Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Klávesnice, myši, volanty, tablet, joysticky, podložky, pedály, řadící páky, atp.
Odpovědět
wector
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 10. čer 2005
Bydliště: In a galaxy, far, far away...
Kontaktovat uživatele:

Re: Razer DiamondBack Plasma a Magma, ktora menej svieti?

Příspěvek od wector »

Konqueror píše:ani podla ceny sa nemozem rozhodnut, lebo ked Plasmu vezmem z Progamingshopu, alebo Magmu z velkoskladu tak ma to bude stat rovnako
:? Nemelo to bejt naopak? Plasmu ze skladu a Magmu z Progamingshopu? Pac Magma je nejlevnejsi a ProgamingShop silene predrazenej... :)
Konqueror píše: P.S. a verziu Chameleon mi pls neradte, lebo nemam moc rad ked nieco meni farbu ked sa na to pozriem z ineho uhla.
Ja sem na tom stejne a Chameleona mam :) Hele, ono to vubec neni tak, ze by to nejak vyrazne menilo barvu - to musis dat rypak az k mysi a ten odstin je od hodne tmave zeleny po hodne tmave fialovou, ale kdyz na tu mys normalne koukas, tak zadnou zmenu nevidis...
Konqueror
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. lis 2004

Re: Razer DiamondBack Plasma a Magma, ktora menej svieti?

Příspěvek od Konqueror »

wector píše::? Nemelo to bejt naopak? Plasmu ze skladu a Magmu z Progamingshopu? Pac Magma je nejlevnejsi a ProgamingShop silene predrazenej... :)
Ano to mas pravdu, ale v pripade ze kupujes samotnu mys. V tntrade je Magma za 1522 SK a v Progamingshope je Plasma za 1799 + postovne. Ale ja si chcem kupit k tomu rovno aj ExactMat. V progamingshope maju cely bundle Exactmat + exactwrist + plasma za 3000 SK + postovne 100 SK. V tntrade by ma toto iste akurat s Magmou vyslo rovnako. Tak som to myslel.
Teraz rozmyslam ktore kupim. A mam dalsiu dilemu, ci zbehnem do tntrade, co mam 400 m, alebo si pockam na balik z Progamingshopu :?
wector píše:Ja sem na tom stejne a Chameleona mam :) Hele, ono to vubec neni tak, ze by to nejak vyrazne menilo barvu - to musis dat rypak az k mysi a ten odstin je od hodne tmave zeleny po hodne tmave fialovou, ale kdyz na tu mys normalne koukas, tak zadnou zmenu nevidis...
Ked mne sa ten Chameleon nepaci :roll:
HADES
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HADES »

Intel Core2Duo E8200 @3GHz / Gigabyte EP35-DS3 / PowerColor ATI HD 6850 1GB DDR5/ Patriot 2x2GB DDR2 800MHz 5-5-5-12 / Kingston V+ 64GB SNVP325 / Samsung Spinpoint F1 HD320HJ / WD1001FALS / WD5000AAKS / Samsung S203P / SB X-Fi X-Treme Gamer / Genius SW5.1HT / Speedlink Medusa Home / Logitech MX518 Gaming Grade / LOGITECH Deluxe 250 / Dragonlord PC-K58 / Scythe Mugen / Samsung 226BW / Windows 7 Home Premium 64bit
wector
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 10. čer 2005
Bydliště: In a galaxy, far, far away...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wector »

HADES píše:Nějaké zkušenosti s tímhle: http://interlink.tsbohemia.cz/default.a ... tiid=47295 ?
To neznam - ale za ty prachy bys to mohl koupit a podelit se o zkusenost :oops:
HADES
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HADES »

Už jsem koupil, ale nemám to s čím srovnat. Povrch je ok, na stole drží perfektně. A v balení je těchto podložek rovnou 5 :)
Intel Core2Duo E8200 @3GHz / Gigabyte EP35-DS3 / PowerColor ATI HD 6850 1GB DDR5/ Patriot 2x2GB DDR2 800MHz 5-5-5-12 / Kingston V+ 64GB SNVP325 / Samsung Spinpoint F1 HD320HJ / WD1001FALS / WD5000AAKS / Samsung S203P / SB X-Fi X-Treme Gamer / Genius SW5.1HT / Speedlink Medusa Home / Logitech MX518 Gaming Grade / LOGITECH Deluxe 250 / Dragonlord PC-K58 / Scythe Mugen / Samsung 226BW / Windows 7 Home Premium 64bit
HADES
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HADES »

Doma mám zatím myš od Microsoftu Wheel mouse optical, a ta na téhle podložce funguje bez problémů.
Když jsem si ale dnes jednu tuto podložku vzal do práce, kde mám myšku Logitech Optical Wheel mouse, tak se na tomhle povrchu vůbec nechytá. Můžu s ní hýbat jak chchi a kurzor ani neťukne.
Při pokusu s myší Genius NetScroll eye optical už to bylo trochu lepší, ale počáteční odezva je delší, takže je potřeba s myší trochu trhnout než si uvědomí že s ní chcete pohybovat.
Domluvil jsem se s Ježíškem na myšce Logitech MX1000 Laser, takže jakmile i tuto vyzkouším na podložce Sharkoon tak dám vědět.

Result je asi takový: Pro použití této podložky je potřeba kvalitnější myš s přesnější optikou (což asi Microsoftka je)

to Cujo: sem si nevšiml že jsi taky z UH :)
Intel Core2Duo E8200 @3GHz / Gigabyte EP35-DS3 / PowerColor ATI HD 6850 1GB DDR5/ Patriot 2x2GB DDR2 800MHz 5-5-5-12 / Kingston V+ 64GB SNVP325 / Samsung Spinpoint F1 HD320HJ / WD1001FALS / WD5000AAKS / Samsung S203P / SB X-Fi X-Treme Gamer / Genius SW5.1HT / Speedlink Medusa Home / Logitech MX518 Gaming Grade / LOGITECH Deluxe 250 / Dragonlord PC-K58 / Scythe Mugen / Samsung 226BW / Windows 7 Home Premium 64bit
#standa
Nováček
Nováček
Registrován: 02. led 2005

Příspěvek od #standa »

Resim dilema
Vzit Logitech G5 a jezdit "po stole"
nebo MX518 a k tomu kvalitni podlozku?

Hraju hry, ale nejsem profik, spise pracuji s grafikou a jde mi o presnost, Drzel jsem obe a s ergonomii jsou na tom stejne dobre.
G5 toho oproti 518 toho zas tak moc nenabidne ne? k cemu je mi zmena dpi za chodu, tak se ptam,kterou kombinaci vzit?
wector
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 10. čer 2005
Bydliště: In a galaxy, far, far away...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wector »

#standa píše:Resim dilema
Vzit Logitech G5 a jezdit "po stole"
nebo MX518 a k tomu kvalitni podlozku?

Hraju hry, ale nejsem profik, spise pracuji s grafikou a jde mi o presnost, Drzel jsem obe a s ergonomii jsou na tom stejne dobre.
G5 toho oproti 518 toho zas tak moc nenabidne ne? k cemu je mi zmena dpi za chodu, tak se ptam,kterou kombinaci vzit?
Tak jednoznacne MX518+podlozku. Mit G5 bez podlozky je pitomost, to by sis ty presnosti moc neuzil. K cemu je zmena dpi? Sam ti nevim, ja to nepouzivam, ale nekomu mozna vyhovuje menit citlivost mysky za chodu...
#standa
Nováček
Nováček
Registrován: 02. led 2005

Příspěvek od #standa »

wector píše:
#standa píše:
Tak jednoznacne MX518+podlozku. Mit G5 bez podlozky je pitomost, to by sis ty presnosti moc neuzil. K cemu je zmena dpi? Sam ti nevim, ja to nepouzivam, ale nekomu mozna vyhovuje menit citlivost mysky za chodu...
Diky, asi nakonec vezmu tu 518 protoze g5 je sice pekna, ale oproti 518 mi nic navic nenabidne. Proste jsem byl omezen cenou 2k, 518 asi za 1,3k a k tomu nejakou tu podlozku do 700
Krca
Nováček
Nováček
Registrován: 20. říj 2005

Re: MX518

Příspěvek od Krca »

Nazghull píše:Me se nezasekavaji tlacitka o mysi.Me mys laguje v csku jako ze s ni nejde pohnout stoji jako by zamrzla a nebo skubne nekam pryc a nelze s ni pohnout a kdyz strilim tak se mi nezasekava tlaciko ale proste porad to strilia nejde prestat.Tlacitka sou v poradku.Pad surfery nemam.Zda se mi ze mi to dela od doby co mam logitech klavesnici elite...taky do usb portu.Predem diky za radu
na to mam 100% radu, pokud si pozorne prectes manual ke klavesnici nebo co to je, je tam napsany ze mas klavesnici zapojit do usb na macu a notebooku, na stolnim pocitaci do ps2, duvody nebudu rozepisovat
axloth
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. pro 2004

Příspěvek od axloth »

mate nejaky nazory (ne typu: nic o ni nevim ale uricte to bude kram protoze logitech/razer za 2000kc je proste jedina dobra volba) nebo zkusenosti s timhle:
http://interlink.tsbohemia.cz/default.a ... tiid=47527

a timhle:
http://interlink.tsbohemia.cz/default.a ... tiid=44659

?
Konqueror
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. lis 2004

Re: MX518

Příspěvek od Konqueror »

Krca píše:na to mam 100% radu, pokud si pozorne prectes manual ke klavesnici nebo co to je, je tam napsany ze mas klavesnici zapojit do usb na macu a notebooku, na stolnim pocitaci do ps2, duvody nebudu rozepisovat
A to by ma zaujimalo preco, staci len kratko naznacit... :roll:
HADES
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HADES »

axloth píše:mate nejaky nazory (ne typu: nic o ni nevim ale uricte to bude kram protoze logitech/razer za 2000kc je proste jedina dobra volba) nebo zkusenosti s timhle:
http://interlink.tsbohemia.cz/default.a ... tiid=47527

a timhle:
http://interlink.tsbohemia.cz/default.a ... tiid=44659

?
Tak tomu Trustu se obloukem vyhýbej, to jsou strašné produkty. Saitek už je na tom o poznání lépe. To je tak vše, co ti můžu říct
Intel Core2Duo E8200 @3GHz / Gigabyte EP35-DS3 / PowerColor ATI HD 6850 1GB DDR5/ Patriot 2x2GB DDR2 800MHz 5-5-5-12 / Kingston V+ 64GB SNVP325 / Samsung Spinpoint F1 HD320HJ / WD1001FALS / WD5000AAKS / Samsung S203P / SB X-Fi X-Treme Gamer / Genius SW5.1HT / Speedlink Medusa Home / Logitech MX518 Gaming Grade / LOGITECH Deluxe 250 / Dragonlord PC-K58 / Scythe Mugen / Samsung 226BW / Windows 7 Home Premium 64bit
#standa
Nováček
Nováček
Registrován: 02. led 2005

Příspěvek od #standa »

Jeste jedna otazka, hraju hry, ale nejsem zadny mistr sveta, jde mi o presnost jak uz jsem rikal
a vybiram mezi mx518
a taky mx610

518 je drat, takze lepsi odezva, ale ta 610 to ma snad vychytane takze to moc poznat nejde(mel jsem tuhle Obrázek a ta odezva tam byla opravdu hodne znatelna, snad to bude lepsi)

518 je lehci, ale 610 se mi lepe drzi, 610 ma vice tlacitek.

Budu k tomu brat i nejakou podlozku do 700Kc

Je to tezka volba, potreboval bych nejake zkusenosti s tou 610, hlavne ta odezva me zajima

//Jája: editace odkazu na obr.
wector
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 10. čer 2005
Bydliště: In a galaxy, far, far away...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wector »

axloth píše:mate nejaky nazory (ne typu: nic o ni nevim ale uricte to bude kram protoze logitech/razer za 2000kc je proste jedina dobra volba) nebo zkusenosti s timhle:
http://interlink.tsbohemia.cz/default.a ... tiid=47527

a timhle:
http://interlink.tsbohemia.cz/default.a ... tiid=44659

?
A jako co cekas - ze budu chvalit spatny veci? O tom Saiteku se tu nedavno mluvilo, nekde se tu vali i link na recenzi a nic moc. To uz je lepsi MS IME 4.0
axloth
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. pro 2004

Příspěvek od axloth »

MS IE 4.0 ted drzim v ruce, prestava klikat tak resim jakou koupit dal... chci neco na hrani (DoD:S hlavne apod.) a nechci nic predrazenyho... (ano drzel jsem mx310, mx 518 atd... i nejakyho razora)

taky by me zajimalo v cem a proc je trust tak strasnej...
wector
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 10. čer 2005
Bydliště: In a galaxy, far, far away...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wector »

axloth píše:taky by me zajimalo v cem a proc je trust tak strasnej...
Ten Trust je vyrobce na stejny urovni jako Genius - tzn. poradny mysi nedela, zameruje se na cenu ( Geniusu se teda ted povedla Ergo 520, ale to je spis vyjimka - kdyby se neco takovyho povedlo Trustu, tak by se o tom psalo ).

Mozna kdyby sis precetl 1. stranu tohohle threadu, tak je tam Raptor Gaming M1 ( fotka tu je strasna, asi nafotim neco sam kdyz se mi dostane do ruky ), cenove na urovni tebou uvadeneho Saiteku, ale kvalitou nekde jinde. Ikdyz zase rozdil 200Kc k Razeru Diamondback se mi nezda jako katastrofa...


#standa píše:Jeste jedna otazka, hraju hry, ale nejsem zadny mistr sveta, jde mi o presnost jak uz jsem rikal
a vybiram mezi mx518
a taky mx610
MX610 neni herni mys, spis multimedialni. Proste "MX" = "herni mys" uz neplati, tu pozici prebrala rada "G". Proste na hry ber radsi MX518, protoze ta odezva u MX610 je a ani nemusis bejt takovej mistr, aby si to poznal ( ono to neni poznat na 1. pohled, ale po chvili hrani ti to dojde - mam vyzkouseno ;) ).

Ted tu podlozku - procti si, co sem tu na zacatku napsal, koukni i na tuhle recenzi. Treba skvelej eXactMat spadl uz na 670Kc ( u CC )...
axloth
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. pro 2004

Příspěvek od axloth »

no kupovat herni mys za vic jak 1000 kdyz ani nema ty blby bocni tlacitka... to uz radsi koupim mx310
Piso
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 09. pro 2005

Příspěvek od Piso »

HADES píše:
axloth píše:mate nejaky nazory (ne typu: nic o ni nevim ale uricte to bude kram protoze logitech/razer za 2000kc je proste jedina dobra volba) nebo zkusenosti s timhle:
http://interlink.tsbohemia.cz/default.a ... tiid=47527

a timhle:
http://interlink.tsbohemia.cz/default.a ... tiid=44659

?
Tak tomu Trustu se obloukem vyhýbej, to jsou strašné produkty. Saitek už je na tom o poznání lépe. To je tak vše, co ti můžu říct
Ja ju mam doma .. asi 2 dni a je celkom dobra ... nechapem co hovorite hluposti .. ste zalozeny na tom ze dobre mysky su iba razer a logitech .. lenze su aj troska drahe... mal som trust ami mouse s250 ... za tu cenu SUPER ... ale potreboval som lepsiu tak teraz gm 4200 a zatial som spokojny ...

Ked si tu mys nemal ako mozes vediet ze je zla ...
Naposledy upravil(a) Piso dne ned 14. kvě 2006, 11:15, celkem upraveno 1 x.
|MB ASUS M2R32-MVP (0804) |CPU AMD Athlon X2 4800+ EE 2,5 GHz (Brisbane) |VGA ATi Sapphire X1950GT 256MB (500/600) |RAM Kingston 2x1GB 667 CL5 |HDD WD 2500KS |PSU Fortron 400W GLN
HADES
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HADES »

Ja sem nehodnotil konkrétní myš ale s produkty Trust mám svoje, a to hodně špatné, zkušenosti. A proto sem napsal že je lepší se Trustu jako "značce" vyhnout
Intel Core2Duo E8200 @3GHz / Gigabyte EP35-DS3 / PowerColor ATI HD 6850 1GB DDR5/ Patriot 2x2GB DDR2 800MHz 5-5-5-12 / Kingston V+ 64GB SNVP325 / Samsung Spinpoint F1 HD320HJ / WD1001FALS / WD5000AAKS / Samsung S203P / SB X-Fi X-Treme Gamer / Genius SW5.1HT / Speedlink Medusa Home / Logitech MX518 Gaming Grade / LOGITECH Deluxe 250 / Dragonlord PC-K58 / Scythe Mugen / Samsung 226BW / Windows 7 Home Premium 64bit
Odpovědět

Zpět na „Vstupní zařízení“