Jakou optickou myš

Klávesnice, myši, volanty, tablet, joysticky, podložky, pedály, řadící páky, atp.

Jakou používáte optickou myš???

Genius
13
27%
Microsoft
7
15%
Logitech
26
54%
A4Tech
1
2%
Samsung
0
Žádná hlasování
Jinou
1
2%
 
Celkem hlasů: 48
Jada
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 17. čer 2003
Kontaktovat uživatele:

Jakou optickou myš

Příspěvek od Jada »

Mám Geniusku NetScroll Optical, pro moji velkoi tlapu je dobrá,ale manželce :roll: děsně vadí, že hlasitě cvaká. Je fakt, že ty mikrospínače jsou v noci hodně slyšet.
Tak prosím o radu, jakou si mám pořídít myš tak do 1000kč aby byla tichá.
Taky jsem přemýšlel o bezdrátu, ale u Geniuse vydrží baterky pár dnů. Našel jsem na netu myš A4Tech RP-650 nevypadá zle, máte někdo zkušenosti.

Díky.
MSi KT6V-LSR,AMD Athlon XP (Thorton)2000+@166*12,5, 256MB DDR 400, Spire FalconRock II., Sapphire Radeon 9000Pro 275/275@300/300, WD 40GB 7200ot., DVD a CD-RW LiteOn
TomV
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 12. lis 2003
Bydliště: Jihočeská Metropole (tm) ... lol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomV »

Co já vím, tak mikrospínače bohužel cvakají u každé myši... :-(
The problem has been eaten.Obrázek
Vanilkovou do velkýho kornoutu bych prosil... hodně velkýho... hodně vanilkovou
random
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 18. led 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od random »

Mne dost sedia mysi od Microsoftu..... aj tie najlacnejsie su naozaj v pohode( Microsoft® basic mouse )..... Logitech.... neviem.... osobne ani moc nie.... a Genius bezne predava tiez je v pohode a naviac zatial len 2ks isli na reklamaciu.....
Dony
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. říj 2003
Bydliště: okr. Mělník

Re: Jakou optickou myš

Příspěvek od Dony »

Jada píše:Mám Geniusku NetScroll Optical, pro moji velkoi tlapu je dobrá,ale manželce :roll: děsně vadí, že hlasitě cvaká. Je fakt, že ty mikrospínače jsou v noci hodně slyšet.
Tak prosím o radu, jakou si mám pořídít myš tak do 1000kč aby byla tichá.
Taky jsem přemýšlel o bezdrátu, ale u Geniuse vydrží baterky pár dnů. Našel jsem na netu myš A4Tech RP-650 nevypadá zle, máte někdo zkušenosti.

Díky.
mozna by stacilo si to zkusit v obchode, ktera cvaka nejmin, nevim jak logitech, ale microsoft mi pripada docela ticha, nebo uplne nejlepsi reseni je venovat se v noci misto mysi manzelce :lol:
Obrázek Avatar tancuje, nechce se mu na záchod... :) Windows Vista je tady, řekněte "WTF" :D
Krevety
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 14. pro 2003
Bydliště: u Ostravy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krevety »

microsoft ti nabidne to same jako logitech a jeste za dobrou cenu :wink:
NB: ---
PC: AMD Ryzen 7 3700X, AMD Radeon RX 6800, ASUS X470-PRO, 32GB DDR4-3400, Samsung 960 PRO 2TB, Samsung 990 PRO 4TB, Win10 x64 Pro
ICE
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 02. čer 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ICE »

Logitecha B58
Borg
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16. led 2004
Bydliště: Borg Cube
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borg »

Genius Webscroll+ Eye, naprostá spokojenost a ještě k tomu mi svítí kolečko :-D
CPU: Phenom X4 Quad Core 9750 2,4@2,9GHz, CPU Cooler: Arctic Cooling Freezer 64 Pro, MB: GigaByte MA790FX-DQ6, RAM: 2x2048MB A-Data Vitesta Extreme DDR2 800@970 (5-5-5-18), VGA: GIGABYTE 9800GTX 512MB @ 805/1950/1150, Zvuk: Realtek HD audio, SAT: SkyStar2, HDD: Samsung 160GB SATA, WD 250GB SATA, Seagate 500GB SATA DVD+-RW/RAM: Lite-On LH-20A1L SATA, FAN: 2x Arctic Fan Pro TC, Zdroj: Zallman 600W, Monitor: 20" LCD LG L204WT, Klaveska: Logitech G15, Hlodavec: Logitech MX1100
VerteX
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 02. úno 2004
Bydliště: Tam to neznáš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VerteX »

YELNATS-STANLEY píše:microsoft ti nabidne to same jako logitech a jeste za dobrou cenu :wink:
Pod to bych se podepsal. Mel jsem v ruce nekolik mysi od obou tech firem a nova serie IntelliMouse od Microsoftu se vyrovna Logitechum MX za mnohem vyhodnejsi cenu. Naopak bych se vyhnul Geniusu..
>>> Nové systémy přinášejí nové problémy. <<<
Krevety
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 14. pro 2003
Bydliště: u Ostravy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krevety »

genius je dost sux ale levny :lol:
NB: ---
PC: AMD Ryzen 7 3700X, AMD Radeon RX 6800, ASUS X470-PRO, 32GB DDR4-3400, Samsung 960 PRO 2TB, Samsung 990 PRO 4TB, Win10 x64 Pro
roxik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. zář 2003
Bydliště: chomutov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od roxik »

logitech mx300 cvaka potichu.. cvak cvak :roll:
oldskool pc - xbox - xbox360
TomV
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 12. lis 2003
Bydliště: Jihočeská Metropole (tm) ... lol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomV »

r0man píše:logitech mx300 cvaka potichu.. cvak cvak :roll:
Hlavně jestli necvaká cvak cvak, idkyž na ní nesaháš... :D
The problem has been eaten.Obrázek
Vanilkovou do velkýho kornoutu bych prosil... hodně velkýho... hodně vanilkovou
roxik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. zář 2003
Bydliště: chomutov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od roxik »

TomV píše:
r0man píše:logitech mx300 cvaka potichu.. cvak cvak :roll:
Hlavně jestli necvaká cvak cvak, idkyž na ní nesaháš... :D
dela potichu cvak cvak jen kdyz ji hladim mezi usima (tlacitkama) :roll:
oldskool pc - xbox - xbox360
Kosta
Nováček
Nováček
Registrován: 08. led 2004
Bydliště: Praha 8

Příspěvek od Kosta »

Používám Microsoft optical mouse Blue. Dostal jsem ji k vánocům a tvářil jsem se né moc nadšeně! Ale po pár dnech zkoušení??? Jsem byl úplně nadšenej!!! :twisted:
Jada
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 17. čer 2003
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jada »

A co říkáte na ty bezdrátové, má vůbec smysl jít do bezdrátové pod 1000kč. Chtěl bych ovládat myší komp když koukáme na filmy na TV, cca 3m od počítače. Nemůžu už nikde sehnat ATi Remote Controler, všude nedostupné :(
MSi KT6V-LSR,AMD Athlon XP (Thorton)2000+@166*12,5, 256MB DDR 400, Spire FalconRock II., Sapphire Radeon 9000Pro 275/275@300/300, WD 40GB 7200ot., DVD a CD-RW LiteOn
quake77
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 21. led 2004
Bydliště: Brno

Příspěvek od quake77 »

Mám Microsoft Intellimouse Explorer3.0 a jsem naprosto spokojenej - bezvadná přesnost, téměř neslyšitelný tlačítka, dokonalá ergonomie a to vše za bezvadnou cenu co víc si přát.
GA-P35-DS3L rev. 2.0 (F8), Intel Core2Quad Q6600@3.402GHz 1.328V, Noctua NH-U12F, 4x2048MB A-Data Extreme DDR2 800@907MHz (5.5.5.18 2T), Gigabyte ATI Radeon HD 4850 512MB, WD 6400AAKS, ASUS Xonar DX/XD, Samsung SH-S223F, Corsair HX620 620W, MS IntelliMouse Explorer 3.0 on Razer Goliathus, AOpen H600A, DELL 2408WFP
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Příspěvek od zombux »

Mám MS Intellimouse Optical 1.0 USB, dobrá myš. Vyhovuje mi i Genius Netscroll Optical - jak píšeš, pro velkou tlapu je to ideální myš.
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
ICE
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 02. čer 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ICE »

zombie píše:Mám MS Intellimouse Optical 1.0 USB, dobrá myš. Vyhovuje mi i Genius Netscroll Optical - jak píšeš, pro velkou tlapu je to ideální myš.
ja mam docela velkou tlapu... ale ta geniuska ma hrozny tvar... malicka B58 mi teda sedi mnohem vic...
martin_CZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. pro 2003
Bydliště: 4. pilir Karlova mostu od Maly Strany..je tu nejake wifi, nez se zeptate :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martin_CZ »

mne uplne krasne sedne MX-500. ale je to dost individualni. kamos si koupil Explorerku 3.0, protoze mu ta moje nesedla. v optice rozdil nepoznam, ale me zase nesedne ta Explorerka :) ..a k tomu vypada a klouze oproti logitechce otresne!
ASUS F3T
Xaver York
Nováček
Nováček
Registrován: 09. říj 2003

Příspěvek od Xaver York »

Mam Logitech Cordless MouseMan, je to bezdrat optika a mam s ni docela problemy v CSku nebo v Photoshopu. Pri rychlych pohybech neni kurzor presny. Nevite nekdo co s tim? Dik, Xaver
MSI K7N2Delta ILSR, Barton 2500+ BOX (@3200+ 200x11), 2x 512 DDR 400Mhz DCH, Hercules ATI Radeon 9800 (@v380 m680), SB Live! 5.1, Leadtek Winfast TV 2000 Expert, Microcom InPorte 56, 2x Seagate 80GB SATA, CD-RW ASUS 5224A, DVD-RW Teac DV-W50D, FDD Teac, Logitech Cordless MouseMan Optical, Genius HT 5.1
martin_CZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. pro 2003
Bydliště: 4. pilir Karlova mostu od Maly Strany..je tu nejake wifi, nez se zeptate :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martin_CZ »

Xaver York píše:Mam Logitech Cordless MouseMan, je to bezdrat optika a mam s ni docela problemy v CSku nebo v Photoshopu. Pri rychlych pohybech neni kurzor presny. Nevite nekdo co s tim? Dik, Xaver
1) napis jakej mas MouseWare
2)zkus stahnout ten nejnovejsi, tam v "Motion" zaskrtni "Disable acceleration in games"
3)jestli to ani takle nepude, coz je dost mozny, protoze zrovna u me to nefunguje, tak logitech na svejch strankach (u downloadu MouseWaru) ma odkaz na "MouseWare Advanced Settings" (funguje to ale jenom s MW 9.76 a lepsi). to si tahni, neinstaluje se to, jenom to snadno modifikuje nejaky zaznamy v registru. muzes tam pro hry OpenGL a DirectX vypnout akceleraci, vsemozny windowsacky nastaveni bocnich cudliku (aby fungovali treba v CSku) a dalsi...
Good Luck!
..nebo zkus vymenit baterky :wink:
ASUS F3T
Odpovědět

Zpět na „Vstupní zařízení“