joystick Genius F - 23 USB a Win 2000

Klávesnice, myši, volanty, tablet, joysticky, podložky, pedály, řadící páky, atp.
Odpovědět
elektronek
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 09. led 2004

joystick Genius F - 23 USB a Win 2000

Příspěvek od elektronek »

:evil: Sice zde tento problém již byl prezentován asi 3x, avšak pokaždé se jednalo o potíže na OS XP. Zajímalo by mne, zda následující problém také někdo měl i na OS 2000 a co s tím ?. Po připojení výše uvedeného joy, si OS automaticky nainstaloval svůj ovladač a při kontrole v správci zařízení se jeví vše v pořádku. Když však chci otevřít v ovl. panelech herní zařízení, tak nejdou otevřít a vyběhne hláška "při práci se souborem ovládacího panelu system32\joy.cpl došlo k chybě". Avizovaný ovladač od Geniuse gd_beta.exe, jsem zatím nezkoušel. Může to být tím ovladačem co si nainstaloval OS automaticky nebo by to mohlo být i něčím jiným?.
Existuje pro tento joy i jiný ovladač než ten gd_beta. Dík.
Lemra
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 03. zář 2003

Příspěvek od Lemra »

Na Win2k libovolnej SP je to úplně stejný jako u XP - ten okenní ovladač nepracuje. Ani náhodou. Geniusáckej Ti po instalaci přidá rezident GameDevice a už to jede. Kromě gd_beta se mě kdysi podařilo odněkud stáhnout ještě jeden funkční driver, už si samozřejmě nepamatuju link, ale na disku jsem to našel. Napiš mail a pošlu Ti to (2 MB).
..
elektronek
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 09. led 2004

Příspěvek od elektronek »

Tak jsem si pohrál s tím ovladačem gd_beta.exe a dílo se podařilo. Již to chodí, takže se tím již dál nebudu zaobírat. Díky Ti za snahu a radu.
Odpovědět

Zpět na „Vstupní zařízení“