Aktualizace Windows ME

Všechny dotazy týkající se Windows Milenium Edition, 98 SE, 98, 95, 3.x, DOS a dalších.

Moderátor: Loki5567

JanoF
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. led 2004
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JanoF »

pavel.minarik píše:
b.king píše:Mážná jsem špatně koukal, ale
existuje nějaký SP na WinME, jako mají W2K nebo WinXP?
To sice ne, ale pochopitelne existuji ruzne opravy, ke stazeni na strankach MS.
a kde sa daju taketo upravy zohnat na ms ja ich uz zhanam pol roka a este som take nic nenasiel tam proste niesu na winme na 95 tam su ale na tamten system som tam nikde nenasiel mozno zle hladam :?
pavel.minarik
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pavel.minarik »

janof píše:a kde sa daju taketo upravy zohnat na ms ja ich uz zhanam pol roka a este som take nic nenasiel tam proste niesu na winme na 95 tam su ale na tamten system som tam nikde nenasiel mozno zle hladam :?
To snad nemyslíš vážně. Naprosto primitivní a trivální. Windows, Downloads, Windows ME. Tři kliknutí!!!

Tady máš odkaz http://www.microsoft.com/windowsme/update/default.asp
Pavel Minarik @ Dell Latitude 7300 (bohužel moc topí, nedoporučuju)
JanoF
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. led 2004
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JanoF »

pavel.minarik píše:
janof píše:a kde sa daju taketo upravy zohnat na ms ja ich uz zhanam pol roka a este som take nic nenasiel tam proste niesu na winme na 95 tam su ale na tamten system som tam nikde nenasiel mozno zle hladam :?
To snad nemyslíš vážně. Naprosto primitivní a trivální. Windows, Downloads, Windows ME. Tři kliknutí!!!

Tady máš odkaz http://www.microsoft.com/windowsme/update/default.asp
no a kde tam mas tie updaty tam som sa tiez dostal ale ja chcem nieco stiahnut a nie pozerat na windowsupdate.......
pavel.minarik
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pavel.minarik »

janof píše:no a kde tam mas tie updaty tam som sa tiez dostal ale ja chcem nieco stiahnut a nie pozerat na windowsupdate.......
Je tam vše co pro tento OS Microsoft nabízí, aktualizace systému získáš pochopitelně jen a pouze na Winsows Update!!! Pokud chceš, použitím tohoto odkazu http://v4.windowsupdate.microsoft.com/c ... orate=true se dostaneš na příslušnou sekci Windows Update. Pak si dáš odkaz vyhledat aktualizace, vybereš OS Windows Millenium a příslušou jazykovou verzi a vypíše Ti to vše dostupné, co si můžeš stáhnou a nainstalovat kdy budeš chtít.

Nechápu proč radši nezkusíš hledat sám!
Pavel Minarik @ Dell Latitude 7300 (bohužel moc topí, nedoporučuju)
Alois
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 24. črc 2003
Bydliště: Moravské Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alois »

dneska jsem se taky rozcilil proc si nekdo nezkusi sam zjistit proc mu behaji dvojity titulky u filmu...jenze pak kdyz se clovek uklidni a vzpomene si na svy zacatky tak mu docvakne ze casto nebyl jinej...
AMD Barton 2500+ (1,4V)@210*10,5 (1,65 V), Zalman 7000 Cu, ABIT AN7, A-Data SDRAM DDR 2x256MB 400MHz, Hercules AIW RADEON 9800se-->9800Pro, TechniSat SkyStar2 PCI REV 2.6 PVR, HDD IBM 180GXP - 120GB 8MB, Hercules Digifire 7.1, DVD -RW LITE-ON 1693S, DVD TOSHIBA SDM1802 52x,Case: 3R System Air Black, PSU LEVICOM 500Watt, FSC P19-2, Logitech MX518, Genius SW-5.1 Home Theater, OS: WIN XP Professional EN SP2. UPS:APC CyberFort 500VA, router SMC Barricade 7004VBR V2
JanoF
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. led 2004
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JanoF »

pavel.minarik píše:
janof píše:no a kde tam mas tie updaty tam som sa tiez dostal ale ja chcem nieco stiahnut a nie pozerat na windowsupdate.......
Je tam vše co pro tento OS Microsoft nabízí, aktualizace systému získáš pochopitelně jen a pouze na Winsows Update!!! Pokud chceš, použitím tohoto odkazu http://v4.windowsupdate.microsoft.com/c ... orate=true se dostaneš na příslušnou sekci Windows Update. Pak si dáš odkaz vyhledat aktualizace, vybereš OS Windows Millenium a příslušou jazykovou verzi a vypíše Ti to vše dostupné, co si můžeš stáhnou a nainstalovat kdy budeš chtít.

Nechápu proč radši nezkusíš hledat sám!
ja ti vravim toto som skusal a nikdy som tam nic nemal na stiahnutie 9x 2k xp nt tam mali a le me nie nechapem preco by som mal chcet aby si my to hladal ja to uz nepotrebujem ale niejeto tam ty to tam mas alebo co mne sa tam nic nezobrazuje na stiahnutie :cry:
pavel.minarik
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pavel.minarik »

Tak se koukni sem, udělal jsem speciálně pro Tebe screen shoty.

http://www.janmusil.cz/jakoproblbce1.JPG

http://www.janmusil.cz/jakoproblbce2.JPG
Pavel Minarik @ Dell Latitude 7300 (bohužel moc topí, nedoporučuju)
Alois
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 24. črc 2003
Bydliště: Moravské Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alois »

pavel.minarik píše:Tak se koukni sem, udělal jsem speciálně pro Tebe screen shoty.

http://www.janmusil.cz/jakoproblbce1.JPG

http://www.janmusil.cz/jakoproblbce2.JPG
Tvaris se drsne ale mas dobry srdce :wink:
AMD Barton 2500+ (1,4V)@210*10,5 (1,65 V), Zalman 7000 Cu, ABIT AN7, A-Data SDRAM DDR 2x256MB 400MHz, Hercules AIW RADEON 9800se-->9800Pro, TechniSat SkyStar2 PCI REV 2.6 PVR, HDD IBM 180GXP - 120GB 8MB, Hercules Digifire 7.1, DVD -RW LITE-ON 1693S, DVD TOSHIBA SDM1802 52x,Case: 3R System Air Black, PSU LEVICOM 500Watt, FSC P19-2, Logitech MX518, Genius SW-5.1 Home Theater, OS: WIN XP Professional EN SP2. UPS:APC CyberFort 500VA, router SMC Barricade 7004VBR V2
JanoF
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. led 2004
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JanoF »

pavel.minarik píše:Tak se koukni sem, udělal jsem speciálně pro Tebe screen shoty.

http://www.janmusil.cz/jakoproblbce1.JPG

http://www.janmusil.cz/jakoproblbce2.JPG
no vidis a mne sa take nic nezobrazovalo asi by som to mal skusit aj na inom kompe ze :?
pavel.minarik
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pavel.minarik »

very funny, na to že jsme úplně OT, je tady docela sranda

takže jsem to z důvodů zpřehlednění rozdělil
Pavel Minarik @ Dell Latitude 7300 (bohužel moc topí, nedoporučuju)
JanoF
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. led 2004
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JanoF »

pavel.minarik píše:very funny, na to že jsme úplně OT, je tady docela sranda

takže jsem to z důvodů zpřehlednění rozdělil
mas to u mna ale ja som zvedavy preco to na tom mojom kompe nieje vydno na tej stranke to je asi bermudsky trojuholnik 8-)
pavel.minarik
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pavel.minarik »

No, aby k tomu byl přístup, tak musíš mít nastaveno odpovídající zabezpečení. Tuším to chce nějaké activeX, plus kdovícoještě. Každopádně ve výchozím nastavení MSIE by to mělo fungovat, možné taky je, že pokud nepoužíváš MSIE (což netuším), tak to vůbec nejde. Když tam z nějakýho kompíku člověk leze poprvé, tak se ho to ptá na souhlas s instalací jakéhosi objektu podepsaného Microsoftem.
Pavel Minarik @ Dell Latitude 7300 (bohužel moc topí, nedoporučuju)
b.king
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. bře 2004
Bydliště: Vesmír - Mléčná dráha, planeta Země, ČR Máchův kraj

Příspěvek od b.king »

To je vše hezký, ale pokud chci ucelený balík update?

Ono to je celkem pohodlný spustit jen jeden soubor a né hledat co na tom či tom PC je potřeba updatovat.
pavel.minarik
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pavel.minarik »

Ucelený balík neexituje, ale co Vám lidi všem brání jít na windowsupdate.com, zvolit vyhledat aktualizace, nechat si automaticky vybrat doporučené aktualizace nebo kliknout na "přidat vše" a je to.

Nebo mít spuštěnou službu windows update, kde se dá nastavit, aby se Vás to na nic neptalo, záplaty stahovalo a instalovalo? (Ikdyž tohle bych si já v životě nezapnul)
Pavel Minarik @ Dell Latitude 7300 (bohužel moc topí, nedoporučuju)
Shit
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2003
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Shit »

pavel.minarik píše: (Ikdyž tohle bych si já v životě nezapnul)
Jj. Nejsi sám :) :oops:
Dzin
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. bře 2004
Bydliště: Zeměpisná šířka 48.76° Délka 14.03°
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dzin »

Když se ti to tak příčí tak můžeš aktualizovat s CD časopisu PC World kde nedávno vyšlo asi 10 zakladních aktualizací pro win9x a hlavně je nemusíš pak stahovat znovu.Taky mě to nebaví. :)
Asus X555L Přes SZ mě kvůli PC nekontaktujte, proto tu je naše fórum;-)
Obrázek ...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
Milhauz
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. lis 2003
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milhauz »

Dzin píše:Když se ti to tak příčí tak můžeš aktualizovat s CD časopisu PC World kde nedávno vyšlo asi 10 zakladních aktualizací pro win9x a hlavně je nemusíš pak stahovat znovu.Taky mě to nebaví. :)
Případně si k nim udělat bat soubor (pokud se ti nechce klikat ostošest :) )
nazev_aktualizace_1 -x -y -z
nazev_aktualizace_2 -x -y -z

a jeto.
Dostupné přepínače získáš :
nazev_aktualizace /?
Instalované:
nazev_aktualizace -l
něco jsem složil , ale je to spiš kalkulačka
Obrázek
TomV
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 12. lis 2003
Bydliště: Jihočeská Metropole (tm) ... lol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomV »

janof píše: ja ti vravim toto som skusal a nikdy som tam nic nemal na stiahnutie 9x 2k xp nt tam mali a le me nie nechapem preco by som mal chcet aby si my to hladal ja to uz nepotrebujem ale niejeto tam ty to tam mas alebo co mne sa tam nic nezobrazuje na stiahnutie :cry:
Je to sice OT (sorry), ale prostě mi to nedá : Zkus prosím tě psát s interpunkcí; kdo to má takhle po tobě luštit ?
The problem has been eaten.Obrázek
Vanilkovou do velkýho kornoutu bych prosil... hodně velkýho... hodně vanilkovou
b.king
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. bře 2004
Bydliště: Vesmír - Mléčná dráha, planeta Země, ČR Máchův kraj

Příspěvek od b.king »

windowsupdate používám.
Na hadru mám stažený z katalogu snad všechnu záplaty od WinME po a novější verze win .
Když se někde připojim, nechám načíst co je potřeba odpojím se a ručně
pak dávám záplaty. Občas nám Bill nějaké ( i několikrát) mění...
Dělám to na PC s modemem.
Ale je to celkem otrava a člověk se pořád přepíná mezi woknama....

Když to je v práci nebo kde je dost dobrá propustnost připojení tak to nechám celé stáhnou z webu.

Ale nedokážu si představit SP4 pro dvoulitry instalovat po jednom :sad: :cry: :evil: :twisted:
Shit
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2003
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Shit »

Snad existuje na W98/Me patch, která řeší problémy "malých Woken" s pamětí nad 512MB :o . Na MS ji nemůžu nikde najít. Poradí někdo? Díky
Odpovědět

Zpět na „Windows ME, 98, starší a DOS“