Meta Quest 3

Klávesnice, myši, volanty, tablet, joysticky, podložky, pedály, řadící páky, atp.
Leveler
Začátečník
Začátečník
Registrován: 26. dub 2013
Bydliště: Brno

Meta Quest 3

Příspěvek od Leveler »

Neplánuje někdo? Docela o tom přemýšlím:)
Nebo máte to někdo už?:)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Leveler
Začátečník
Začátečník
Registrován: 26. dub 2013
Bydliště: Brno

Re: Meta Quest 3

Příspěvek od Leveler »

Nikdo nic?
smile4me
Začátečník
Začátečník
Registrován: 12. říj 2003
Bydliště: Orlová (Ostrava)

Re: Meta Quest 3

Příspěvek od smile4me »

Dnes jsem koukal na nějaké recenze a celkem mě to zaujalo. Nemám s VR žádné zkušenosti, ale obávám se, že já jako tupozraký, kdy nechodím ani na 3D filmy, jelikož ve 3D prostě nevidím, tak pro mě VR brýle asi nebudou, co?
Case:Nanoxia Deep Silence 4, Zdroj:Seasonic S12II-620, MB:Asus Z97M - Plus, CPU:Intel Core i5-4690K, Paměti:Crucial 8GB KIT DDR3 1600MHz CL9 Ballistix Sport , VGA:MSI R9 390 GAMING 8G, HDD:SSD Crucial M500 120GB, Toshiba P300 1TB, Mechanika:ASUS DRW-24F1ST, Monitor:Philips 246E7QDSW, Repro:Bose Companion 2 Series II
Mr.Nigga
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. lis 2005
Bydliště: Pelhřimov

Re: Meta Quest 3

Příspěvek od Mr.Nigga »

Má to čočku/display pro každé oko zvlášť, uvidíš to určitě :)
I'm living on reds, vitamin C and cocaine. Everything's a blur
fiLL-kiLL
Začátečník
Začátečník
Registrován: 19. zář 2007

Re: Meta Quest 3

Příspěvek od fiLL-kiLL »

Vypadá to, že Quest 3 budou tou nejlepší volbou pro kvalitní VR hraní za přijatelnou cenu. Display dle recenzí nemá daleko do Vive 2 Pro za naprosto jinou cenu. Mám 3 roky Quest 2, takže zkusím trojku. Hlavně na Alyx jsem zvědav, o kolik bude lépe vypadat. Také Arizona Sunshine 2 je skvělý zážitek, byť atmosféře Half Life se nic nevyrovná.
Intel Core i3 - 4,2 ghz, GIGABYTE GA-Z87-HD3, 16 GB DDR3, GeForce RTX 4060 8 GB, HDD Samsung 1 TB SATAII, Fractal Design Core 3000, Logitech MX400, LG 23", Win 10 Pro
Leveler
Začátečník
Začátečník
Registrován: 26. dub 2013
Bydliště: Brno

Re: Meta Quest 3

Příspěvek od Leveler »

Koupil jsem Quest 3 a pecka :)
mat ostrava
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 19. bře 2005

Re: Meta Quest 3

Příspěvek od mat ostrava »

Ahoj po vyzkoušení Quest 2 jsem se rozhodl pro Q3 a určitě stojí za to změny jsou fakt velké.Rychlost,ostrost,smíšená realita.Chcise zeptat jaký používáte kabel aby třeba u half life alyx udržel brýle nabité?
Leveler
Začátečník
Začátečník
Registrován: 26. dub 2013
Bydliště: Brno

Re: Meta Quest 3

Příspěvek od Leveler »

Já jsem Alyx hral jen chvilku a baterku to moc nežere jelikož obraz se streamuje přez wifi z PC a 3 hodky to myslím dá jak nic. Mě už po hodině bylo blbě:)))
mat ostrava
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 19. bře 2005

Re: Meta Quest 3

Příspěvek od mat ostrava »

Leveler píše: stř 24. led 2024, 23:48 Já jsem Alyx hral jen chvilku a baterku to moc nežere jelikož obraz se streamuje přez wifi z PC a 3 hodky to myslím dá jak nic. Mě už po hodině bylo blbě:)))
Tak záleží jak to máš nastavene pokud tam přidáš na grafice tak spotřeba je větší ale nehraji jen alyx ale i jine které spouštíš z brýlí jako třeba Asgard's Wrath 2 nebo hyper dash a pak už to jde rychleji.Jde mi především o dobíjení protože vesměs hraji přes wifi ale když už mám utratit peníze za kabel tak at je použitelný i na přenos dat nejlépe usbc-usba
Leveler
Začátečník
Začátečník
Registrován: 26. dub 2013
Bydliště: Brno

Re: Meta Quest 3

Příspěvek od Leveler »

K čemu potřebuješ kabel? Nechceš snad propojovat brýle z PC ne?
Kup náký head strap s baterii a vyřešeno.

A nebo powerbanka do kapsy a jedeš:)

https://annapro.com/products/battery-he ... RpEALw_wcB
mat ostrava
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 19. bře 2005

Re: Meta Quest 3

Příspěvek od mat ostrava »

Leveler píše: čtv 25. led 2024, 12:46 K čemu potřebuješ kabel? Nechceš snad propojovat brýle z PC ne?
Kup náký head strap s baterii a vyřešeno.

A nebo powerbanka do kapsy a jedeš:)

https://annapro.com/products/battery-he ... RpEALw_wcB
Ano chci a chtel bych nejaký kabel pro přenos dat i dobíjení at to zvládá najednou ale ne ten předaržený origo.nejen na hraní
Mr.Nigga
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. lis 2005
Bydliště: Pelhřimov

Re: Meta Quest 3

Příspěvek od Mr.Nigga »

Kolega měl ke Quest 2 nějaký kabel z Ali Expressu a když jsem na tom tehdy hrál Dirt 2.0, tak to i nabíjelo. Konkrétní listing sem neodkážu, protože už dávno neexistuje, ale třeba tenhle má dobré hodnocení 5Gbps Data Transfer Charging Cable USB3.2 Gen1 to Type-C for Oculus Quest 2 Link Cable VR Headset for Quest 3 PICO 4 Accessories
I'm living on reds, vitamin C and cocaine. Everything's a blur
Leveler
Začátečník
Začátečník
Registrován: 26. dub 2013
Bydliště: Brno

Re: Meta Quest 3

Příspěvek od Leveler »

mat ostrava píše: pát 26. led 2024, 09:30
Leveler píše: čtv 25. led 2024, 12:46 K čemu potřebuješ kabel? Nechceš snad propojovat brýle z PC ne?
Kup náký head strap s baterii a vyřešeno.

A nebo powerbanka do kapsy a jedeš:)

https://annapro.com/products/battery-he ... RpEALw_wcB
Ano chci a chtel bych nejaký kabel pro přenos dat i dobíjení at to zvládá najednou ale ne ten předaržený origo.nejen na hraní
Ty nepoužíváš STEAM LINK?
mat ostrava
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 19. bře 2005

Re: Meta Quest 3

Příspěvek od mat ostrava »

Leveler píše: pát 26. led 2024, 11:25
mat ostrava píše: pát 26. led 2024, 09:30
Ano chci a chtel bych nejaký kabel pro přenos dat i dobíjení at to zvládá najednou ale ne ten předaržený origo.nejen na hraní
Ty nepoužíváš STEAM LINK?
jasně že používám a u Q3 šlape lépe než u Q2 ale chci ten kabel i tak mám pro něj i jine využití.Každopádně chci at dobře funguje i na questu
mat ostrava
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 19. bře 2005

Re: Meta Quest 3

Příspěvek od mat ostrava »

Leveler píše: čtv 25. led 2024, 12:46 K čemu potřebuješ kabel? Nechceš snad propojovat brýle z PC ne?
Kup náký head strap s baterii a vyřešeno.

A nebo powerbanka do kapsy a jedeš:)

https://annapro.com/products/battery-he ... RpEALw_wcB
https://www.mobilnireziser.cz/komfortni ... a-quest-3/
Nemáš náhodou zkušenosti z tímto strapem?
mat ostrava
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 19. bře 2005

Re: Meta Quest 3

Příspěvek od mat ostrava »

Mr.Nigga píše: pát 26. led 2024, 10:45 Kolega měl ke Quest 2 nějaký kabel z Ali Expressu a když jsem na tom tehdy hrál Dirt 2.0, tak to i nabíjelo. Konkrétní listing sem neodkážu, protože už dávno neexistuje, ale třeba tenhle má dobré hodnocení 5Gbps Data Transfer Charging Cable USB3.2 Gen1 to Type-C for Oculus Quest 2 Link Cable VR Headset for Quest 3 PICO 4 Accessories
https://www.mobilnireziser.cz/meta-ques ... pc-vr-her/
už jsem se díval na tento ten mají otestovaný ale radej neco co bude fungovat i bez toho napajení z boku
Leveler
Začátečník
Začátečník
Registrován: 26. dub 2013
Bydliště: Brno

Re: Meta Quest 3

Příspěvek od Leveler »

Mě zatím bohatě stačí výdrž na interní baterii..

Kolega má toto, tak mrkni: https://www.bobovr.com/products/bobovr- ... O7ZNxHF4cQ
mat ostrava
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 19. bře 2005

Re: Meta Quest 3

Příspěvek od mat ostrava »

Leveler píše: pát 26. led 2024, 14:36 Mě zatím bohatě stačí výdrž na interní baterii..

Kolega má toto, tak mrkni: https://www.bobovr.com/products/bobovr- ... O7ZNxHF4cQ
Tento užjsemviděl ale více se mi libi to co jsi poslal výše ten annapro a nebo ten kiwi u tohoto semi nelíbí to nasouvání z boku ale i tak ti díky za ten tip annapro ještě popřemýšlím zatím mi stačí originál ale plánuji do budoucna nějaké doplnky.Ale z jiného soudku při jakémsvětle používáš brýle ?ja si všiml že jak je slabší světlo tak když sedívám zkrz brýle je tam dost šumu ale při silnějším světle šumu ubývá je to tak?a prosím tě máš nějaký tip na kvalitní videa 180 nebo 360???
Leveler
Začátečník
Začátečník
Registrován: 26. dub 2013
Bydliště: Brno

Re: Meta Quest 3

Příspěvek od Leveler »

To máš jak s telefonem a fotákem. Když je horší světlo, tak je obraz horší ( šumivější ) Já jsem to měl na hlavně jen pár krát. Mám to od Vánoc, takže na na hlavně jen chvílu. Hrál jsem asi 2-3 hodiny Alyx, Super hot, beatsaber a ještě něco, takže ostatní věci jsem ještě nak neřešil:) Nemám na to moc času:))Spíš to používali děcka...
Mrkni na youtube, tak bude určo hodně doporučení
mat ostrava
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 19. bře 2005

Re: Meta Quest 3

Příspěvek od mat ostrava »

Leveler píše: pát 26. led 2024, 14:52 To máš jak s telefonem a fotákem. Když je horší světlo, tak je obraz horší ( šumivější ) Já jsem to měl na hlavně jen pár krát. Mám to od Vánoc, takže na na hlavně jen chvílu. Hrál jsem asi 2-3 hodiny Alyx, Super hot, beatsaber a ještě něco, takže ostatní věci jsem ještě nak neřešil:) Nemám na to moc času:))Spíš to používali děcka...
Mrkni na youtube, tak bude určo hodně doporučení
to jsme na tom podobně akorát alyx jsem hrál jen na Q2 ale zatím jsem si ho nekoupil.Jinak dcera je na tom taky více jako já.Ale ztím jen do toho dlubu stahl jsem si tu hru co davaj zdarma a odjel jsem jen kousek ale vypadá to krásně jinak nejvíce hrají hyper dash a chtěl bych zkusit pavlov ale jak píšeš moc času není.Bohužel už od roku 84 jsem začínal z počítači a nějak mne to stále drží a už kdysi jsme věděly že něco takového dojde no tak mi to nedalo a koupil jsem si:).Už se dívám po lepším osvětlení zatím jsem našel ledky 750lm mam lustr na 3 tak snad to bude stačit.
Odpovědět

Zpět na „Vstupní zařízení“