nelze nalézt Optiarc 7580S

Vše o CD-R/RW, DVD±R/RW, Blu-ray, HD DVD, ZIP, FDD a dalších.

Moderátoři: morke, Igoreso, Loki5567

Odpovědět
marianknap
Nováček
Nováček
Registrován: 24. kvě 2010

nelze nalézt Optiarc 7580S

Příspěvek od marianknap »

Mám tuhle mechaniku Optiarc DVD-+RW 7580S v NB ASUS N61VG. Systém windows 7(64). Mechanika normálně fungovala, ale po instalaci pro mne potřebného softwaru tato mechanika zmizela z nabídky tento počítač atd. V systému mi to píše ? Systému Windows se nepodařilo ověřit digitální podpis ovladačů vyžadovaných pro toto zařízení. Při předchozí změně hardwaru nebo softwaru mohl být nainstalován soubor, který je nesprávně podepsán, je poškozený nebo se může jednat o škodlivý software z neznámého zdroje. (Kód 52). Už jsem ji zkusil odebrat a resetovat notebook, ale pořád stejná chyba. Už jsem z toho na nervy. Pomůže mi prosím někdo? Ten program je originál EDIUS a je pro mne nepostradatelný. Děkuji za případné odpovědi.
mencmi
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. pro 2009

Re: nelze nalézt Optiarc 7580S

Příspěvek od mencmi »

co ten program detekuje nějak tu mechaniku, ovládá ji?
zkoušel jsi reinstal toho programu?
je to 64 bit verze?
marianknap
Nováček
Nováček
Registrován: 24. kvě 2010

Re: nelze nalézt Optiarc 7580S

Příspěvek od marianknap »

Ten program ji nedetekuje. Prostě jako by tam ani nebyla. Ano 64bit. Vidím to tak, že prostě budu muset ten program odstranit, reinstall win7 a jet bez něj. Dokonce jsem zkoušel tu mechaniku odebrat ze systému a po vypnutí PC ji i odebrat z NB. Nic nepomohlo. Pořád stejná hláška.

Nefunguje ani vytvoření virtuální mechaniky( daemoon tools). Prostě nefunguje.
mencmi
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. pro 2009

Re: nelze nalézt Optiarc 7580S

Příspěvek od mencmi »

zkoušel jste jiné pc, os (např xp kde funguje vše???)
marianknap
Nováček
Nováček
Registrován: 24. kvě 2010

Re: nelze nalézt Optiarc 7580S

Příspěvek od marianknap »

Proč jiné PC???? Je to notebook. Ona prostě fungovala, dokud se tam nenainstaloval ten program. Celkem ho potřebuju, ale mechanika je priorita.
mencmi
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. pro 2009

Re: nelze nalézt Optiarc 7580S

Příspěvek od mencmi »

aha, tak opravdu nevím, zkuste se obrátit na výrobce
marianknap
Nováček
Nováček
Registrován: 24. kvě 2010

Re: nelze nalézt Optiarc 7580S

Příspěvek od marianknap »

:( No, asi budu muset oželet Edius( ten program ). A pak už mi to zase poběží. Všiml jsem si, že při zobrazení v systému jak jsou info o ovladačích té mechaniky, tak tam místo nich je označen výrobce toho programu místo mechaniky. :shock: :idea: Že by konflikt?
Odpovědět

Zpět na „Optická, výměnná a jiná zařízení“