Jakou si mám koupit myš?

Klávesnice, myši, volanty, tablet, joysticky, podložky, pedály, řadící páky, atp.
Angel
Nováček
Nováček
Registrován: 16. srp 2003

Myš

Příspěvek od Angel »

Mam Ie 3.0 od microsoftu a je velmi dobrá ale spíš bych ti doporučil logitech mx 500 ktera je podle mě lepší(Kamoš jí má)
ICE
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 02. čer 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ICE »

Prave jsem si koupil Logitech B58 za 430 Kč a jsem z ni uplne happy. utrhnete ji az pri uplne silene ryhlym jezdeni... pri hrach super na praci super, presna... za 430 kachli je to genialni krysa. hehe.. kdyz to srovam s optickyma geniusama co stoji stejne... tak ty tehle B58 nesahji ani po dratek :)
Paja
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 31. kvě 2003
Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Paja »

trosku mimo kde by se v pripade dala v BRNE! sehnat MS intellimouse explorer 3.0 ? dik

And ye shall know the truth and the truth shall make you free
ICE
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 02. čer 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ICE »

chjo.. nasel jsem ji v 1. sklade co me napadl... LEVI

http://www.levi.cz/clanek.php?kod=DDB6055

btw: to je pro tebe? na co probuh potrebujes krysu za litr? snad si nezacal rysovat na komplu? :-D
Paja
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 31. kvě 2003
Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Paja »

ICE píše:chjo.. nasel jsem ji v 1. sklade co me napadl... LEVI

http://www.levi.cz/clanek.php?kod=DDB6055

btw: to je pro tebe? na co probuh potrebujes krysu za litr? snad si nezacal rysovat na komplu? :-D
ano taky jsem dnes pohledal a nasel jsem i lepsi prodejny (czechcomputer 850Kc + posta nebo softkom 880Kc) takze ta cena neni az tak strasna a hlavne ma (aspon co jsem procital) kvalitni laser kteremu nevadi ani velka rychlost hejbani s mysi.....a ja mam pekelne rychlou ruku :twisted:

And ye shall know the truth and the truth shall make you free
ICE
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 02. čer 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ICE »

rychly hejbani vadi me geniusce, ale B58 uz ne... ale pokud do ni pudes tak budes mit pekelne dobrou mysku :)
John Keats
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 12. zář 2003
Bydliště: Pasohlavky (30 Km od Brna)

Příspěvek od John Keats »

od vcera mam logitecha a jsem totalne happy. mel jsem ho i doted ,5 let jsem jel na bezdratovem ale s kulickou, a na bezdrat jsem si zvykl. kabel mi vadi. ted mam konecne optiku 800dpi.. totani paradicka. nejaky usinani nepozoruju a nejaky zpozdeni ... na to abych svadel psi kusy ve hrach a kdyz ve vyskoku s otockou netrefim headshot s M4kou v ruce v Cstriku... nebudu to svaden ma mys :twisted:

ps: chybycku to ale ma. po delsi necinosti a hlavne po vzpnuti PC se rozblika dioda ... a to docela rychle ... nevite co s tim :oops:
Odpovědět

Zpět na „Vstupní zařízení“