kablom chcem :oops:
ToxicTears
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. led 2009
Bydliště: Cheb
Kontaktovat uživatele:

Re: co namiesto Logitech G9x

Příspěvek od ToxicTears »

Tak na tohle si počkám. Mám G9 od roku 2009 a stále drží a jsem za to rád. Nic se nerozpadá, kryty mám náhradní a pořád se mi nejlépe drží, trochu kratší prsty. V práci mám Lachesis a taky dobrý, ale kdyby náhodou, rád bych taky dostal nějaký typ kam se posunout. Nicméně doufám, že mi ještě vydrží, neskutečně mi sedla.
discord IT & racing: https://discord.gg/JaGehGp
PC1: PC1: R7 5700X|X470 Taichi|32GFlareX@3200CL14|6900XT Red Devil|6xSSD|1xNVME|CustomLoop EKWB feat Alphacool///NAS: Synology 1515+ a DS513 expanze
alienGT
Začátečník
Začátečník
Registrován: 02. úno 2007
Bydliště: Opava

Re: co namiesto Logitech G9x

Příspěvek od alienGT »

Taky na G9ce menim kryty a kluzaky - objednano z ciny a neni problem. Nahradu asi nenajdes, sam jsem taky hledal a kratka-sirsi mys, tvarove podobna G9ce neni. Vsechno jsou to protahle uzke nudle nebo ultra-ergonomicke monstra. Mys na finger grip aby clovek vymodlil.
Naposledy upravil(a) alienGT dne pát 8. čer 2018, 09:13, celkem upraveno 1 x.
7800X3D|Silent Loop 2|ASUS Strix B650E-E|2x32GB 6000CL30|RTX 4090 Gaming OC|FD Meshify 2 XL|RM850i|42" LG C2 120Hz OLED
racecar
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2014
Bydliště: Košice

Re: co namiesto Logitech G9x

Příspěvek od racecar »

blaho píše:s kablom chcem :oops:
Co ja viem.. dobrovolne sa obesit s kablom ked bezklablova ti poskytne rovnaku sluzbu bez delayu a pod. Su aj lacnejsie bezkablove G mysi. :)

Mozes pozriet: http://www.rocketjumpninja.com/top-40/
"Nepochválím-li se sám, nikdo jiný to za mě neudělá."
blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

Re: co namiesto Logitech G9x

Příspěvek od blaho »

tak pred G9x som mal 2x G9 :D
takze moja ruka je abnormalne navyknuta na ten tvar ...

a hlavne problem je v tom, ze na tych G9x pouzivam pri hrani casto zmenu DPI na tych tlacidlach
na mouse + stlacam push to talk pri komunikacii na bocnom tlacidle

Ja nehovorim , ze musim mat najdrahsiu mysku , len musim nieco najst s podobnym
rozlozenim tlacidiel , a jasne, aspon kvalitu na urovni +- tej G9x :idea:

uvidime jak to dopadne , kazdopadne piste ak nieco

@race , cenu neriesim /sak mys nekupujem na mesiac/ , g903 ma kamos, mal som to asi 20 min v ruke,
no neviem, bolo by to asi dlhe zvykanie , ale mozno nakoniec bude ta, kedze preferujem Logitech
/ale iba pokial ide o klavesnice+ mouse/

*kabel mi nevadi , ku G9x mam Razer Mouse Bungee , uplna pohodka
inak ved ku G903 mozem mat aj pripojeny kabel pocas hrania

no este dam to nejaky ten tyzden ... Logitech nieco nechysta namiesto tej G903 ?
musim mrknuť

// ono na tej G903 mi vadi tie malinkate prepinace navrchu na DPI :|
renek1
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. úno 2011

Re: co namiesto Logitech G9x

Příspěvek od renek1 »

Já měl i G9 a přešel jsem raději jako pravák na Logitech G502 Proteus Spectrum a nelituju toho ani náhodou. Pro praváka jasná volba, jelikož se drží naprosto perfektně a nemám jí i co se kvality týka co vytknout.
MB: ASUS PRIME Z370-A; CPU: Intel Core i7-8700K + Noctua NH-D15; RAM: Crucial Ballistix 32GB DDR4 3600MHz CL16; VGA: ASUS GeForce RTX 3070 Noctua OC Edition; SSD: Samsung SSD 970 PRO 512GB + Samsung SSD 960 EVO 250GB + Samsung SSD 860 EVO 4TB; PSU: Seasonic FOCUS Plus 750 Platinum; CASE: Fractal Design Define R5; LCD: Dell AW3418DW Alienware; KEYBOARD: Logitech G910; MOUSE: Logitech G502 Hero; HEADPHONES: Logitech G635
blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

Re: co namiesto Logitech G9x

Příspěvek od blaho »

vyzera dobre , prepinaš DPI pocas hrani ? Je to OK ?
renek1
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. úno 2011

Re: co namiesto Logitech G9x

Příspěvek od renek1 »

Ano přepínám a naprosto v pohodě. Nastavíš si přes SW absolutně co chceš.
MB: ASUS PRIME Z370-A; CPU: Intel Core i7-8700K + Noctua NH-D15; RAM: Crucial Ballistix 32GB DDR4 3600MHz CL16; VGA: ASUS GeForce RTX 3070 Noctua OC Edition; SSD: Samsung SSD 970 PRO 512GB + Samsung SSD 960 EVO 250GB + Samsung SSD 860 EVO 4TB; PSU: Seasonic FOCUS Plus 750 Platinum; CASE: Fractal Design Define R5; LCD: Dell AW3418DW Alienware; KEYBOARD: Logitech G910; MOUSE: Logitech G502 Hero; HEADPHONES: Logitech G635
blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

Re: co namiesto Logitech G9x

Příspěvek od blaho »

jj, soft znam , mam ho tedka na klavesy G19s + tu G9x , je fajn
renek1
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. úno 2011

Re: co namiesto Logitech G9x

Příspěvek od renek1 »

Mám rád, když je myš těžká a tak u týhle si přidáš závaží a je to super.
MB: ASUS PRIME Z370-A; CPU: Intel Core i7-8700K + Noctua NH-D15; RAM: Crucial Ballistix 32GB DDR4 3600MHz CL16; VGA: ASUS GeForce RTX 3070 Noctua OC Edition; SSD: Samsung SSD 970 PRO 512GB + Samsung SSD 960 EVO 250GB + Samsung SSD 860 EVO 4TB; PSU: Seasonic FOCUS Plus 750 Platinum; CASE: Fractal Design Define R5; LCD: Dell AW3418DW Alienware; KEYBOARD: Logitech G910; MOUSE: Logitech G502 Hero; HEADPHONES: Logitech G635
racecar
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2014
Bydliště: Košice

Re: co namiesto Logitech G9x

Příspěvek od racecar »

To aj u inych mozes.

G502 ma kovove koliesko tak sa po nom moze smykat palec, vysuchala sa mi guma pod palcom, strasne tvrdy kabel, je uzucka a tych milion tlacidiel je viac na obtiaz tak na to pozor. :wink:
"Nepochválím-li se sám, nikdo jiný to za mě neudělá."
blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

Re: co namiesto Logitech G9x

Příspěvek od blaho »

hm ... to je ľahšie si najst nejaku 17 ročnu bokovku , jak hernu myš :lol:
renek1
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. úno 2011

Re: co namiesto Logitech G9x

Příspěvek od renek1 »

racecar píše:To aj u inych mozes.

G502 ma kovove koliesko tak sa po nom moze smykat palec, vysuchala sa mi guma pod palcom, strasne tvrdy kabel, je uzucka a tych milion tlacidiel je viac na obtiaz tak na to pozor. :wink:
No pokud používáš na kolečko palec jak píšeš, tak se divím, že se ti jen smeká. To já palcem na kolečko ani nedosáhnu. :-D :-D :-D Na kolečko používám většinou ukazovák a nesmeká se mi nic.
Guma pod palcem po víc jak roce každodenního používání je naprosto v pořádku a tlačítek je tak akorát. Myslím, že blaho ví o čem mluvím, jelikož s Logitech myšma má svou zkušenost.
Každému vyhovuje něco jiného a každý máme jinou ruku, ale dal jsem svůj poznatek a myši od logitech používám řadu let a bez problémů. Kabel má tahle asi nejlepší který jsem kdy měl.
MB: ASUS PRIME Z370-A; CPU: Intel Core i7-8700K + Noctua NH-D15; RAM: Crucial Ballistix 32GB DDR4 3600MHz CL16; VGA: ASUS GeForce RTX 3070 Noctua OC Edition; SSD: Samsung SSD 970 PRO 512GB + Samsung SSD 960 EVO 250GB + Samsung SSD 860 EVO 4TB; PSU: Seasonic FOCUS Plus 750 Platinum; CASE: Fractal Design Define R5; LCD: Dell AW3418DW Alienware; KEYBOARD: Logitech G910; MOUSE: Logitech G502 Hero; HEADPHONES: Logitech G635
racecar
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2014
Bydliště: Košice

Re: co namiesto Logitech G9x

Příspěvek od racecar »

renek1 píše:To já palcem na kolečko ani nedosáhnu. :-D :-D :-D Na kolečko používám většinou ukazovák a nesmeká se mi nic.
Mal som napisat prst. Mohlo mi napadnut ze jednoduchsi budu mat problem pochopit.
Myslím, že blaho ví o čem mluvím, jelikož s Logitech myšma má svou zkušenost.
Ten nadradeny ton si strc niekam do... . Si si kupil prvu drahsiu mys tak tu struhas machra aka je top a nema ziadne zapory, pritom to nemas s cim ani porovnat.

PS: Od Logi som mal: MX1000, MX518, G400, G9x, G700S, G502, G403W, G703W, G903. Vlastne nejake este stale mam, ty skusenost.
"Nepochválím-li se sám, nikdo jiný to za mě neudělá."
renek1
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. úno 2011

Re: co namiesto Logitech G9x

Příspěvek od renek1 »

racecar píše:
PS: Od Logi som mal: MX1000, MX518, G400, G9x, G700S, G502, G403W, G703W, G903. Vlastne nejake este stale mam, ty skusenost.
Fíháá si dobrý... kolik už si jich měl. To vychází skoro jedna na každý palec tvých rukou. :-D :-D

@blaho
Tak co jsi nakonec vybral?
MB: ASUS PRIME Z370-A; CPU: Intel Core i7-8700K + Noctua NH-D15; RAM: Crucial Ballistix 32GB DDR4 3600MHz CL16; VGA: ASUS GeForce RTX 3070 Noctua OC Edition; SSD: Samsung SSD 970 PRO 512GB + Samsung SSD 960 EVO 250GB + Samsung SSD 860 EVO 4TB; PSU: Seasonic FOCUS Plus 750 Platinum; CASE: Fractal Design Define R5; LCD: Dell AW3418DW Alienware; KEYBOARD: Logitech G910; MOUSE: Logitech G502 Hero; HEADPHONES: Logitech G635
blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

Re: co namiesto Logitech G9x

Příspěvek od blaho »

este nic, ale tu to uz radsej ani nebudem preberať, ste ako hyeny :roll:
extra to neponahľa, druha G9x je plne funkčna, a ani nejak na nej este nevidno znamky pouzivania
len som si chcel kupiť nieco nove
racecar
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2014
Bydliště: Košice

Re: co namiesto Logitech G9x

Příspěvek od racecar »

Ja som ti poradil. :D

G502 je fajn, ale netreba mat ruzove okuliare. Napisal som ti co mi na nej vadilo. Tebe nemusi. :)
"Nepochválím-li se sám, nikdo jiný to za mě neudělá."
blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

Re: co namiesto Logitech G9x

Příspěvek od blaho »

sak uz bude mozno coskoro nieco ukazane pre rok 2019 :idea:
Odpovědět

Zpět na „Vstupní zařízení“