Problém s DVD/RW/R9 LITE-ON SOHW-1633S

Vše o CD-R/RW, DVD±R/RW, Blu-ray, HD DVD, ZIP, FDD a dalších.

Moderátoři: morke, Igoreso, Loki5567

Odpovědět
Houmi
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. pro 2003

Problém s DVD/RW/R9 LITE-ON SOHW-1633S

Příspěvek od Houmi »

Mam nasledujici problem s 1633S, pri paleni DVD v neru mam pri nevlozenem mediu na vyber pouze z rychlosti 1, 2, 2.4 a max. At vyberu cokoli, pali to vzdy 4x. Kdyz je medium vlozene, je v policku pro rychlost zadimovane 4x - nelze zmenit. Puvodne jsem myslel, ze je to starou verzi nera, ktere jeste nezna tuhle vypalovacku, ale ted jsem udelal upg. na 6.6.0.1 a nic se nezmenilo. Pro jistotu jsem flashnul i novejsi fw do vypalovacky (BSOK) a taky nic. O ty vyssi rychlosti, ktere to ma umet (8x DVD-R, 16x DVD+R) mi zatim ani tak moc nejde, ale palim na levna media (Princo, Gigamaster) a potreboval bych aby sly zvolit i ty nizsi. Delam nekde nejaou skolackou chybu? Poradte prosim. Diky.
Bathory
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 28. úno 2004
Bydliště: BlackworlD
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bathory »

Každé médium v sobě nese informaci, jakýma rychlostma se na něj může nahrávat. Pokud tam je pouze 4x, tak vypalovačky, které na to berou ohled tě prostě do jiné rychlosti nepustí.
Ano, některé vypalovačky berou informace z média pouze jako doporučené a nabídnou uživateli i jiné možnosti.
Bathory
Houmi
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. pro 2003

Příspěvek od Houmi »

Zkusim tedy jeste jina media, jak se to na ne bude tvarit. Ty na ktery palim ted, jsou deklarovany jako 1-4x. Smart Burn Media Check mi hlasi SMART-BURN Speed Limit = 4.0X (Write). Jsem zvedav jestli na media, ktery budou deklarovany jako 1-8x to povoli zapis jen 8x. Ma nekdo tuhle vypalovacku? Chova se vám to stejne jako me?
Odpovědět

Zpět na „Optická, výměnná a jiná zařízení“