PODLOŽKA POD MYŠKU,ZAPOJENI MYŠKY.

Klávesnice, myši, volanty, tablet, joysticky, podložky, pedály, řadící páky, atp.
Odpovědět
Kašpy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. led 2004
Bydliště: KoPR [CZ]
Kontaktovat uživatele:

PODLOŽKA POD MYŠKU,ZAPOJENI MYŠKY.

Příspěvek od Kašpy »

Cěs práci soudruzi :),
nedavno jsem si koupil new optickou myš (Fujitsu Siemens,takova ta mala sympaticka určena pro notebooky)a nejak se mi cuká když sní jezdím po stole.Tak se vás chci zeptat kde si na netu můžu koupit nějakou pěknou a zaroven i levnou (0-400,-Kč) ktera by fungovala pod ptyku.Uvažoval jsem o takovejch tech za 10kč ale chci něco kvalitnějšího a hezčího.Pokud možno tak např. s logem CS,UT,Q3 a tak...
dival jsem se na progaminshop.cz a věechno tam maji drahe.


Jo a ještě něco:
Ta moje new myška ma zapojení an USB (ja ji ma ted zapojenou přes Ps2 konektor- byl ktomu dodány i měnič z usb na ps2)Jak mám zapojit tu myšku přes USB??jaké má vyhody zapojení do USB oproti ps2?


ps:sory že to hažu sem ale do smetiště se mi to hazet nechtělo.
ps2:nevite něco o prodejich big towru přimo i s zakladovkou.Big tower jsem našel na netu ale zakladovku pro bigt NE.
Naposledy upravil(a) Kašpy dne pon 2. úno 2004, 20:44, celkem upraveno 1 x.
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Příspěvek od zombux »

ad podložka: každá optická myš kamarádí s jiným typem podložky, nejlepší je zkusit která podložka bude pro tvoji myš optimální

ad USB: do USB ji zapojíš tak že ji strčíš do USB portu (případně přes redukci)

ad bigtower&základovka: do bigtoweru samozřejmě můžeš dát standartní desku formátu ATX
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Kašpy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. led 2004
Bydliště: KoPR [CZ]
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kašpy »

zombie píše:ad podložka: každá optická myš kamarádí s jiným typem podložky, nejlepší je zkusit která podložka bude pro tvoji myš optimální

ad USB: do USB ji zapojíš tak že ji strčíš do USB portu (případně přes redukci)

ad bigtower&základovka: do bigtoweru samozřejmě můžeš dát standartní desku formátu ATX

ad podložka:a jak to mám jako vyskoušet....koupit si druhu podložek?

ad USB:mě napadlo že to strčím do USB portu...ale pokud to tam dam tak myška nejde..


ad bigtower&základovka:
ale ja myslel nějakou zakladovku která by byla optimalni pro ten big tower.např pro všechyn PCI sloty.
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Příspěvek od zombux »

s podložkou to je těžký, zkus oybčejnou obrázkovou podložku, radši nekupuj lesklou nebo tmavou podložku, ty se optice moc nelíbí.

když nejde, není náhodou na spodní straně přepínač? jestli nejde na USB tak by to mohlo bejt ovladačem, ale pochybuju, USB je stavěný tak aby běhalo samo od sebe.

moc nechápu co myslíš tím že bude mít všechny PCI sloty, desky formátu ATX mají většinou všechny PCI sloty. Já sám mám v bigtoweru standartní ATX desku...
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Kašpy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. led 2004
Bydliště: KoPR [CZ]
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kašpy »

zombie píše:s podložkou to je těžký, zkus oybčejnou obrázkovou podložku, radši nekupuj lesklou nebo tmavou podložku, ty se optice moc nelíbí.

když nejde, není náhodou na spodní straně přepínač? jestli nejde na USB tak by to mohlo bejt ovladačem, ale pochybuju, USB je stavěný tak aby běhalo samo od sebe.

moc nechápu co myslíš tím že bude mít všechny PCI sloty, desky formátu ATX mají většinou všechny PCI sloty. Já sám mám v bigtoweru standartní ATX desku...

ad podložka: dobře vyskoušim


ad zapojeni: zrovna nejsem domak to nemužu vyskoušet a podovat se...myška je přimo do USB..jake ma vyhody to zapojeni do USB?


ad zakladovka: a nějakje link na prodej case a zakladovek..např. kdes to kupoval ty?von každý case je trochu jinej.
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Příspěvek od zombux »

USB je teoreticky rychlejší, ale u myšky takovýhleho ražení to stejně moc nepoznáš.

Většina bigtowerů má standartní rozměry, mám Chieftec DA-01D-B a Abit NF7-S, jak říkám standartní komponenty. Když koupíš bigtower tak ti do něj na 99% půjde obyčejná ATX deska.
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Spectral
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 08. čer 2003

Příspěvek od Spectral »

Jestli zapojíš myš přes USB nebo PS2 je jedno. Pokud to přes USB nefunguje, podívej se do BIOSu, jestli máš USB zaplé (enabled), případně zaplou podporu pro USB zařízení v DOSu.
Ale jak říkám, klidně si to nech přes to PS2, o nic nepřijdeš.
Veterán
Odpovědět

Zpět na „Vstupní zařízení“