Podobná myš jako Steelseries Kinzu v2 ?

Klávesnice, myši, volanty, tablet, joysticky, podložky, pedály, řadící páky, atp.
Odpovědět
Fajfka123
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. bře 2013

Podobná myš jako Steelseries Kinzu v2 ?

Příspěvek od Fajfka123 »

Zdravím, zmíněnou myš mám neskutečně dlouhou dobu. Bohužel mi však začíná vynechávat klik na kolečku, tak se dívám po nové. Zjistil jsem však, že stejná už se neprodává. Myš mi perfektně padne do ruky, takže bych rád nejlíp tu stejnou. Nemá někdo nápad, kterou vzít ? Koukal jsem na Steelseries Sensei Ten, ale nelíbí se mi tlačítka na boku (pro mě zbytečnost) a samozřejmě cena. Už nehraju CSko, takže dávat za myš 15 stovek mi příjde zbytečné. Rád bych našel něco podobného s cenovkou do litru max.
MB: Asus Z370 Prime-A, CPU: Intel i5-8600K, HDD: Seagate 3TB SSD: Kingston SSD A2000 250GB GPU: MSI GeForce RTX 3070 GAMING Z TRIO RAM: Crucial 8GB/Kingston 16GB Zdroj: Corsair RM650x Case: Fractal Design Define R4 Black Pearl + window
Skogamandry
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. říj 2017

Re: Podobná myš jako Steelseries Kinzu v2 ?

Příspěvek od Skogamandry »

Ahoj, ja som si kupil tuto a pre mna OK , teraz ju maju za 899,-

ma to opleteny kabel, jednoduche nastavenie bez software, solidny snimac

XPG PRIMER
https://www.alza.cz/xpg-primer-d6102966.htm?o=2
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: Podobná myš jako Steelseries Kinzu v2 ?

Příspěvek od Atapi »

Co oprava? Pokud je jinak v dobrým stavu, tak není problém spínač vyměnit (nebo přinejhorším nechat vyměnit v nějakým běžným audio/video/elektro servisu) a pokud na to nespěcháš, tak ty spínače samotné jsou skoro zadarmo, na Ali okolo dolaru za několik kusů, takže preventivně můžeš vyměnit rovnou všechny 3.
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Vstupní zařízení“