Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Funkce report, slouží pro upozornění na porušení pravidel, ne vzkazy moderátorům.

Právě je ne 18. srpen 2019, 16:44

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 1 příspěvek ] 
Autor Zpráva
 Předmět: Logitech G613 (920-008393*CZ)
PříspěvekZaslal v: so 13. červenec 2019, 15:23 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Tak jsem si objednal u mall herní bezdrátovou klávesnici Logitech G613 (920-008393*CZ), neboť nikde jinde s CZ popisky a rozložením kláves skladem neměli. Bohužel včera mi dorazila v provedení US, což jsem opravdu nechtěl...Moc to sice nechápu, ale stalo se. Ale on je to zřejmě asi takový "evergreen" - ať se dívám na herní drátové i bezdrátové klávesnice na různých eshopech, tak většinou je v popisu uvedena CZ lokalizace a na fotkách je lokalizace US...znovu moc nechápu, ale je to tak.
Poradil by mi někdo, kde bych mohl se 100% jistotou koupit HERNÍ - ať už bezdrátovou nebo drátovou klávesnici nejlépe značky Logitech a bez podsvícení, ale pouze s českými popisky a rozložením kláves? Díky moc předem

//edit Wilik - presunuto z bazaru

MB: Gigabyte Z370 HD3P - Intel Z370, CPU: Intel Core i7-8700 Coffee Lake – COL: Noctua NH-U12S, RAM: HyperX Predator Black DDR4 16GB, GPU: GAINWARD GeForce GTX 1080 Ti Phoenix GS SSD: Crucial MX500 1TB + Crucial MX100 512GB, PSU: Seasonic X-560 80 Plus Gold, CASE: Fractal Design Define R5, SBR: BOSE Companion 50.

Odpovědět na téma  [ 1 příspěvek ] 

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 2 anonymních