Jakou myš?????

Klávesnice, myši, volanty, tablet, joysticky, podložky, pedály, řadící páky, atp.
Odpovědět
Hrk
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. lis 2003

Jakou myš?????

Příspěvek od Hrk »

Mohli by ste mi poradit nejakou dobrou optickou mys do 1000kc??????
ICE
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 02. čer 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ICE »

Logiotech ci mrkvosoft... za 1000 kc jsou vsechny mysi od techto 2 dobry :) .doporucuju s ocaskem...
Paja
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 31. kvě 2003
Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Paja »

koupil jsem si ted novou MICROSOFT INTELLIMOUSE EXPLORER 3.0 a super, mel jsem celkem vysoke naroky na laser a musim uznat ze tato mys to splnila do puntiku......

And ye shall know the truth and the truth shall make you free
ICE
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 02. čer 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ICE »

nicmene nutno podotknout ze dobrou sluzbu udela i myska kolem 500, treba B58 od logitechu... kolem 1000 je taky MX310...
Hrk
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. lis 2003

Příspěvek od Hrk »

PAJA píše:koupil jsem si ted novou MICROSOFT INTELLIMOUSE EXPLORER 3.0 a super, mel jsem celkem vysoke naroky na laser a musim uznat ze tato mys to splnila do puntiku......
Takze je dobra i pro hry jako je např Quake3 a dalsi?????Nebudu mit zadne problemy s nepresnosti atd.????????
karf
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od karf »

Hrk píše:
PAJA píše:koupil jsem si ted novou MICROSOFT INTELLIMOUSE EXPLORER 3.0 a super, mel jsem celkem vysoke naroky na laser a musim uznat ze tato mys to splnila do puntiku......
Takze je dobra i pro hry jako je např Quake3 a dalsi?????Nebudu mit zadne problemy s nepresnosti atd.????????
Jako zarytý Quaker mohu jen doporuči!
note:HP Pavilion Gaming i7 10870H, 16gb, rtx 2060, 1tb OS: MS Windows 10 Home x64
Workstation: HP Z2: Intel Core i7 8700@4.6GHZ, 32gb, Quadro P620, 512GB Samsung M2, 2x HP Z24 G2 OS: MS Windows 10Pro x64
ManchesterUnited
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 05. zář 2003
Bydliště: Buštěhrad, Kladno, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ManchesterUnited »

Ja mam taky dylema jakou mys si koupit na Vanoce.Do vcerejska sem chtel optik. bezdrat,ale podu do optic. s ocasem.Aso pudu do Microsoft intelimouse explorer 3.0
CPU: i9-9900K + NZXT Kraken X53, MB: GIGABYTE Z390 D, MEMORY: G.SKILL 32GB KIT DDR4 3200MHz CL16 Gaming series Aegis, VGA: GIGABYTE GeForce RTX 2080Ti GAMING OC 11G, DVDRW: ASUS SDRW-08U9M-U, HDD: SSD Samsung 970 EVO 1TB, CASE: NZXT H510 Matte Black, ZDROJ: SilverStone Essential Gold Semi-modular 750W, SOUND: M-Audio M-Track DUO, REPRO: Logitech Z207, MOUSE: Logitech MX Master 3, LCD: Dell SE2417HG, Powered by iPhone 14 Pro 128GB Notebook: ASUS ZenBook UX430UQ-GV218T
Odpovědět

Zpět na „Vstupní zařízení“